Põnevad merelood Lennusadamas kogu perele

Järele proovitud!
5.0 9 tagasisidet

Põnevad merelood Lennusadamas kogu perele


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

Astu pardale! Meretäis põnevust!

Lennusadam on täis suuri ideid, seiklusi ja ajalugu. Vesilennukite angaar – see merd ja taevast ühendav hoone – on arhitektuuri poolest unikaalne kogu maailmas.
Lennusadama muuseum on suurepärane koht vaba aja sisukaks veetmiseks nii laste kui sõpradega; koht, mida näidata ka kaugemalt tulnud külalistele. Pakkudes värvikaid lugusid eesti merekultuurist ja –ajaloost, hooajalisi näitusi, ekskursioone, mitmekesist programmi ja õhtusi sündmusi. Lennusadamas on ka hea valikuga mereteemaline muuseumipood ning kohvik-restoran MARU. Lisaks sellele töötav sadam, laevad ja purjekad, tore mere- ja linnavaade ning laste mänguväljak.

 

 

Mida kingitus sisaldab? Sissepääsu kogu perele Lennusadamasse. Piletiga on võimalik külastada ka hetkel üleval olevaid näituseid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

2 täiskasvanut ja kõik alla 18 aastased lapsed.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Sihtasutus Eesti Meremuuseum

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 9 tagasisidet

Järele proovitud!

Ingrid
Ingrid

Lugusid suurtele ja väikestele!
Ma olen Lennusadamas käinud juba päris mitu korda ja iga kord olen ma midagi uut avastanud. Olgu selleks siis uus näitus või mõni uus fakt – igakord on avastamisrõõmu olnud. Lennusadam on selle poolest põnev muuseum, et sinna ei tasu minna ainult eksponaatide vaid ka asupaiga nägemiseks. Lennusadama angaarid on ainulaadsed ning muuseum kujundatud põnevalt.


Miks seda elamust kogeda?

  • Palju avastamisrõõmu suurtele ja väikestele
  • Põnevad interaktiivsed näitused
  • Ainulaadne ja huvitava arhitektuuriga asukoht


Kliendid on öelnud

Tatjana

Veetsime sõbrade ja lastega päeva lennusadamas. Vaatamata uue sisenäidise seadistamisele, kõik on jäänud väga rahule. Kingituse kättesaamine oli kiire ja lihtne, varsti tuleb näitus Viikingute elust, soovitan väga!

 

Kõik oli väga tore, võimsalt suur ilus muuseum, jäime rahule enda kingiga, tänud selle ilusa päeva eest.

Kelly

Lennusadamat olen külastanud juba mitmeid kordi, kuid sellegi poolest leian sealt enda jaoks alati midagi uut ja huvitavat! Isegi üks minu pisematest sugulastest ütles, et tema arvates pidid ju muuseumid igavad olema viidates siis justkui vastupidisele - ja teadagi ei valeta ju lapsesuu kunagi! :)

 

Jäin selle näitusega väga rahule! Väga hästi paigutadatud ja tekkis tõeline nostalgija nii mõnegi eksponaadi juures olles! Minu isikliku arvamusel ei ole vaja midagi muuta. Põnev oli ka käia ehtsatel kai ääres seisvatel laevadel. Olen ülimalt tänulik et sellist ajalugu hoitakse ja eksponeeritakse.! Suured suured tänud!

Meeldis

Väga tore kui saab kogu perega aega veeta! Kõigile meeldis väga. Oli üks lõppmata tore pühapäev. See meie Lennusadam on ikka tasemel.

Vaadatud 5 - 7

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta