Päevane SUP-laua rent Kuressaares

0.0 0 tagasisidet

Päevane SUP-laua rent Kuressaares


Kuressaare
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

Naudi SUP-laua mõnusid terve päev

Rendi SUP-laud terveks päevaks ja naudi Saaremaa suve. Villa Kuus Sõlme asub Kuressaares Roomassaare sadama lähedal ning pakub SUP-laua renti terveks päevaks. Võta laud kaasa meelepärasesse kohta, kas randa, järvele või jõele. Aerusurfiks on sobilik ka villa juures asuv rand. 

Mida kingitus sisaldab? Ühepäevast SUP-laua renti koos päästevesti ja varustusega (aer, turvanöör, pump ja seljakott kogu varustuse vedamiseks) ühele inimesele.

 

SUP-laua rent Kuressaares on sobilik kingitus kõigile, kes armastavad aktiivseid elamusi vees.


KINGITUSEST

Asukoht

Kuressaare

Kestus

1 päev (22 tundi)

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Lisapäeva hind on 20 €.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Villa Kuus Sõlme

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta