Personaalne EMS-proovitreening HAF Tallinna treeningstuudios

0.0 0 tagasisidet

Personaalne EMS-proovitreening HAF Tallinna treeningstuudios


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Unistus ideaalsest figuurist reaalsuseks!

HAF treeningstuudio pakub nii Tartus kui ka Tallinnas personaalseid EMS-treeninguid. See on treening, mille käigus elektromüostimulatsiooni abiga on võimalik treenida mitmeid kordi tõhusamalt kui nt jõusaalis käies. EMS-meetodi kasutamine annab võimaluse treenida intensiivselt mitut lihasgruppi korraga, sealjuures põletada rasva, vähendada seljavalusid ning kasvatada lihasmassi. Treeningu eesmärk ja tulemused sõltuvad kliendi soovist. EMS-treeningut saab kombineerida ka erialase treeninguga, mis tõttu sobib see suurepäraselt ka harrastavatele sportlastele.

Mida kingitus sisaldab: Esimest personaalset EMS-proovitreeningut, millele eelneb individuaalne konsultatsioon ning HAF treeningstuudio sisseastumistasu. Lisaks on hinna sees vajalik treeningriietus ning rätik koos pesemisvõimalusega kohapeal.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordijalanõud.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ei soovita raseduse ajal. Vigastuste korral tasub võtta enne ühendust, sest paljude vigastuste korral saab EMS-treeningut kasutada ka teraapilise lihashooldusena.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

HAF treeningstuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta