Valikuga kinkekaart

Siidimaali kursus

Siidimaali kursus


Tallinn
1 In.

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Siidimaal on põnev, kuna alati tuleb valmis olla ootamatuteks juhuslikeks üllatusteks!

Siidimaali kursusel tutvutakse tööks vajalike värvide ja töövahenditega. Praktilise töö käigus õpitakse tundma erinevaid siidivärvi käsitlemise viise ja tehnikaid, mis on iseloomulikud siidimaalile. Kasutatakse sulatustehnikat, maalitakse märjalt märga, kasutatakse erinevaid kontuure, õpitakse kraklee tehnikat ja nn.tilgatehnikat, sidumistehnikat.

ALLA PRIMA kunstikoolitus asub Tallinnas Pirital ja pakub võimalust täiendada end mitmetes erinevates kunstitehnikates. Kursuste eesmärgiks on pakkuda võimalust enesetäiendamiseks ja enesearenguks kunstilise eneseväljendamise kaudu. Kursused on mõeldud täiskasvanutele olenemata kunstialasest ettevalmistusest.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kitlid antakse kohapeal ning samuti ka kõik vajalikud töövahendid ja materjalid. Alates 15 eluaastat. Vahendid ja tööriided on hinna sees. Maalitud teosed saab klient endale.Teised valikud


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Aleksandra

Mõnus ! Igati rahul

Anne

Tere,

Kuna kinkija teadis, et just selline asi mind huvitab, siis jäin Siidimaali kursusega väga rahule. Õpetaja oli väga kena inimene, hea suhtleja ja oma ala tundja. Tore oli, et sai ise valida mida täpselt tegema hakkame ja valmis töö toimetati juba paari päeva pärast minu poolt soovitud kohta. Ootaksin edaspidigi selliseid kingitusi.

Lugupidamisega

Anne.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta