Hiina jalamassaaž 30min

4.3 13 tagasisidet

Hiina jalamassaaž 30min


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

Jalatallad on Sinu tervise juhtimispult!

Bai Lan Hiina massaažisalongis töötavad massöörid, kes on sündinud, elanud ja õppinud Hiinas, sealse iidse kultuuri vaimus. Just seetõttu pakub Bai Lan Teile ehtsat Hiina massaaži.

Hiina jalamassaaž toetub Hiina traditsioonilise meditsiini teooriatele, mille kohaselt ringleb meie kehas paiknevates energiakanalites universaalne eluenergia Qi. Qi liikumise häirete korral kaotab organism tasakaaluseisundi ning võivad ilmneda erinevad haigused. Hiina jalamassaaži eesmärgiks on organismis ringleva Qi tasakaalustamine ning tervenemisprotsessi algatamine kanalite ja nendel olevate punktide mõjutamise kaudu.

 

Mida kingitus sisaldab? Traditsiooniline Hiina jalamassaaž algab alati jalavanniga kuumas vees, kuhu on lisatud erinevaid ravimteesid ja ürte. Sellele järgneb intensiivne jalamassaaž koos refleksioloogia punktide vajutamisega. Vastav jalapiirkond on peegelpilt vastavast kehapiirkonnast, mille funktsioneerimine ja häired on hästi jälgitavad jalal asuval tsoonil. Mõjutades vastavat tsooni jalatallal toimime samale piirkonnale kehal.
See protseduur on ühtaegu nauditav, lõdvestav ja tervendav.

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.4.3 13 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Gerli

Kogemus oli okey. Uuesti ei läheks arvan. Vastu võeti ilusti teretades. Natuke sain oodata. Samal ajal pakuti teistele teed ka kliendile kes tuli just massaažist,ju siis oli neil hinna sees. Massöör suunas tuppa ja pani ukse kinni täpsemalt aru ei saanud mis ta tahtis et teen kuna tulin jalamassaaži. Siis koputas ja tuli sisse ning andis teada et peaksin püksid ära võtma ja sellili minema lauale pikali lina all. Natuke muditi käsi kuni jalad soojas vees leos. Siis oli jala massaaž lõpus korra tehti säärtele ja siis öeldi thank u kuna välismaine Massöör. Pigem pehmemapoolne massaaž. Muidu oli ok aga jah kohati selline teadmatus ja ebamugvus korra.

Ülle Puusepp

Jäin väga rahule endale saadud kingitusega, kõik oli meeldiv ja lõõgastava toimega. Tundsin ennast seal suurepäraselt!

Jah

Väga vahva ja põnev oli. Ettepanekuna oleks mulle meeldinud siiski ette teada, et jalamassaaž tähendab tegelikult üle keha massaaži. Samamoodi oleksin tahtnud teada, mismääral toimub massaaž läbi riiete ning mis osas peab ära võtma. Ei osanud arvata, et jalamassaaž tähendab, et masseeritakse tervet keha.

Soovitame vaadata ka: