Tai traditsiooniline jooga teraapia Lotus

5.0 4 tagasisidet

Tai traditsiooniline jooga teraapia Lotus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Taasta enda eluenergia

Tai traditsiooniline jooga teraapia – see on üks unikaalseid tervendavaid meetodeid Aasias, mis on meieni tänaseni säilinud iidsest ajast saadik. Professionaalsed massöörid otse Taist pakuvad Teile unustamatuid elamusi. Seanss viiakse läbi spetsiaalse mati peal. Kontakt maaga – on oluline element Tai traditsioonilises jooga teraapia massaažis. Te justkui annate kogu oma kaalu maale, lõõgastute sügavalt ja seejärel aitate endal vabaneda üleliigsetest raskustest. Protseduur algab jalataldadest, seeläbi teeb massöör diagnostikat ja määrab oma edasised toimingud. Peamine tehnika on vajutamine - see toimub näppudega, käega, küünarnukkidega, põlvedega ja kogu keha raskusega. Protseduur mõjub tervendavalt ja toniseerivalt tervele organismile, tagab tasakaalu ja harmoonia. Teie olete pikali ja lõõgastute, aga Teie organism töötab ja saab intensiivselt füüsilist koormust. Seeläbi parandades seedesüsteemi ja vereringet, paindumatud liigesed muutuvad paindlikumaks ja liikuvateks.

 

Mida kingitus sisaldab? 60 minutit Tai traditsioonilist jooga teraapiat, mida viiakse läbi spetsiaalsel matil.

Peale massaaži pakub massöör Teile traditsioonilise tassikese teed, selle ära joomisel peaksite tundma uue eluenergia voolu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine on vajalik!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thai Lotus Spa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 4 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta