Valikuga kinkekaart

Elektrirattamatk Rummu karjääri radadel

Elektrirattamatk Rummu karjääri radadel


Rummu
1 In.

49 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
49 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tere tulemast tulevikku - elektrilise maastikurattaga Rummu karjääri ümbrust avastama!

Tule põnevale retkele Rummu karjääri, Murru vangla ja Padise kloostri radadele. Matkavahendina kasutatakse uudseid elektrimootoriga ülipaksude ratastega maastikurattaid, millega radade läbimine ei nõua osalejalt füüsilist pingutust ning on puhas rõõm. Ratas sõidab mootori jõul, matkalise ülesandeks on vaid tasakaalu hoida ja ümbritsevaid vaateid nautida. Matk on jõukohane igas vanuses täiskasvanutele ning noortele alates 12 eluaastat.

Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskus pakub laia valikut tegevusi igale maitsele: sukeldumine ning snorgeldamine veealuse vangla varemetes, SUP-matk, parvesaun, veematkad raftide ja kanuudega, parveretk, lisaks ööbimine tünnikämpingus ning grupiürituste korraldamine kõrval asuvas Paekalda Puhkekeskuses.

Mida kingitus sisaldab? Meeldejäävat elektrirattamatka koos kogu vajaliku varustuse ja matkasaatjaga. Teekond kulgeb ümber Rummu karjääri mööda mitmekesiseid radasid ja läbib ka kaevandusest tekkinud Tuhamäge ja vanade vanglavaremete piirkonda. Lisaks külastame Padise kloostri ümbrust ning naudime sealsete ürgmetsade võlu.


KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Spordiriided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta