KODUKIRI tellimus (6 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

KODUKIRI tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

32,90 €

32,90 €

Kirjeldus

EESTI STAAŽIKAIM KODUTEEMALINE AJAKIRI

Ajakirja Kodukiri esimene number ilmus juba 1992. aasta sügisel ning on juba pikki aastaid innustanud oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele, pakkudes inspireerivaid ideid ja praktilisi nõuandeid. Ajakirja kandvateks teemadeks on: sisustus, remont, renoveerimine, aiandus, köök ja käsitöö.

Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Kodukiri 6 kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

6 kuu tellimus.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Ilmub kord kuus. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Ühinenud ajakirjad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta