Elektrirattamatk Rummu karjääri radadel

0.0 0 tagasisidet

Elektrirattamatk Rummu karjääri radadel


Rummu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

49 €

49 €

Elamuse kirjeldus

Tere tulemast tulevikku - elektrilise maastikurattaga Rummu karjääri ümbrust avastama!

Tule põnevale retkele Rummu karjääri, Murru vangla ja Padise kloostri radadele. Matkavahendina kasutatakse uudseid elektrimootoriga ülipaksude ratastega maastikurattaid, millega radade läbimine ei nõua osalejalt füüsilist pingutust ning on puhas rõõm. Ratas sõidab mootori jõul, matkalise ülesandeks on vaid tasakaalu hoida ja ümbritsevaid vaateid nautida. Matk on jõukohane igas vanuses täiskasvanutele ning noortele alates 12 eluaastat.

Paekalda Veespordi- ja Seikluskeskus pakub laia valikut tegevusi igale maitsele: sukeldumine ning snorgeldamine veealuse vangla varemetes, SUP-matk, parvesaun, veematkad raftide ja kanuudega, parveretk, lisaks ööbimine tünnikämpingus ning grupiürituste korraldamine kõrval asuvas Paekalda Puhkekeskuses.

Mida kingitus sisaldab? Meeldejäävat elektrirattamatka koos kogu vajaliku varustuse ja matkasaatjaga. Teekond kulgeb ümber Rummu karjääri mööda mitmekesiseid radasid ja läbib ka kaevandusest tekkinud Tuhamäge ja vanade vanglavaremete piirkonda. Lisaks külastame Padise kloostri ümbrust ning naudime sealsete ürgmetsade võlu.


KINGITUSEST

Asukoht

Rummu

Riietus

Spordiriided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Paekalda Puhkekeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta