Rulluisukooli 5x kaart täiskasvanule

5.0 5 tagasisidet

Rulluisukooli 5x kaart täiskasvanule


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

60,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Rulluisukooli abiga lõbusalt veerema!

Rulluisukooli treeningutel omandab õpilane korrektse rulluisutamise tehnika, et ohutult liigelda ja saada üle rulluisutamisega seotud hirmudest.
Treeningutest on võimalik osa saada tervikliku kursusena, mis koosneb erinevatest teemadest ja toimuvad nii algtasemele kui ka edasijõudnutele. Soovitatav on osaleda kõikides treeningutes, kuid võimalik on ka üksikutest trennidest osa võtta. Treeningutel viiakse teoreetiline ja praktiline osa omavahel kokku, selgitades lahti miks ja kuidas erinevaid tegevusi/harjutusi tehakse. Rulluisutamise rühmatreeningud leiab nii algtasemel kui ka edasijõudnud tasemel huvilistele.

Algtaseme treeningud sobivad hästi nii algajale kui ka kogenud iseõppijale. Treeningutel saavad selgeks kõik põhioskused nagu tasakaalu hoidmine, ohutult veeremine, uisusammu tehnika, pidurdamine, pööramine, mäest laskumine, kergemate takistuste ületamine ja palju muud. Soovitatav on alustada esmakordse treeninguga, et omandada fundamentaalsed põhitõed, siis on lihtsam jätkata teiste algtaseme teemadega.

Freeskate taseme treeningud on mõeldud neile, kes omandanud kõik olulisemad põhioskused. Freeskate rulluisutamine hõlmab endas mitmeid erinevaid rulluisustiile ja oskuseid nagu kiirus, trikid, tagurpidi rulluisutamine, maastikul sõitmine ja downhill. Kursusel õpitakse erinevaid pidurdamis-, manööverdamis-, slaid'imis- ja hüppamisviise ning harjutatakse nii edaspidi kui ka tagurpidi sõitmist.

Mida kingitus sisaldab? Rulluisukooli 5x korra kaarti täiskasvanute rühmatreeningutele. Kaart sisaldab viit vabalt valitud rühmatreeningut. Üks treening kestab 1,5 h.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestvus

1,5 tundi. 5 korda

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Rohkem infot ja tunniplaani leiad Rulluisukooli kodulehelt.
Treeningud toimuvad ka tavalise vihmase ilmaga
5-korra kaart kehtib ühe hooaja vältel, alustades esimesest treeningust.
Endal peaks olemas olema rulluisud, kiiver, kaitsmed. 
Tunnid toimuvad Tallinnas erinevates asukohtades (vaata täpsemalt tunniplaanist)


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Rulluisukool

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 5 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: