Tai poksi ehk Muay Thai eratreening

Uus!
4.0 1 tagasisidet

Tai poksi ehk Muay Thai eratreening


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

49,00 €

49,00 €

Kirjeldus

Kasvata enesekindlust!

Tule koge maailma üht iidseimat ning praktilisemat võitlusstiili Muah Thai'd ehk Tai poksi Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias. Treening on turvaline, lööke sooritatakse selleks ettenähtud pehmetesse löögipindadesse. Töös on nii käed, jalad kui ka põlved ning küünarnukid.
Eratreeningut viib läbi Taimaalt pärit treener ja professionaalne Tai poksija Zee.

Mida kingitus sisaldab? Ühetunnist treeningut, mis sisaldab soojendust, venitust, tehnikaõpet ning praktilist poolt proovimaks erinevaid elemente löögipindadel.

Muah Thai treening Tallinnas on põnevaks sissejuhatuseks Tai poksi maailma. Elamus on sobilik nii meestele kui ka naistele olenemata vanusest või kehalisest ettevalmistusest. Tule ja saa osa võitluskunstide põnevast maailmast ja leia endale uus hobi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Treening toimub paljajalu. Lühikesed treeningriided

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta