Valikuga kinkekaart

Shiatsu Massaažikojas

Shiatsu Massaažikojas


Tallinn
1 In.

31 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
31 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Shiatsu sobib nii pikaajaliste krooniliste haiguste kui ka profülaktiliseks raviks

Massaažikoja hubases salongis ootavad teid kolm avarat massaažituba, infrapuna- ja aurusaun ning kogenud massöörid. See on koht, kus unustate argipäeva ning saate täielikult lõõgastuda!

Igal inimese kehal on olemas omaenese ravivõime, kuid meie kiires maailmas ei pane me enam oma keha häiresignaale tähele või surume nad hoopiski maha. Shiatsu aitab uuesti läbi lõõgastuse oma keha tunnetada ning energiavarusid taastada. Shiatsu on punktmassaaži versioon, mida tehakse pöialdega ravipunktidele survet avaldades. Kuid see ei ole Shiatsus ainuke kasutatav töötamisviis, surve avaldamiseks suuremale alale kasutatakse ka peopesi, küünarnukke, põlvi ja jalgu. Shiatsu sobib eriti hästi istuva töö tegijatele, kes kannatavad krooniliste seljavalude käes. Pikad ebaloomulikus sundasendis veedetud tunnid koormavad alumisi seljalihaseid - väsinud ja pinges lihased on aga sageli seljavalude põhjuseks. Shiatsu sobib selliste valude leevendamiseks suurepäraselt lõdvestades lihaseid ja parandades nende verevarustust. Shiatsu seanss toimub põrandal matil, kerges sportlikus riietuses, ilma õlita.

 

Mida kingitus sisaldab? Shiatsu massaaž 60 minutit

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud


Kliendid on öelnud (6)

Kommentaare(6)
1 2 3 4 5
 

Super!!!!!

Ly

Jäin kingitusega väga rahule. Soovitan!!!

Tri

Väga omapärane ja meeldiv kogemus. Kui juba minna massaaži, siis pigem erilisse, nagu see, kui et klassikalisse. Väga hea, soovitan!

merle

jäin väga rahule ja ilmselt kordan protsetuuri.

Kristi

Väga tore kink!

1 2
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta