Valikuga kinkekaart

Sissejuhatus baristamaailma

Sissejuhatus baristamaailma


Tallinn
1 In.

90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hea kohvisõber, kes sa sooviksid enda armastust kohvi vastu veelgi kasvatada, see koolitus on mõeldud just sulle!

Sa oled uudishimulik kohvisõber, omad algtasemel vilumust kohvi valmistamisel, kohvimasina hingeelu pakub sulle huvi ja piima vahustamine ei ole enam julgustükk, kuid sa sooviksid saada veel osavamaks kohvivalmistajaks?

Eesti üks parimaid kohvimeistreid, barista Helger Aava, viib läbi koolituse mille käigus saadakse sõbraks traditsioonilise käpamasina- ja kohviveskiga ning õpitakse valmistama klassikalisi kohvijooke espressost cappuccino'ni.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi kõigile kokteilihuvilistele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda siin.


Mida kingitus sisaldab? Koolitus koosneb teoreetilisest (1 akadeemiline tund) ja praktilisest (5 akadeemilist tundi) osast. Koolituse käigus omandakse lisateadmisi kohvist ning praktilise töö käigus õpitakse töövõtteid, mille tulemusel valmib kvaliteetne ning suurepärane kohv. Koolitus on suunatud praktiliste oskuste omandamisele ning grupi suurus on maksimaalselt neli inimest.

Koolituse teemad:
• täiuslik espresso
• espressopõhised kohvijoogid
• kohvi valmistamise seadmed
• piima vahustamine
• latte art


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad kord kvartalis väljakuulutatud kuupäevadel Koolitus toimub, kui registreerunud on 4 osalejat. NB! Koolitus toimub vaid eesti keeles.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta