Jõulukingitused

Jõulukingid võivad südamest liigutada, tekitada emotsioone ja ellu viia unistusi – need on täis jõulumaagiat. Lõppude lõpuks tasub selle ainulaadse sündmuse puhul panustada ideedele, mis mitte ainult ei üllata, vaid ka täidavad meie lähedaste unistused. Vali meie elamuskingituste seast parim ja veendu ise, et jõulukingitus ei pea olema igav - vastupidi! See peaks olema ainulaadne ja unenäoline. Muutke selle aasta jõulud tõeliselt unustamatuks, avades oma lähedastele täitunud unistuste maailma. Vali jõululaupäeva kingitus, mis jääb meelde paljudeks aastateks, vali elamuskingitus!

Vali vaade
Tulemused: 1260
Vaadatud 60 - 1260

Huvitavad jõulukingid, mida sinu lähedased ei unusta!

Huvitavad jõulukingid nõuavad tihtipeale korralikku mõtlemist, mis võiks olla kingisaajale ühtlasi huvitav ning ka meeldiv. Kingiideed pühadeks võivad osutuda väljakutseks, kuid kui lähened teemale targalt, avastad, et õige kingituse valimine polegi nii keeruline, kui võib algul tunduda. Kuigi jõulukingiks sobiva elamuse valimine võib olla nõudlik ülesanne, meeldib enamikule inimestele poes käia, et otsida selleks maagiliseks sündmuseks midagi ideaalset. Sellesse kategooriasse oleme kogunud huvitavaid ideid jõulukinkide jaoks, mis kindlasti rõõmustavad ja üllatavad teie lähedasi. Sellel erilisel ajal on palju maagiat ning argielu on jäetud pausile, et kohtuda oma lähedastega, mis on kindlasti väärtus, mida ei saa ühegi summa eest osta. Suurepärane toit pidulikul laual, soe atmosfäär ja loomulikult jõulukingid – kõik see loob omanäolise õhkkonna ja teeb hoolimata detsembrikuu madalatest temperatuuridest tõeliselt sooja kuu, täis rõõmu ja armastust. Selle eest ei vastuta muidugi mitte ainult jõulukingid ja rõõm lahtipakkimisest, vaid eelkõige eelmainitud perekondlik õhkkond ja rahu, mis meid sel ajal ümbritseb, aga ka kingituste tegemine oma lähedastele. Kuidas siis valida oma lähedastele ideaalne jõulukink? Nipp on sobitada kingitus oma kallima huvide, kirgede ja hobidega. Lõppude lõpuks on siin oluline tema maitse, mitte meie oma. Sellest kategooriast leiad elamuskingitusi, mis sobivad suurepäraselt jõulukinkideks, tänu millele rõõmustavad ka kõige nõudlikumad inimesed. Lõppkokkuvõttes naudivad inimesed jõulukinke elamuste kujul kordades rohkem kui traditsioonilisi vidinad, jättes endast maha erakordsed mälestused. Pole vahet, kas otsid midagi, mis sobiks jõuludeks traditsioonilise kingitusena või peab jõulukink olema täiesti hull – mõtle hoolikalt, millega oma kallimat üllatada ja veendu, et unistuste elluviimine on tõesti lihtne ja ... ülimalt meeldiv! Jälgi oma lähedaste rõõmu, kui kingid neile ainulaadse elamuskingituse ning ära unusta küsida fotosid ja lugu seiklusest, mis sa neile välja valisid!

Loovad jõulukingid – elamuste ja rõõmu jõud!

Kas otsid midagi täiesti erilist, mis oleks suurepärane jõulukingitus kallimale? - siis oled õiges kohas, et oma lähedaste unistused täita. Mõtle hetkeks, milline tegevus sobib jõulukingiks kõige paremini ning vii ellu oma kallima unistused - ühtaegu lihtne ja mõnus, üllatav ning rõõmustav.
Kui sinu arvates peaksid jõulukingid lõõgastama, aitama argimuredest ja kohustustest puhkust pakkuda, siis suurepäraseks valikuks on massaaži elamuskingitus elegantses SPA-salongis, mis viib kallima meelterännakule ja tõelise pingetest vabanemiseni. Mõnus teekond lõõgastumise maale. Erinevad massaažid võimaldavad jõulukinki isikupärastada ja kohendada nii, et see oleks parim. Tugev Tai massaaž, õrn seljamassaaž, soojendav kogu keha massaaž, aroomiteraapiline, laavakivi, šokolaad, küünal ... lõõgastumise maailma sukeldumiseks on palju võimalusi ning selline jõulukingi idee on kindlasti meeltmööda kõigile ning millest ei saa mööda vaadata ja mis toob jõululauas palju rõõmu. Eriti see, et massaaž ise on ülimalt mitmekülgne ja sobib jõulukingiks nii naistele kui ka meestele, igas vanuses ja huvides. Selline kingitus pakub rõõmu mitte ainult saades, vaid ka kinki kasutades. Vali lahedad jõulukingid, mis sinu kalleid inimesi põnevil hoiavad!

Originaalsed jõulukingid - ainulaadsed ideed elamusteks

Kõige sagedamini tehakse jõulukingitusi jõululaupäeval, kus kingid ootavad kuuse all avamist. Muidugi pole see ainus kinkide tegemise viis – teine viis on oma lähedastega kuskil hubases restoranis kokku saada ja kingitused üle anda või näiteks maale vanaema ja vanaisa juurde sõita ja seal soe jõuluistumine korraldada. Kui on teada, kellele jõulukinke tehakse, tasub mõelda, milline kingitus talle kõige paremini sobib ja mis paneks kingisaaja rõõmustama.
Kui otsite huvitavat, veidi pulssi kiirendavat seiklust, siis jõulukingi ideena soovitame lasketiiru elamust, mis võimaldab sul minna veidike ekstreemsustesse, kombineerituna adrenaliini ja emotsioonide hõnguga. Võimalus tulistada märklauda on adrenaliinirohke kingitus pühadeks, võimaldab korrigeerida enda täpsust, lõbutseda ning lisaks on see äärmiselt originaalne. See meeldib igas vanuses ja huvidega inimestele ning sellest elamusest tulenev lõbu ja põnevus võib muutuda elukestvaks kireks. Mõtled, mis on parimad kingitused pühadeks? -Meie valikust leiad ainulaadseid, originaalseid ja lõbusaid kingiideid!

Muhedad jõulukingid, mis rõõmustavad kõiki

Hea kingitus jõuludeks… mis on täpselt selline, aga milline siis? -Eelistatavalt selline, mis tekitab häid emotsioone, teeb rõõmsaks ja viib unistused täide. Unistuste elluviimine meist igaühe jaoks tähendab aga hoopis midagi muud ning ka väikesed jõulukingid, mis on õigel viisil valmistatud, võivad üllatada ja lihtsalt unistusi ellu viia. Üheks huvitavaks valikuks, mis on soodne, aga ülivinge on näiteks kardivõistlused, mida peetakse professionaalsetel kardiradadel. See on ainulaadne seiklus, mida saab nautida üks inimene, kaks inimest või kogu pere või lausa sõpruskond. Kartidega võidusõit sobib suurepäraselt jõulukingiks, võimaldades adrenaliin lakke saada, pakub kiireid emotsioone ja unustamatut seiklust. See on üks nendest kingitustest, mida igas vanuses inimesed naudivad hea aja veetmiseks. Pärast sõitu tasub minna koos jäätist sööma või restorani, et päev veelgi meeldejäävam oleks. Sellised kingitused jõululaupäeval lähedastele on eduka sõpruse ja unistuste elluviimise tagatiseks. Samuti tasub meeles pidada, et parimad kingitused jõuludeks on koos veedetud aeg ja lähedastega suhtlemine – need koos viibitud hetked on ideaalseks viisiks jõulude veetmiseks.
Teine elamus, mis jõulukingina võiks toimida, on koos restoranis käimine – kahekesi, sõprade või perega. Restorani kinkekaart on universaalne jõulukink, võimaldades ühist gurmeekogemust - lõppude lõpuks saab minna mitte ainult tuntud ja meeldivasse kohta, vaid ka täiesti uusi maitseid avastama, täiesti uutes kohtades. Jõulukingitus peaks olema võimalikult maagiline, mistõttu on restorani kinkekaardi valimine, mis on kohandatud lähedase inimese vajadustele, parim valik. Jõulukingitus võib ju olla fantastiline võimalus minna paariga või suurema seltskonnaga välja ja nautida pidulikku meeleolu ka väljaspool kodu. Elamuskingitus on lihtne viis oma unistuste elluviimiseks – olenemata sellest, milliseid konkreetseid elamusi sa valid, on see kindlasti suurepärane kingitus jõulupuu alla, mis tekitab rõõmu, emotsioone ja paneb südame kiiremini põksuma. Igatahes on elamusliku jõulukingi pakkumine midagi enamat kui lihtsalt kingitus – need on emotsioonid, uued kogemused ja mälestused, mis jäävad kogu eluks. Kui sa ei tea, mida kallimale jõuludeks kinkida ja alles mõtled, kas mõni muu ebavajalik on hea valik, siis oled parimas kohas unistuste elluviimiseks ning lähedastele emotsioonide ja lõbu kinkimiseks. Mõelge hetkeks, mis on parim kogemus ja seejärel avastage, kui lihtne on üllatada ja rõõmustada oma lähedasi, valides originaalse jõulukingi. Selline, mis jääb meelde ja tagab siira rõõmu. Isikupärastatud jõulukingid ei ole ju ainult need, millel on eriline kiri, vaid eelkõige need, mis tekitavad emotsioone ja on kohandatud oma lähedaste vajadustele. Kui liita juurde ka koos veedetud aeg, saad garantiiks õnnestunud jõulukingituse, mis jääb meelde aastateks ja jääb hea sõnaga meenutatakse seda ka teistel koosviibimistel. See on lihtne viis muuta selle aasta jõulud tõeliselt erakordseks ja maagiliseks.

Maitsekad jõulukingid elamuste näol

Peened jõulukingid... mis siis täpsemalt? Enda ümber vaadates ja lähedastele kingitusi valides tasub jõulukinke tehes olla leidlik, originaalne ja kinkida midagi, mis kauaks meelde jääb. Maitsekad jõulukingid, mida kingitakse elamuskingituste näol, on ainulaadne võimalus oma lähedase inimesi unistusi ellu viia. Üks šikimaid elamuskingitusi on õhtusöögiks kinkida näiteks Õhtusöök pilkases pimeduses, erakordseks sündmuseks elegantses restoranis absoluutses pimeduses. See ainulaadne kulinaarne üritus on tõeline meeltelõbu ja võimalus proovida roogasid ilma neid nägemata - saad toitu nuusutada ja katsuda, aga “silmadega söömise” võimalus puudub. Õhtusöök pilkases pimeduses sobib jõulukingituseks suurepäraselt. See on mäng meeltega, mis sobib täpselt ideega unistusi ellu viivatest kingitustest, mida jõuludeks kinkida. Samuti on kohal õhtujuht, kes on ise pime ning ta räägib lustakaid seikasid enda elust ja kogemustest. Pilkane pimedus tagab meile meelte teravnemise ja taju muutuse. Lihtsamad tegevused tekitavad palju naeru ja söögiriistadega söömine on väga problemaatiline. Menüü on üllatus, mille saad teada alles õhtu lõpus ning üllatud, kui näed, mida sa tegelikult sõid. Selline jõulukingitus pole mitte ainult lähedase rahulolu tagatis, vaid ka tõeline gurmeekogemus, mis sobib jõuludeks perfektselt.
Teine, maagiline ja salapärane jõulukink, mis on seotud kokandusega, on kuulus Sita teeninduse õhtusöök -elegantses restoranis peetav komöödiaõhtusöök. See on üks nendest õhtutest, mis sobib kõige paremini terminiga: absurd. Siin on kõik absurdne – alates ettekandjate käitumisest, lõpetades sisustusega ja sellega, kuidas terve õhtu selles hubases restoranis kulgeb. Õhtu jooksul läheb kõik viltu, aga toit ise on suurepärane ja ülimaitsev ning ülejäänu... mitte päris! Sita teeninduse õhtusöök on üritus hea huumorimeelega inimestele, kes soovivad restoranis aega veeta tavapärasest veidi erinevalt, nii et kui vajad huumorirohket jõulukinki, on see üritus suurepärane valik. Selliseid jõulukingitusi mäletatakse aastaid - on ju nii absurdne õhtu restoranis midagi sellist, mida me tavaliselt ei koge... Kuigi see kõlab ebamaiselt, on mõlemad üritused meelierutavad jõulukingid, mis teevad sinu lähedastele palju rõõmu!

Väikesed kingitused jõuludeks – pisikesed, aga toredad!

Kingitused jõuludeks on alati oodatud, tekitavad emotsioone ja elevust ... ja olenemata sellest, kas tegemist on elegantsete jõulukingituste või soodsamate kingitustega ning olenemata sellest, kes kingid tegelikult kuuse alla toob, tasub need kohandada lähedaste inimeste huvide, kirgede ja hobidega. Paljud pered säilitavad endiselt traditsiooni riputada sokid kamina kohale või jätta küpsised ööseks kuuse juurde, et jõuluvana saaks süüa (enamasti naudivad seda kingitust vanemad ja lemmikloomad). Igal juhul peaks jõulukingi idee puhul arvestama lähedase üllatuse ja rõõmuga, pakkudes talle unustamatuid hetki - mitte ainult kingituse enda lahtipakkimisel, vaid ka selle kasutamisel. Seda enam, et ideed jõulukingituseks võivad olla erinevad ja puudutada täiesti erinevaid valdkondi. Kui teie kallim on kohvisõber, minge koos kohvikusse ja kui talle meeldib lihtsalt hea vein, minge hubasesse restorani veine degusteerima. Taskukohased kingitused pühadeks on suurepärane võimalus oma tundeid läbi maitsete näidata, korraldades mõistliku hinnaga toreda koos veetmise aja. Millised jõulukingid sobivad veel hästi ning on taskukohase hinnaga?
Väikesed jõulukingid võivad üllatada ja emotsioone tekitada - saad ka ise kinkekaardi teha näiteks kodukino teemal - kodukino õhtu võimaldab veeta aega oma lähedastega ning koosviibimiseks korraldatud kinoõhtu nõuab väga vähest ettevalmistust ja mis kõige parem, see on tasuta. Sobivate filmide otsimine(võivad olla ka lauamängud!), lemmiksnäkid ja… voila, imeline õhtu! Sellised jõulukingituste ideed on midagi, mida ei saa ühegi summa eest osta, sest oma lähedastega koos veedetud aega ei saa rahasse ümber arvestada. Taoline õhtu toob palju rõõmu ja soojust kõigi südamesse, kes sel õhtul koos viibivad! Sellised jõulukingid jäävad meelde paljudeks aastateks!

Taskukohased jõulukingid – unustamatud ja soodsad elamused!

2022. aasta jõulukingid ei pea olema kallid – vastupidi! Piisab korralikult läbi mõeldud ja unustamatute hetkede ettevalmistamisest, mis ei vaja paksu rahakotti, vaid head ideed, et olla kordumatu! Öeldakse, et parimad kingitused jõuludeks on koos veedetud aeg, tore vestlus, jõululaupäeval õhtusöögi söömine ja oma lähedastega jutustamine... selles on palju soojust. Huvitavad jõulukingid on näiteks kinkekaardid põnevatesse kohtadesse nagu muuseumid, teemapargid, kino või teater – vastavalt sinu huvidele ja kirgedele. Tõsi, iga eelmainitud tegevuse jaoks on vaja pilet osta, samas pole see enamasti kallis asi ning unustamatud koosveedetud hetked sobivad suurepäraselt jõulukingiks, mis jääb meelde aastateks. Koos kvaliteetaja veetmine sobib imeliselt jõulumaagiasse, pakkudes võluvaid hetki – kahekesi, pere või sõpradega. Vaatamisväärsustega tutvumist tuleks alati täiendada lemmikrestorani või -kohviku külastusega, et koosveedetud aeg kestaks veelgi kauem.
Kõik käsitsi valmistatud tooted sobivad suurepäraselt ka soodsate jõulukinkidena ja Internetist leiate palju ideid, kuidas midagi ise meisterdada. 2022.aasta jõulukingid ei pea olema kallid, kuid oluline on, et need sobiksid sinu lähedastega. Olenemata sellest, kas valite massaaži, SPA hoolitsused või midagi muud, sea end alati jõulukinkide saaja rolli!

Muud jõulukinkide ideed

Lahedad jõulukingid on unistuste elluviimine – nii ekstreemsed ja pöörased kui ka veidi rahulikumad. Üks unistus, mis sageli inimestel on, sobib suurepäraselt 2022. aasta jõulude kingituseks -sõita superautodega, see tähendab unistuste autodega, mis kohe silme ette ilmudes äratavad sensatsiooni ja elavat huvi. See on üks neist elamustest, mis osutub alati lahedaks kingitusteks pühade puhul – legendaarse autoga nagu Ferrari, Lamborghini või Porschega sõitmine on alati unustamatu seiklus ja võimalus teostada autoalased unistused. Sõltumata sellest, kas sõidad professionaalsel rajal võidusõidu tingimustes või linnatänavatel, on need kindlasti lahedad jõulukingid, mis loovad võimaluse unistusi ellu viia ja see omakorda sobib suurepäraselt maagiliste jõulude iseloomuga. Kui jõulukink on mõeldud inimesele, kellel pole juhiluba, kuid sooviks unistuste autoga kihutada, on tal võimalik kõrvalistmel seda sõitu nautida, kus instruktor teeb vinge sõidu. Sellised jõulukingid aitavad adrenaliini lakke viia ja garanteerivad emotsioone, mida ei saa sõnadega kirjeldada. Nautige adrenaliinirohket seiklust kiires ja võimsas autos. See on elamus, mida ei saa tähelepanuta jätta.
Oluliseks aspektiks, mis meid jõulukingiks kingitavate elamuste otsimisel suunab, on kingituste mitmekülgsus ja sobitamine oma kallima vajadustega. Seega, kui sul on vaja midagi, mis pakuks mitte ainult emotsioone jõululaupäeva kingitusena, vaid ka hiljem seda kinki realiseerides, siis on üks Kingipakkidest ehk kingi kollektsioonidest, mis sisaldab mitukümmend erinevat elamust, mis kõik on temaatiliselt kokku pandud, sobib kindlasti kuuse alla panemiseks. Kingisaaja valib enda jaoks ühe kogemuse, mida kasutada - selline jõulukingitus on ülimalt universaalne ja võimaldab igaühe unistustel täituda - lõppkokkuvõttes otsustab kingisaaja, millist kogemust ta kasutab. Sellised kingitused pühadeks on tõeline meelerahu – nii kingituse tegijale kui ka saajale. Kui panustad universaalsetele jõulukinkidele, loodi temaatiline kingituspakk sind ja sinu lähedasi silmas pidades.
Tihtipeale oodatakse jõulukinke aasta läbi ja nende õige valik rõõmustab meie kalleid inimesi. Seetõttu püüame need teha võimalikult sobivaks ja kaasahaaravaks. Me ju valime need oma lähedastele, pannes sellesse oma südame ja kire, tehes seda armastusest. Seetõttu soovime, et jõulukingitused oleksid maagilised ning detsembri maagia sobib suurepäraselt kingituseks elamuste näol, mis garanteerivad ühiseid hetki, unistuste elluviimist ja laiemalt mõistetavaid positiivseid emotsioone. Elamuste kinkekaart jõulukingiks on hea valik, rõõmustav ja pakub suurt, ehedat rõõmu ja garantiid, et see on kindlasti “kasulik” ega jää kapi põhja tolmu koguma. Jõululaupäeva kingitused on võimalus öelda "sa oled mulle tähtis" – ulatades kallimale tõelise tähe taevast.

Unikaalsed elamused ja parimad jõulukingid! 24/7 kohaletoimetamine!

Jõululaupäeva kingitused on alati võimalus anda oma lähedastele väike osa jõulumaagiast. Meie poolt saadud jõulukingid on ju alati heast südamest, armastusest ja sõprusest ning peaksid seetõttu pakkuma puhast rõõmu, mis on seotud unistuste elluviimisega – nii kõige salajasema kui ka lihtsama. Millised jõulukingid sobivad kõige paremini? Need, mis sind sügavalt liigutavad! Tegelikult on võimatu üheselt öelda, milline jõululaupäeva kingitus kõige paremini sobib. Sina tunned oma lähedasi kõige paremini, nii et tead väga hästi, kas elamus elegantsesse spaasalongi, sõit superautoga, reis huvitavasse kohta, mõni ekstreemne seiklus või romantiline õhtusöök imelises restoranis on parem. Maailm on täis toredaid ajaveetmisviise, mistõttu on elamuste kinkimise võimalused pea piiramatud. Kujutlusvõime, kirg ja unistused on need, mis loevad. Vali jõuludeks unustamatu kingitus ja vaata, et unistuste elluviimine Unikaalse Kingitusega on ülimalt lihtne ja lõbus!
Sa juba tead, milliseid jõulukinke valida, et oma lähedasi rõõmustada, unistusi ellu viia ja ehedaid emotsioone tekitada!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18