Huulepulga valmistamise töötuba kahele

5.0 2 tagasisidet

Huulepulga valmistamise töötuba kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Tule loo omale unikaalses toonis huulepulk!

Eesti esimene huulepulga tegemise töötuba kutsub sind endale unikaalses toonis huulepulkasid looma. Sind juhendatakse samm-sammult, kuidas luua endale täiesti originaalne huuletoon. Jagatakse teadmisi värvikombinatsioonidest ning antakse nippe, kuidas saavutada soovitud tulemus.

Mida kingitus sisaldab? 

• Tervitusjooki;
• Kõiki vajalikke vahendeid;
• Töötoa lõppedes saab iga osaleja enda valmistatud huulepulga kaasa. Huulepulk on pakendatud kaunisse kinkekotti.

Kingitus sobib kõigile, kes on huvitatud ilu- ja kosmeetikatoodetest, loovast käsitööst või soovivad õppida midagi uut ja praktilist. 
Kui otsid lõbusat ja loovat tegevust tüdrukute õhtuks või sõbrannade kokkusaamiseks, siis huulepulga valmistamise töötuba on selleks suurepärane valik.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1-1,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Töötuba toimub kindlatel kuupäevadel ja grupi täitumisel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Senty Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Liis

Olen üldiselt väga skeptiline kõikvõimalike töötubade osas ning kindlasti ole ma suuremat sorti nokitseja. Sain "huulepulga valmistamise töötoa" kinkekaardi sünnipäevaks ning minu ootused ei olnud eriti suured kuna eeldasin, et tegemist on järjekordse "paneme Aasiast tellitud vaseliini odavasse karpi ja ütleme, et see on huulepulk" stiilis "töötoaga". Saabumisel võttis vastu perenaine maitsva tervituskokteiliga, ruum oli maitsekas ja hubane, iga osaleja jaoks laual valmis peegel, meisterdamisalus ja tööks vajalikud vahendid. Perenaine alustas põgusa ajalooga huulepulga ajaloost üldisemalt ja siis saime juba alustada tema näpunäidete põhjal omale isikliku huulepulka valmistama. Terve koolituse aja oli perenaine nõu ja jõuga igati abiks ning vähemalt meie grupis jäid kõik väga rahule. Huulepulga tarvis erinevad pigmendid, glitterid, lõhnad, segud, kõik tundusid olevat väga kvaliteetsed. Valmis huulepulk pannakse imeilusasse huulepulga vormi ning see omakorda ilusasse kotikesse. Tegemist on tõeliselt luksusliku ja meeldejääva kingitusega. Soovitan absoluutselt kõigile seda töötuba, ka neile kes sarnaselt minule pole ei nokitsejad ega erilised meigi kandjad.

Eha Randmaa

Oli väga meeleolukas õhtu. Väga meeldiv vastuvõtt ja teenindus. Tänu professionaalsele nõustamisele saime just endale sobiva tooniga huulepulgad. Tänud veelkord.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta