Perekülastus Nukuteatrimuuseumi teatrimaailma

5.0 1 tagasisidet

Perekülastus Nukuteatrimuuseumi teatrimaailma


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

20,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Muinasjutuline teatrimaailm, kus igaüks saab valida, kas osaleda või olla pealtvaataja!

Nukuteatrimuuseumis on võimalik rännata eesti nukuteatrikunsti ajaloos, teha lavakunstniku tööd ja olla näitleja. Muuseumis saab mängida erinevatel väikestel lavadel ja arendada enda loovust ning väljendusoskusi. Tõeline fantaasialend saab alguse, kõndides 7-meetrise nuku pea kohal.

Nukuteatrimuuseumis on avatud püsinäitus, mille esimene osa viib ajas tagasi 1952. aastasse, mil asutati Eesti Vabariiklik Nukuteater (tänane Eesti Noorsooteater). Näitus jutustab loo Nukuteatri 70 tegutsemisaastast Tallinnas Laia tänava nurgal, eksponeerides tekstiraamatuid, noote, kavandeid, helisalvestusi ning suurt hulka väljavõtteid fotoarhiividest. Pisematele külastajatele on Nukuteatri minevikku esitletud temaatiliste mängudega iga kümnendi kohta.

Püsinäituse teine osa tutvustab erinevaid nukuliike, kaasa saab mängida nii lauanukkude, varrasnukkude, käpiknukkude kui ka marionettidega. Peale selle saab kuulata Nukuteatri esimese kunstilise juhi Ferdinand Veike elu- ja loomelugu ning näha haruldasi kaadreid Nukuteatri inimestest ja lavastusest.

Mida kingitus sisaldab? Sissepääsu Nukuteatrimuuseumisse kuni 2 täiskasvanule ja ühe pere alla 16 aastastele lastele.


Kingitus sobib kõikidele lastele ja täiskasvanuile, kel huvi teatri ja teatrinukkude ning mängulise muuseumikogemuse vastu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg

Osalejad

2 täiskasvanut + ühe pere alla 16 aastased lapsed

Ilm

Aastaringselt

Lisainformatsioon

Nukuteatrimuuseum asub Tallinna vanalinnas.

Muuseum on avatud T–P 10.00–18.00 ning suveperioodil T-P 11.00 –17.00.
Esmaspäeviti ja riigipühadel on muuseum suletud!
Muuseumis ei ole võimalik liikuda lastekärudega.
Ratastoolis külastajale on muuseumiruumides liikumiseks piiratud võimalused. Vabandame!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Nukuteatrimuuseum

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta