Huulepulga valmistamise töötuba kahele

5.0 11 tagasisidet

Huulepulga valmistamise töötuba kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Tule loo omale unikaalses toonis huulepulk!

Eesti esimene huulepulga tegemise töötuba kutsub sind endale unikaalses toonis huulepulkasid looma. Sind juhendatakse samm-sammult, kuidas luua endale täiesti originaalne huuletoon. Jagatakse teadmisi värvikombinatsioonidest ning antakse nippe, kuidas saavutada soovitud tulemus.

Mida kingitus sisaldab? 

• Tervitusjooki;
• Kõiki vajalikke vahendeid;
• Töötoa lõppedes saab iga osaleja enda valmistatud huulepulga kaasa. Huulepulk on pakendatud kaunisse kinkekotti.

Kingitus sobib kõigile, kes on huvitatud ilu- ja kosmeetikatoodetest, loovast käsitööst või soovivad õppida midagi uut ja praktilist. 
Kui otsid lõbusat ja loovat tegevust tüdrukute õhtuks või sõbrannade kokkusaamiseks, siis huulepulga valmistamise töötuba on selleks suurepärane valik.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1-1,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Töötuba toimub kindlatel kuupäevadel ja grupi täitumisel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Senty Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 11 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Ksenia

Imeline üritus ja õhkkond! Sobib ideaalselt tüdrukutega koosviibimiseks, ka sünnipäevapidudeks või lihtsalt sünnipäevakingiks!

Katriin

Huulepulga valmistamine oli väga meelelahutuslik ning kogu protsess oli haarav. Räägiti huulepulga ajaloost, pakuti tervitusjooki ning seletati, kuidas protsess hakkab toimuma. Meile anti ette ka spikker, mis aitab segada kindlat värvitooni, kui ei taha ise värvidega katsetada. Huulepulk on naturaalsest koostisest, seega võib olla pehmem, kui tava huulepulk. Valmistamisel anti ka valida lõhna ja huulepulga kuju. Tahkumise protsess kestis kiirelt ning saime huulepulga kätte samal õhtul. Antud ettevõtte on värske ning hetkel nad pakuvad ühte stiili huulepulka, et peab arvestama, et matti ega pärlmutter huulepulka neil teha ei saa. Uus tooteliin on neil tulemas, mis on huuleläike tegemine, kus saab siis ka glitterit lisada. Pakend oli ilus ning lõpptulemus nägi professionaalne välja, loodaks neilt näha suuremat pakendit valikut ja huulepulga variatsioone. Elamus sobib nii endale, kui ka teistele kinkimiseks.

Lisette

Huulepulga valmistamine oli väga tore kogemus. Sai ise proovida ning näha, mis värvid tulevad, neid kokku segades. Sain mitu korda katsetada, kuni sain endale ideaalse värvi. Samuti oli väga meeldivate lõhnade valik. Sealsed töötajad olid väga toredad ja abivalmid. Kahjuks huulepulga kvaliteet nii hea pole, ei püsi peal ja läheb huultel laiali.

Laura

Selles ruumis oli väga mõnus atmosfäär ning tervitusjook oli värskelt hea. Alustuseks oli väga huvitav kuulata kuidas huulepulk üldse ajaloos alguse sai. Tegemise protsessis mulle meeldis, et käidi sinu juures ning vajadusel abistati ja et anti ka selline 'cheat sheet' mille peal olid erinevad värvi variandid. Huvitav oli neid erinevaid värve kokku segada ning enda peal neid ka proovida, kuna kui värv tundus ilus ja sobilik ja kui panid selle enda peale, siis oli see hoopis teine. Kuna mina ise väga ei kanna huulepulka vaid huulepalsamit, siis oli väga meelekohane et sai ka huulepalsamit teha. Lõpptulemusena oli see ilusti ära pakendatud. Huulepalsam ise tuli väga kreemjas ja niisutav ning kuna sai valida ka erinevate lõhnade vahel, lõhnas ka õrnalt valitud vanilje lõhna järel. Värv tuli ikkagist natuke teine, kui see mida ma algselt tahtsin kuid sellegipoolest olin väga üllatunud kui proovisin seda enda peal ning mulle meeldis see isegi rohkem. Samuti tuli ta huulepalsami kohta isegi väga suure pigmendiga, mis oli tegelikult just see mida ma otsinud olen. Kindlasti soovitaksin seda ka teistele inimestele.

Kersti

Huulepulga meisterdamine oli mega vahva tiimiga koos. Saime tervitusjoogid kõrvale, mis ei maitsenud eriti hästi. Töötuba ise oli mega vahva ja oli kokku segada erinevaid värve. Seal olevad töötoa läbiviijad olid väga toredad ja abivalmis inimesed. Huulepulk ise ei tulnud nii hea pigmendiga kui arvasin. Ta pigem oli huulepalsami tekstuuriga ja seetõttu kulus ka huulepulk ise maha.

Vaadatud 5 - 11

Soovitame vaadata ka: