Valikuga kinkekaart

Laulu salvestamine helistuudios

Laulu salvestamine helistuudios


Tallinn
1 In.

65 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
65 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Lase valla salajane lauluanne!

Salvesta professionaalses helistuudios oma karaoke laul. Pakett "Karaoke"sisaldab 2 tundi stuudioaega 1 inimesele. Hinna sees on laulu harjutamine ja sisselaulmine muusiku juhendamisel. Hinna sisse ei kuulu taustaks kasutatavad fonogrammid, need peaksid olema kliendi poolt. Kaasa kinkekarbis CD plaat. Osaleda võivad kõik, nii algajad kui ka laulukogemusega inimesed.

SALUSTUUDIO asub Tallinnas Pirital. Stuudios on eraldi salvestamise ja kokkumängimise ruumid ning mitmesugust kvaliteetset stuudiotehnikat. Stuudiomuusikuks on Tiit Saluveer. Stuudios on käinud lindistamas Maarja-Liis Ilus, Ivo Linna, Jaagup Kreem, Airi Allvee jpt.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Lisatasu eest on võimalik tellida ka singli põhja salvestamist. Stuudiosse peaks saabuma vähemalt 15 min enne salvestusaja algust.Teised valikud


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
Sigrid

Tere,

Jäime teenusega väga rahule ja soovitame seda kindlasti ka kõikidele tuttavatele.

Suured tänud Teile!

Sigrid

Rein

Tervist!
Vabandan, et varem ei vastanud. Polnud millestki veel rääkida, sest leppisime Tiit Saluveeriga kokku lindistamisaja 25. veebruariks, mille valisin ise tema pakutud aegadest. Oli tore kogemus, mälestus kogu eluks. Salvestus õnnestus kenasti, jäime mõlemad rahule: laul on plaadil! Tiit tegi suurepärase töö!
Suur tänu kogu teie meeskonnale!

Lugupidamisega
Rein

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta