Valikuga kinkekaart

Personaalne EMS-proovitreening HAF Tallinna treeningstuudios

Personaalne EMS-proovitreening HAF Tallinna treeningstuudios


Tallinn
1 In.

50 € 88 € -43%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 € -43%
88 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Unistus ideaalsest figuurist reaalsuseks!

HAF treeningstuudio pakub nii Tartus kui ka Tallinnas personaalseid EMS-treeninguid. See on treening, mille käigus elektromüostimulatsiooni abiga on võimalik treenida mitmeid kordi tõhusamalt kui nt jõusaalis käies. EMS-meetodi kasutamine annab võimaluse treenida intensiivselt mitut lihasgruppi korraga, sealjuures põletada rasva, vähendada seljavalusid ning kasvatada lihasmassi. Treeningu eesmärk ja tulemused sõltuvad kliendi soovist. EMS-treeningut saab kombineerida ka erialase treeninguga, mis tõttu sobib see suurepäraselt ka harrastavatele sportlastele.

Mida kingitus sisaldab: Esimest personaalset EMS-proovitreeningut, millele eelneb individuaalne konsultatsioon ning HAF treeningstuudio sisseastumistasu. Lisaks on hinna sees vajalik treeningriietus ning rätik koos pesemisvõimalusega kohapeal.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordijalanõud.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ei soovita raseduse ajal. Vigastuste korral tasub võtta enne ühendust, sest paljude vigastuste korral saab EMS-treeningut kasutada ka teraapilise lihashooldusena.

 Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta