Aitäh, hea õpetaja!

0.0 0 tagasisidet

Aitäh, hea õpetaja!


Karja, Saaremaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

95,00 €

95,00 €

Kirjeldus

Sky is the limit!

Milline võiks olla veel ülevam kogemus õpetajale, kui nautida esmakordselt kabrioletisõitu Eesti uhkeima panga juurde, mis on kaunistanud ka sajakroonist?

SAAB on loodud nii, et saaks sõitu nautida ka tuulisema ja jahedama ilmaga, seega on tegu suurepärase kabrioletiga Põhjamaade kliimasse. Sarnaselt Rolls-Royce'iga saab imetleda pilvi, taevast ning puid pea kohal. Muide, Saabi kabrioletiga saab sõita ka vihmase ilmaga, sest tuul viib vihma üle esiklaasi, nii ei sega see sõiduelamust.

Kui sul on mõni lemmikplaat, mis võiks mängida autos sõidu ajal, siis anna sellest broneerimisel teada. Ning kui on soov auto taustal endast pilte teha, lepi ka see eelnevalt kokku. Elamusele võta kaasa midagi kaela ja õlgade kaitseks, kui on hirm, et "tuul tõmbab läbi". Lisaks tasub kaasa pakkida päikesekreem, kui päike on intensiivne.

Mida kingitus sisaldab? Sõitu Karja mõisa juurest (Karja külast Saaremaal) Panga pangale, seal soovitud kestvusega paus (kuni tund) ja tagasi. Start võib olla ka IAM-st (Interactive Auto Museum).

Kui soovitakse tänada õpetajat, keda austusega nimetame Õpetajaks suure algustähega, siis sobib selleks väga hästi kingitus, mis on tagasihoidlik, mitte liiga lärmakas ega hirmutav, vaid stiilne ja viisakas. Teadaolevalt toimus esimene Saabi kabrioletiga õpetajate tunnustamine hr. Nordini poolt Indoneesias aastakümneid tagasi ning meie arvates on see suurepärane viis õpetaja tänamiseks.

KINGITUSEST

Asukoht

Karja, Saaremaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele. Müts

Kestvus

1-2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

20. juunist kuni 20. augustini

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Autojuhid räägivad eesti, inglise ja vene keelt ning üks neist oskab ka soome keelt. Sul on võimalus valida, kas eelistad nais- või meesautojuhti.
Kingituse esmase aja broneerimise järel on seda lubatud 1 kord muuta 12 kuu jooksul.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

IAM Interactive Auto Museum

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: