Dorpat Tervis Shindo massaaž

5.0 2 tagasisidet

Dorpat Tervis Shindo massaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Jaapani massaaž Shindo on uudne ravimeetod, mis hõlmab nii massaaži, venitus- kui ka lõõgastusharjutusi!

Shindo massaaž kuulub Jaapanist pärit massaažide hulka, ühendades endas vanu idamaiseid tarkusi kaasaegsete teadmistega inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Shindo käsitleb inimest tervikuna ja mõjub nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Massaaži tehakse mati peal läbi riiete, kasutades palju erinevaid lõdvestusharjutusi, meridiaanivenitusi, jalgadeteraapiat ja seljateraapiat. Shindo võtetega saavutatakse keha ja meele tasakaal. Massaaž toimub põrandal mattide peal läbi riiete.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Shindo massaaž toimub põrandal mattide peal läbi kergete riiete. Võta kaasa või pane selga panna mugavad sportlikud riided.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Katrin Vaher

Väga mõnus massaž oli, jäin teenusega väga rahule, soovitan ka teistele. Teenindus väga heal tasemel.

Madli

Kõik toimis nagu kellavärk, sain elamuse kingituseks ja see tõi palju rõõmu.

Soovitame vaadata ka: