Personaalne EMS-proovitreening HAF Tartu treeningstuudios

0.0 0 tagasisidet

Personaalne EMS-proovitreening HAF Tartu treeningstuudios


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Unistus ideaalsest figuurist reaalsuseks!

HAF treeningstuudio pakub nii Tartus kui Tallinnas personaalseid EMS-treeninguid. See on treening, mille käigus elektromüostimulatsiooni abiga on võimalik treenida mitmeid kordi tõhusamalt kui nt jõusaalis käies. EMS-meetodi kasutamine annab võimaluse treenida intensiivselt mitut lihasgruppi korraga, sealjuures põletada rasva, vähendada seljavalusid ning kasvatada lihasmassi. Treeningu eesmärk ja tulemused sõltuvad kliendi soovist. EMS-treeningut saab kombineerida ka erialase treeninguga, mis tõttu sobib see suurepäraselt ka harrastavatele sportlastele.

Mida kingitus sisaldab: Esimest personaalset EMS-proovitreeningut, millele eelneb individuaalne konsultatsioon ning HAF treeningstuudio sisseastumistasu. Lisaks on hinna sees vajalik treeningriietus ning rätik koos pesemisvõimalusega kohapeal.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Spordijalanõud.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ei soovita raseduse ajal. Vigastuste korral tasub võtta enne ühendust, sest paljude vigastuste korral saab EMS-treeningut kasutada ka teraapilise lihashooldusena.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

HAF treeningstuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta