Hope Art Stuudio akrüülvalamine lapsele

0.0 0 tagasisidet

Hope Art Stuudio akrüülvalamine lapsele


Peetri
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Hope Art – fantaasial ja loovusel ei ole piire!

Hope Art Stuudio Peetris kannab piirideta loomingu ja rahuliku kulgemise mustrit.
Seal on aega, puuduvad piirid ning kartus ebaõnnestuda. Hope Art Stuudios saad võimaluse lasta fantaasial lennata ning õppida oma loomingulisust ja ideid väljendama läbi erinevate kunstitehnikate.
Kunst on teraapia. Kunstiga tegeledes annad endale aega ja võimaluse igapäevarutiinist välja lülituda, pingeid maandada ja midagi täiesti uutmoodi teha. Maalimine pakub suurt rahulolutunnet ja maandab igapäevaelu pingeid.
Kui sinagi otsid sisemist rahu ja soovid oma loomingulisele poolele võimaluse anda, siis Hope Art Stuudio ootab nii suuri kui väikeseid kunstnikuhakatisi alles avastama või juba olemasolevaid oskusi arendama.

Akrüülvalamine on abstraktne kunst, kus värvide ja meediumi abil tehakse üliägedad mustrid. Lõpptulemus on alati ainulaadne.

Mida kingitus sisaldab?
 Hind sisaldab aküülvalamise tehnika juhendamist, lõuendit (30x30 cm), värve ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakutakse kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

Lõbus kunstiüritus kõigile! Meistriklassi koolituste meetodid ja tehnikad on sellised, et igaüks saab hakkama, varasemat kogemust ei ole vaja. Proovi järele, kas kunst võiks olla Sulle sobiv lahendus stressi vähendamiseks ja ellu tasakaalu toomiseks. Enne ei tea, kui oled ise järele proovinud.

KINGITUSEST

Asukoht

Peetri

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 täiskasvanu

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 
Koolitus toimub eesti, vene või inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Hope Art Stuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: