Valikuga kinkekaart

Tai traditsiooniline jooga teraapia Lotus

Tai traditsiooniline jooga teraapia Lotus


Tallinn
1 In.

48 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
48 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Taasta enda eluenergia

Tai traditsiooniline jooga teraapia – see on üks unikaalseid tervendavaid meetodeid Aasias, mis on meieni tänaseni säilinud iidsest ajast saadik. Professionaalsed massöörid otse Taist pakuvad Teile unustamatuid elamusi. Seanss viiakse läbi spetsiaalse mati peal. Kontakt maaga – on oluline element Tai traditsioonilises jooga teraapia massaažis. Te justkui annate kogu oma kaalu maale, lõõgastute sügavalt ja seejärel aitate endal vabaneda üleliigsetest raskustest. Protseduur algab jalataldadest, seeläbi teeb massöör diagnostikat ja määrab oma edasised toimingud. Peamine tehnika on vajutamine - see toimub näppudega, käega, küünarnukkidega, põlvedega ja kogu keha raskusega. Protseduur mõjub tervendavalt ja toniseerivalt tervele organismile, tagab tasakaalu ja harmoonia. Teie olete pikali ja lõõgastute, aga Teie organism töötab ja saab intensiivselt füüsilist koormust. Seeläbi parandades seedesüsteemi ja vereringet, paindumatud liigesed muutuvad paindlikumaks ja liikuvateks.

 

Mida kingitus sisaldab? 60 minutit Tai traditsioonilist jooga teraapiat, mida viiakse läbi spetsiaalsel matil.

Peale massaaži pakub massöör Teile traditsioonilise tassikese teed, selle ära joomisel peaksite tundma uue eluenergia voolu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine on vajalik!Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta