Privaatne kinoseanss Thule Kojas

0.0 0 tagasisidet

Privaatne kinoseanss Thule Kojas


Kuressaare
1-42 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

129,00 €

129,00 €

Kirjeldus

Privaatne kinoseanss sinu sõpruskonnale

Kuressaares asuv Thule Koda on alternatiivajaloole keskenduv muuseum, mille keskmes on Saaremaa tutvustamine Ultima Thule rollis. Lisaks muuseumile leiad majast meelelahutust kino näol, erinevaid ruume tähtpäevade, koolituste ning konverentside korraldamiseks, kohviku ning mõnusa katuseterrassi.

Sinu ja sõpruskonna kasutusse antakse Kaali kinosaal, mis asub Thule Koja esimesel korrusel. Kaali saal on atraktiivse miljööga 42 kohaga kinosaal, mis sobib koolitusteks, õppefilmideks ja privaatseanssideks.


Mida kingitus sisaldab? Privaatset kinoseanssi kuni 42 inimesele. Soovi korral saate kinosaali kasutada koolituskohana.

Kingitus on sobilik gruppidele, kes soovivad Saaremaal kogeda eksklusiivset kinoelamust.


KINGITUSEST

Asukoht

Kuressaare

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Sõltub filmist.

Osalejad

1 - 42 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thule Koda

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta