Purjetamine luksusjahiga Tallinna lahel kahele

4.8 13 tagasisidet

Purjetamine luksusjahiga Tallinna lahel kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Nautige kauneid vaateid Läänemerel

Täiuslik kohtingu idee! Kutsu kaaslane luksus jahile. Naudi romantilist purjereisi sillerdaval Tallinna lahel kuni päikeseloojanguni. Kaunis merevaade, värske õhk ja valged purjed – stiilsemat kohtingut on keeruline ette kujutada.  
Luksusjahilt avaldub suurepärane vaade Tallinna linnale ja kaunile merele, möödume Lennusadamast, Patarei vanglast, Linnahallist ja Piritast. Meie pühendunud meeskond loob parima purjetamise kogemuse kõikidele külastajatele.

Mida kingitus sisaldab? 2 tunnist kruiisi Tallinna lahel purjejahiga kahele. Kruiis toimub grupis.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Soojad, tuulekindlad riided ja kinnised jalatsid. Jalanõud lameda tallaga.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Punane vein pardal on keelatud. Vajalik eelnev broneerimine! Sõidud toimuvad R 19.00-21.00. Juhul kui jaht on juba reserveeritud, kuid klient ei ilmu kohale, kinkekaarti ei tagastata. Halva ilma (tuulekiirus üle 12 m/s; vihm) puhul saab teenuse osutamise aega muuta pooltevahelisel erikokkuleppel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

North Dream Yacht Rent

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.8 13 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Eerika

Väheke vihma rikkus natuke, aga selline teistmoodi kogemus oli omamoodi kogemus. Soovitaks kaptenil väheke ka tutvustada rannajoont kuna kõik ei ole Tallinnast.

Kaire

Jahiga sõit oli väga tore. Kahju vaid, et mootoriga liikus, mitte purjede abil. Aga ehk oli liiga vähe tuult? Seetõttu oli aga mõnus soe. Kiitused kaptenile!

Anu

Kingitust realiseerima minnes selgus, et on toimunud topeltbroneering ning pikalt ettebroneeritud merele minek oleks peaaegu olemata jäänud. Aga kapten ning kapteni abiline olid väga toredad ja sõbralikud ning leidsid topeltbroneeringule kohapeal lahenduse, mis ka meile sobis. Sõit meie jaoks õnneks sel korral ära ei jäänud ja see 2 h merel oli kui palsam hingele!

Kätlin

Ilmaga vedas, kõik toimus plaanipäraselt, meile väga meeldis, soovitan teistelegi :)

Tiina

Veetsime imelise õhtupooliku seilates jahiga Tallinna lahel. Kõik õnnestus suurepäraselt, ilm oli päikseline, seltskond ja teenindus väga sõbralik. Saime meeldejääva elamuse osaliseks ja kindlasti kordame seda kunagi veel.

Soovitame vaadata ka: