Jõulukingitused

Kingi oma lähedasele üks meeldejääv jõulukink, mitte lihtsalt pudi-padi, mis jääb tarbetult nurka tolmu koguma. Meilt leiad jõulukingitused, mis pakuvad unustamatuid elamusi ning adrenaliini. Laskmine relvadest või spa kinkekaart - meil on midagi igale maitsele.

Vaata lisaks: jõulukingid lastele, jõulukingid naistele, jõulukingid meestele, jõulukink emale.

Vali vaade
Tulemused: 867
Vaadatud 60 - 867

Jõulukingitused

Millised on kõige trendikamad ja meeldejäävamad kingitused, mida saaks jõuludeks kinkida? Kuna jõulud on andmise aeg, siis tasub kingitus valida hoolega ja südamest. Kingituse valimine on väga keerukas protsess, kuna inimesed on väga erinevad ning kunagi ei tea, mis võib olla sobilik ja rõõmu pakkuda. Meie valikust leiab väga laia valiku erinevaid kingitusi ning sobiva leiab meist igaüks.

Üks kõige populaarsemaid kingitusi on langevarjuhüpe koos koolitusega. See on kingitus, millega võite kindel olla, et üllatate enda lähedast inimest. Väga paljud meist ei pruugi leida julgust, et selline ekstreemne üritus iseseisvalt ette võtta. Samas on ka ütlus, et kingitud hobuse suhu ei vaadata ning see võib-olla ka tõukeks, mis sunnib inimest vabatahtlikult lennukist välja hüppama.
Loomulikult ei pea kingitus alati nii adrenaliinirohke, ning leiate, et see võiks olla hoopis lõõgastav ja luksuslik Tallink Aqua Spa külastus. Peale pikka söömist ning väsitavaid pühasid on alati hea kehale puhkust anda ja lõõgastuda. Samuti on väga populaarsed erinevad ilu- ja kehahooldused. Selliste kingituste eeliseks on samuti lõõgastav kogemus, mis ühtlasi aitab muuta ka kingituse kasulikuks tervisele või hoopis välimusele.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta