Ink Art meistriklass täiskasvanule

0.0 0 tagasisidet

Ink Art meistriklass täiskasvanule


Peetri
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Hope Art – fantaasial ja loovusel ei ole piire!

Hope Art Stuudio Peetris kannab piirideta loomingu ja rahuliku kulgemise mustrit.
Seal on aega, puuduvad piirid ning kartus ebaõnnestuda. Hope Art Stuudios saad võimaluse lasta fantaasial lennata ning õppida oma loomingulisust ja ideid väljendama läbi erinevate kunstitehnikate.
Kunst on teraapia. Kunstiga tegeledes annad endale aega ja võimaluse igapäevarutiinist välja lülituda, pingeid maandada ja midagi täiesti uutmoodi teha. Maalimine pakub suurt rahulolutunnet ja maandab igapäevaelu pingeid.
Kui sinagi otsid sisemist rahu ja soovid oma loomingulisele poolele võimaluse anda, siis Hope Art Stuudio ootab nii suuri kui väikeseid kunstnikuhakatisi alles avastama või juba olemasolevaid oskusi arendama.

Alkoholitint on püsiv tint, mis on läbipaistev ja millel on värvipõhised toonid. Särav-hele värv on happevaba, kuivab kiiresti ja sobib segamiseks, lahjendatakse spetsiaalse lahjendiga või isopropüülalkoholiga.

Mida kingitus sisaldab?
 Hind sisaldab alkoholitindi tehnika juhendamist, lõuendit (A3), värve ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakutakse kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

Lõbus kunstiüritus kõigile! Meistriklassi koolituste meetodid ja tehnikad on sellised, et igaüks saab hakkama, varasemat kogemust ei ole vaja. Proovi järele, kas kunst võiks olla sulle sobiv lahendus stressi vähendamiseks ja ellu tasakaalu toomiseks. Enne ei tea, kui oled ise järele proovinud.

KINGITUSEST

Asukoht

Peetri

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 täiskasvanu

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 
Koolitus toimub eesti, vene või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Hope Art Stuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta