Thai Orchid SPA Havai massaaž Lomi Lomi 90 min

Populaarne
5.0 6 tagasisidet

Thai Orchid SPA Havai massaaž Lomi Lomi 90 min


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

60,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Massaaž kui graatsiline tants

THAI ORCHID SPA on tõeline idamaine oaas Tallinna kesklinnas, mis pakub laia valikut massaaže, luksuslikke idamaiseid SPA kehahooldusi ja palju muid iluteenuseid. Mugav asukoht Tallinna kesklinnas, salongi stiilne ja hubane interjöör, eksootilised aroomid, lõõgastav muusika ja loomulikult Taist pärit oma ala professionaalid – kõike seda pakume Teile, et võiksite sukelduda aasia kehahoolduse ja tervise filosoofia imelisse maailma!

Polüneesia saartelt pärinev Havai Lomi Lomi massaaž on üks vanimaid massaažiliike. Sõna-sõnaliselt tähendab see "rahuloleva kassi karvase käpa õrna puudutust". Massöör töötab kogu kehaga, ta mudib naha-rasvkudet, töötleb liigeseid ja lihaseid ning isegi mõjutab siseelundeid. Nimetatud massaažil on tugev lõdvestav toime. Sellisel organismi mõjutaval metoodikal ei ole analooge. Massaaži eesmärk on harmoniseerida ainevahetust, suurendada organismi vastupanuvõimet stressisituatsioonides, tugevdada immuunsüsteemi.

Mida kingitus sisaldab? 90 minutit Lomi Lomi massaaži

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

THAI ORCHID SPA klientidele on parkimine tasuta salongi kõrval asuvas Europarkla parklas (Vana-Viru 15) (v.a. kosmetoloogi teenused). Täpsemat infot küsige salongi administraatoritl.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thai Orchid SPA

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 6 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Karmen

Väga ehtne massaž, professionaalne ja sõbralik massöör. Teenindus samuti väga meeldiv.

Veronika

Äärmiselt mõnus kogemus, tahaks veel:)

liisi

Jäin rahule. Veidi oli sekeldus selle aja broneerimisega, oleks soovinud, et kinkekaardil oleks olnud kohe kontaktid ja broneerimise info. Aga pidin ise guugeldama teenuse pakkujat ja sealtkaudu tegema broneeringu. Aga broneeringu tegemine veebi kaudu sujus valatult ning minuga võeti kiiresti ühendust, seega selles suhtes laabus kenasti! Aitäh teile ja jaksu!

Elisa

Väga meelsiv teenindus, massöör oli rõõmsameelne ja tublide tugevate kätega, massaaž väga nauditav.

Soovitame vaadata ka: