Thai Orchid SPA Kuninglik Tai massaaž 4 käega 60 min

0.0 5 tagasisidet

Thai Orchid SPA Kuninglik Tai massaaž 4 käega 60 min


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Tunne end tõeliselt kuninglikult

THAI ORCHID SPA on tõeline idamaine oaas Tallinna kesklinnas, mis pakub laia valikut massaaže, luksuslikke idamaiseid SPA kehahooldusi ja palju muid iluteenuseid. Mugav asukoht Tallinna kesklinnas, salongi stiilne ja hubane interjöör, eksootilised aroomid, lõõgastav muusika ja loomulikult Taist pärit oma ala professionaalid – kõike seda pakume Teile, et võiksite sukelduda aasia kehahoolduse ja tervise filosoofia imelisse maailma!

Kogu massaaži ajal hoolitsevad teie eest Tai meistrit ja massaaži tehakse nelja käega. Saate valida traditsioonilise Tai massaaži ja õlimassaaži vahel. Kahe massööri samaaegsed toimingud loovad protsessi terviklikkuse illusiooni, soojus voogab üle kogu keha, töödeldes ja soojendades kõiki piirkondi. Tai massaaž nelja käega annab eriti meeldiva tunde, mõjutades keha teatavate meetodite ja liigutuste abil. Te tunnete tugevat jõu, energia lisandumist ja uskumatu naudingu tunnet. Kahe kätepaari liigutused suurendavad lõdvestavat toimet ja aitavad leida rahu, tasakaalu ja harmooniat.

Mida kingitus sisaldab? 60 minutit kuninglikku Tai massaaži 4 käega

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

THAI ORCHID SPA klientidele on parkimine tasuta salongi kõrval asuvas Europarkla parklas (Vana-Viru 15) (v.a. kosmetoloogi teenused). Täpsemat infot küsige salongi administraatoritl.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thai Orchid SPA

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 5 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: