Uisutamine Tallinnas Tondiraba Jäähallis

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Uisutamine Tallinnas Tondiraba Jäähallis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

15,00 €

15,00 €

Kirjeldus

Uisutamine on tasakaal, uisutamine on nauding!

Uisutamine Tallinnas Tondiraba Jäähallis pakub põnevaid elamusi ning väljakutseid. Treeni oma keha ja vaimu põhjamaade moodsaimas jäähallis, mis on üks parimaid Euroopas.

Sobilik igas vanuses huvilistele.

Mida elamuskingitus sisaldab? 

1 tund vaba jää kasutust, 1 tund uiskude laenutust ning kapi kasutamise võimalust.
Tondiraba Jäähall on esimene ehitis suures Tondiraba Spordikeskuse kompleksis. Kolmekorruseline multifunktsionaalne Tondiraba Jäähall koosneb 5840 istekohaga peaareenist ja kolmest harjutusväljakust.
Peaareeni on võimalik kasutada iluuisutamise, jäähoki, võrkpalli, käsipalli, iluvõimlemise kui ka teiste spordialade treeninguteks ning võistlusteks.KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Võtke kaasa kindad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Kontrollida enne minekut vaba jää aegu. 

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tondiraba Jäähall

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Kersti
Kersti

Taasavastasin, kui äge uisutamine on!

Tondiraba Jäähallis viibisin esimest korda. Uisutama minnes, oli suur hirm, kuna polnud 6 aastat uiske jalga pannud. Õnneks kestis minu hirm vaid mõne uisuringi läbimiseni, kui sain aru, et tegelikult on asi oodatust kergem ja nauditavam. Tondiraba Jäähall on väga hea asukohaga, kohale jõudes oli kõik arusaadav. Uisuplats oli avar ja ruumi jagus kõigile.

 

Miks seda elamust kogeda?

• Sobib kõigile
• Mõnus aktiivne tegevus
• Ilm ei ole takistus


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta