Meluristik tellimus (12 kuud)

0.0 0 tagasisidet

Meluristik tellimus (12 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,90 €

25,90 €

Kirjeldus

Põnev ristsõnaajakiri

Meluristikust leiad ristsõnu kuulsatest inimestest ja nende mõtetest, samuti ristsõnu nii uutest kui nostalgilistest telesaadetest ja seriaalidest. Ajakirjast leiad peale klassikaliste ristsõnade ka muid populaarseid mõistatusetüüpe nagu näiteks numbrite paigutamine, krüptogramm, rosett ja sudokud. Mälumängusõpru rõõmustavad Tiit Kervese koostatud küsimused. Lisaks sellele on ristsõnaajakirjas populaarne ristsõna Viktor Vassiljevi tervisenõuannetega.

Mida kingitus sisaldab? Meluristiku 12 kuu tellimust.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Meluristik ilmub kord kuus. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Õhtuleht Kirjastus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta