Siidimaali kursus

5.0 2 tagasisidet

Siidimaali kursus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Siidimaal on põnev, kuna alati tuleb valmis olla ootamatuteks juhuslikeks üllatusteks!

Siidimaali kursusel tutvutakse tööks vajalike värvide ja töövahenditega. Praktilise töö käigus õpitakse tundma erinevaid siidivärvi käsitlemise viise ja tehnikaid, mis on iseloomulikud siidimaalile. Kasutatakse sulatustehnikat, maalitakse märjalt märga, kasutatakse erinevaid kontuure, õpitakse kraklee tehnikat ja nn.tilgatehnikat, sidumistehnikat.

ALLA PRIMA kunstikoolitus asub Tallinnas Pirital ja pakub võimalust täiendada end mitmetes erinevates kunstitehnikates. Kursuste eesmärgiks on pakkuda võimalust enesetäiendamiseks ja enesearenguks kunstilise eneseväljendamise kaudu. Kursused on mõeldud täiskasvanutele olenemata kunstialasest ettevalmistusest.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kitlid antakse kohapeal ning samuti ka kõik vajalikud töövahendid ja materjalid. Alates 15 eluaastat. Vahendid ja tööriided on hinna sees. Maalitud teosed saab klient endale.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Alla Prima kunstikoolitus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Aleksandra

Mõnus ! Igati rahul

Anne

Tere,

Kuna kinkija teadis, et just selline asi mind huvitab, siis jäin Siidimaali kursusega väga rahule. Õpetaja oli väga kena inimene, hea suhtleja ja oma ala tundja. Tore oli, et sai ise valida mida täpselt tegema hakkame ja valmis töö toimetati juba paari päeva pärast minu poolt soovitud kohta. Ootaksin edaspidigi selliseid kingitusi.

Lugupidamisega

Anne.

Soovitame vaadata ka: