Õhtusöök restoran Oregano suveterassil

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Õhtusöök restoran Oregano suveterassil


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Parim kreeka köök Eestis

Naudi ilusat õhtut iseendaga kaunis Pärnus õhtustates Oregano restorani suveterrassil. Maitse ehtsat kreeka kööki ja suvist kokteili. Valikus menüüst vabalt valitud eelroog, pearoog ning spetsiaalselt sinu maitsele vastav kokteil. Õhtu lõpetad kohvi või Kreeka mägiteega.

Pärnus asuv Oregano restoran pakub parimat toorainet otse Kreekast ning hoiab sealseid traditsioone au sees. Restoran paistab silma hea asukoha, sõbraliku teeninduse ja maitsva toidu poolest. Põnevust lisab avatud köök, kus saab jälgida tellitud toidu valmimist. Kreeka külalislahkus, soe atmosfäär ja fantastiline õhtusöök teevad toiduelamuse täiuslikuks.

Mida kingitus sisaldab? Õhtusööki ühele Oregano restorani suveterrassil ehtsa kreeka toidu ja suvise kokteiliga. Valikus kliendi maitsele vastav eelroog, pearoog ja kokteil. Õhtu lõpetuseks kohv või Kreeka mägitee.

Õhtusöök ühele Pärnu Oregano suveterrassil on suurepärane kingitus sünnipäevaks või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks.KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Oregano Restaurant

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta