Akrüülvalamine

Järele proovitud!
5.0 2 tagasisidet

Akrüülvalamine


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

49,00 €

49,00 €

Kirjeldus

Lihtne ja lõbus elamus!

Suurepärane elamus stressimaanduseks peale pikka ning väsitavat tööpäeva. Akrüülvalamine on tuntud ka kui kunstlik kunst, mis on lõbus ja loov viis abstraktse kunsti tegemiseks. Vaadeldakse põhilisi tehnikaid nagu valamine, kallutamine, puhumine jne. Kõik saavad võimaluse proovida erinevaid tehnikaid ja lasta oma loovusel lennata.
Ideaalne klass ka neile, kes kardavad pintslit kätte võtta. Varasem kunstikogemus ei ole nõutav, sest lõbus ning abivalmis juhendaja abistab teid samm-sammult.

Mida kingitus sisaldab? Hind sisaldab aküülvalamist, kahte lõuendit, tervitusjooki, juhendajat, värve ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakume kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Meelepärase ürituse saad valida Vein & Pintsel kalendrist (www.veinjapintsel.ee) ning eelnev broneerimine on vajalik. Koolitus toimub eesti või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Vein & Pintsel

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Järele proovitud!

Laura
Laura

Imeline väljaelamise viis
Akrüülvalamine on minu üks lemmikutest elamustest. Vein&Pintsel pakub kohapeal pokaalitäie veini ja suupisteid ning ka vett. Samuti võib omaltpoolt peale hea tuju ka muid snäkke ning jooke kaasa võtta.
Algul valivad kõik omale lõuendid, kus on ka tervituseks komm ning kuue korra templikaart, kus siis kuues külastuskord on tasuta:)

Seal valitsev õhkkond on vaba ning kunstiline -igal pool enda ümber näed maale ning neil on ka sein, kuhu külalised enda nimed või ilusad soovid jätavad. See on grupis toimuv üritus, kus on peale Sinu ka veel teisi inimesi, kellega koos hea õhtu veeta.
Akrüülvalamisega peale hakates õpetatakse erinevaid tehnikaid kuidas värviga mängida, et omale ilus maal teha ning kuidas endale valitud värvid piisavalt vedelaks saada, et neid kallama hakata. Kokku saab kaks maali teha ning pärast paari päeva kuivamist, võite oma loomingule järele minna.
Miks minna?

  • Saab oma kätega luua kaks imelist maali, millega enda kodu isikupärasemaks muuta
  • Ülimalt vahva elamus, kus koos on toredad inimesed
  • Avasta endas kunstiline pool ning vala kõik, mis on sinu sees, lõuendile

 


Kliendid on öelnud

Maarika

Kõik oli super!

Evelyn

No nii super elamus! kindlasti soovitan!!!

Soovitame vaadata ka: