Relvaloa taotleja veebikursus

0.0 0 tagasisidet

Relvaloa taotleja veebikursus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

170,00 €

170,00 €

Kirjeldus

Õpi seal, kus parasjagu viibid!

Relvaloa taotleja veebikursus Tondi Lasketiirult võimaldab õppida täpselt sulle sobival ajal ja asukohas.

Selle jaoks on Tondi Lasketiir koondanud e-õppe keskkonda kõik relvaloakoolituse materjalid, mille hulgast leiad ka loengute salvestused. Kokku on vaatamiseks 6 ca 1,5 h videot. Paketi juurde kuuluvad ka 2 lasketreeningut Tondi Lasketiirus.

Õppimist toetavad tekstimaterjalid, õppevideod ning testid teadmiste kinnitamiseks. Teste kontrollitakse ja täiendatakse pidevalt, et olla Relvaseadusega kooskõlas. Lisaks on testid ülesehitatud sarnaselt PPA relvaeksamiga.

Veebikursusele registreerudes, saadetakse sulle e-mailile Moodle õppekeskkonna kasutajatunnus ja parool, mille abil saate siseneda kursusele. Peale registreerimist on õppekeskkond avatud sulle 2 nädalat.


Mida kingitus sisaldab?

• Relvaloa taotleja koolituse salvestused – kuue osaline videoloengute sari.
• Õppematerjalid – loengutes kasutatud slaidide ja materjalide kogumid teemade kaupa.
• Õppevideod – lühivideod toetamaks relvaõppe teoreetilist osa.
• Testid – kehtiva relvaseadusega vastavuses olevad testid, mis aitavad valmistuda relvaeksamiks. Testide lahendamisel antakse vale vastuse korral viide Relvaseadusest, Karistusseadustikust või muust õigusaktist või õppematerjalist (nt esmaabi)
• Relva käsitsemise koolitust, koos instruktoriga individuaalselt enne lasketreeningut
• 2 praktilist relvaõppe tundi ning selle tarbeks mõlemal korral 30 padrunit. (Lasketreeningu aeg kokkuleppel Tondi Lasketiiru instruktoriga.)

Koolitus sobib kõigile, kes soovivad PPA’s taotleda relvaluba ning kes soovivad iseseisvalt õppida.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tondi Lasketiir

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta