Ehtne Hiina Tui Na massaaž

5.0 41 tagasisidet

Ehtne Hiina Tui Na massaaž


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Vii oma Qi ehk eluenergia tasakaalu!

Bai Lan Hiina massaažisalongis töötavad massöörid, kes on sündinud, elanud ja õppinud Hiinas, sealse iidse kultuuri vaimus. Just seetõttu pakub Bai Lan Teile ehtsat Hiina massaaži.

Hiina Tui Na massaaž on tuntud juba 9. sajandist e.m.a. See massaažiliik toimib kooskõlas energeetiliste kanalitega, mida mööda liigub eluenergia Qi. Tui Na massaaži eesmärgiks on seiskunud Qi õigesti liikuma panna ning tasakaalustada ülekülluses või puudujäägis olevaid energiaid, andes sellega kehale võimaluse end ise tervendada. Selleks kasutatakse lisaks massaaživõtetele energiakanalite ja neil asetsevate akupunktide mõjutamist. Akupunktid on kohad, kus organite ja energiakanalite Qi väljub keha pinnale, nende ülesandeks on ühendada sisemine ja väline keskkond.

Mida kingitus sisaldab? Hiina meditsiini spetsialist töötab Sinu keha bioloogiliselt aktiivsete punktidega, suunates impulsse kõikidesse organismi süsteemidesse. Nii taastab Tui Na massaaž kõikide organite töö, kaob valu, paraneb verevarustus, organid saavad paremini hapnikku ning ainevahetus kiireneb. Organism taastub ja immuunsus tõuseb.

Tui Na teraapia lõdvestab lihaseid ja kõõluseid, parandab verevoolu, vähendab paistetust ja valu.

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.5.0 41 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Kätlin

Tere! Masaaž oli pisut valus kange selja tõttu, aga see-eest tõhus. Jäin rahule!

Olga

Салон рассположен в глубине двора. Вход в здание легка насторожил своей неуютностью. Есть бесплатная парковка. Салон внутри приятный. Внимательный персонал. Массаж Туй На - привыкшего к классической технике массажа клиента ждёт нечто необычное по ощущениям, но чрезвычайно эффективное для снятия напряжения в мышцах.

Viktoria

Jah! Ootamatu , proovisin esimest korda, jäin rahule.

Алла

Очень понравилось! Чувствую после массажа себя на все 100% .Приветливая администратор,приятная обстановка, вкусный китайский чаек.

Tanel

Väga mõnus ja hubane

Vaadatud 5 - 10

Soovitame vaadata ka: