Rulluisutamise eratreening (Rulluisukooli peatreeneri juhendamisel)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Rulluisutamise eratreening (Rulluisukooli peatreeneri juhendamisel)


Tallinn
1-2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Rulluisukooli abiga lõbusalt veerema!

See kingitus hõlmab ühte eratreeningut kuni kahele osalejale suvisel hooajal, mis kestab maist kuni septembrini. Eratreeningul saab õpilane valida algtaseme või edasijõudnud tasemel treeningu, et omandada korrekne rulluisutamise tehnika, õppida rulluiskudega osavamalt ja kindlamalt sõitma.

Kui rühmatundides ei ole sulle sobivat trenniaega, eelistad individuaalsemat lähenemist või soovid oma grupiga koos harjutada, siis Rulluisukool saab pakkuda eratreeningut, arvestades sinu erisoovidega. Koolitused toimuvad kokkulepitud ajal ja kohas platsitreeningu, sõidutreeningu või nende kombinatsioonina.

Platsitreeningul on lihtne rulluisutamisega algust teha, arendavaid harjutusi sooritada ja rulluisutamise jaoks erinevad olulised võtted selgeks õppida. Õppimiseks on sobilik suurem asfaltplats, kus ei ole palju teisi segavaid faktoreid.

Sõidutreening võimaldab õppida rulluisutamist erinevates reaalsetes olukordades. On võimalik pakkuda erineva pikkuse ja iseloomuga marsruute, mõned võimaldavad paremini Freeskate oskusi arendada, mõni teine marsruut võimaldab rohkem sõidutehnikale keskenduda. Sõidutreeninguks võiks eelnevalt olla rulluisutamise põhioskused omandatud.

Eratreeningutel saab keskenduda erinevatele tasemetele ja stiilidele - rulluisutamise põhioskused, kiirrulluisutamine, Freeskate rulluisutamine, tagurpidi rulluisutamine, algtasemel trikirulluisutamine või Heelys tossude tehnikale.

Mida kingitus sisaldab? Rulluisutamise eratreeningut Tõnis Paalme juhendamisel kokkulepitud ajal ja kohas. Üks treening kestab 1,5 h.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1-2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Treeningud toimuvad ka tavalise vihmase ilmaga.
Endal peaks olemas olema rulluisud, kiiver, kaitsmed. 
Treeningud toimuvad eesti või inglise keeles.
Treeningute soovitatavad asukohad: Pirita velodroom, Lauluväljak, Lillepi park, Tondiraba park, Männi park, Vabaduse väljak, Kalaranna.
Personaalse koolituse saab kokku leppida registreerimisvormi kaudu.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Rulluisukool

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: