Personaalne joonistus

0.0 0 tagasisidet

Personaalne joonistus


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

130,00 €

130,00 €

Kirjeldus

Kingi kunsti, mis tähistab olulisi hetki!

Joonistusena saab jäädvustada toredad hetked, mis panna kunstina seinale. See on osa interjöörist, mis toob toredad mälestused tuppa.
Rosella Kunsti kunstnikud teevad eri stiilidega joonistusi, kelle vahel saab valida omale sobivaima. Teose saab teha nii foto kui ka kõigest idee põhjal. Lase loomingulisus valla!


Mida kingitus sisaldab?

Kingituse saaja saab tellida foto või idee järgi joonistuse A4 suurusel paberil kas hariliku või värviliste pliiatsitega. Sellel saab kujutada ükskõik mida, inimesi maksimaalselt üks. Valida saab mitme kunstniku vahel, kelle stiil kõige rohkem meeldib. Soovi korral saab joonistuse ise raami panna.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Rosella Kunst

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta