Jõulukingid vanaisale

Vanaisale pole lihtne jõuludeks õiget kingitust valida. Iga inimene on erinev, seega tasub ennekõike läbi mõelda, mis sinu vanaisale meeldib, millised on tema kired, huvid ja unistused. Selle põhjal saad sobitada oma vanaisale huvitava jõulukingi, mis saab olema elamuskingituse näol. Seda tüüpi jõulukingitused tagavad rõõmu ja rahulolu, kuid mitte ainult - need on ka emotsioon, rõõm ja üllatus. Vaata, millised kingitused oleme selles kategoorias sinu vanaisa jaoks kokku kogunud ja vali selle aasta pühadeks unistuste täitumine läbi elamuste! Avasta, kuidas teha oma lähedastele lihtsalt ja muretult maagiline kingitus ja muuta detsember aasta kõige soojemaks kuuks.

Vali vaade
Tulemused: 363
Vaadatud 60 - 363

Jõulukingitus vanaisale – ideed

Kas soovid teada, milline jõulukink oma vanaisale valida? Loobu tüüpilistest kingitustest ja üllata teda millegi ootamatuga. Kohanda oma vanaisale jõuludeks kingitus vastavalt tema eelistustele ja ta on kindlasti tänulik. Natuke lõõgastust, suurepäraseid emotsioone või hoopis sisusta vanaisa õhtu kultuurselt ja kingi talle teatrikülastus? Meie kinkekaartide hulgast leiad erinevaid lahendusi, mis sobivad suurepäraselt vanaisale jõulukingituseks. Elamuskingitused on nii universaalsed ja ebatavalised, et sobivad mitte ainult erinevatele inimtüüpidele, vaid ka erinevas vanuses ja riigi täiesti erinevates nurkades elavatele inimestele. Vaata, millised kingiideed oleme vanaisale jõuludeks kokku kogunud ja vali unistuse täitumine, mis üllatab ja liigutab südamest sinu toredat vanaisa!

 Milline kingitus oma vanaisale jõulude puhul valida?

Otsid vanaisale jõulukingitust mis on praktiline, kordumatu ja ootamatu? Proovi mõelda sellele, et kõik vajavad hetkeks puhkust ja lõõgastust. Jõulude puhul tasub vanaisale kinkida midagi, mis pakub talle täielikku lõõgastust ja mõnusaid hetki. Hea kingitus vanaisale jõuludeks on massaaž või muu sama lõõgastava sisuga elamus, mis võimaldab tal väga mõnusalt puhata ja lõõgastuda - olgu see siis professionaalses SPA-salongis või lausa floatingu seanss, kus magneesiumsooladega täidetud suures vannis saab maksimaalse lõõgastuse osaliseks. Sellised elamused on vanaisale suurepäraseks jõulukingiks - toovad lõõgastust ja võimaldavad hetkeks argiasjadest eemalduda. Kui vanaisal on habe või ta soovib oma soengu eest hoolt kanda, kingi talle professionaalne pardur kinkekaart juuste või habeme värskendamiseks. Tänu sellele näeb iga vanem härra äärmiselt elegantne ja moekas välja. Jõulukingitus vanaisale võib ju olla lõõgastav ning kasulik ja midagi, mis rõõmu toob!

Kingitus vanaisale jõuludeks - kingi elamus, mis ei unune!

Kas arvad, et sinu vanaisa soovib kogeda midagi unustamatut, mis pakub talle põnevust? Julgusta teda oma unistusi ellu viima ja kingi talle elamuskinkekaart, et jõulud oleksid veelgi huvitavamad. Elamuskingitus jääb vanaisale aastateks meelde ja pakub palju rõõmu. Huvitav jõulukingitus vanaisale on näiteks kuumaõhupalli, paraplaani või lennukiga lendamise võimalus. Kõige parem on, kui selline elamus ka jäädvustatakse- tänu sellele saab vanaisa ka vahva meene video näol. Selline jõulukink vanaisale on emotsioon, mida ei saa sõnadega kirjeldada! Positiivseid emotsioone võib vallandada ka unistuse täitumine nt vanast ajast pärit elegantse ja stiilse autoga sõitmine. Sel juhul on vanaisale jõuludeks hea kinkida võimalus sõita ajaloolise autoga või hoopis täiesti moodsate ja legendaarsete autodega sõidu nagu Ferrari või Lamborghini. Selline jõulukingitus on vanaisale ideaalne, kui teda huvitavad autod ja kiirus - kui vanaisal pole juhiluba, siis meie toredad ja professionaalsed instruktorid teevad sinu vanaisale ise ühe vinge sõidu valitud autoga! Tee oma vanaisale üks sündmuste ja emotsiooniderohke jõulukingitus!

 Unikaalsed kingitused, mida vanaisale kinkida!

Kuidas vanaisale jõulukinki valida? Mida oma vanaisale üldse jõuludeks kinkida ning millest ta tõeliselt rõõmu tunneks? Tasub meeles pidada, et miski pole parem kingitus kui oma lähedastega koos veedetud aeg. Kui lisame kvaliteetaja veetmisele veidi kultuuri, saame vanaisale jõuludeks ideaalse kingituse! Elamusterohke ja huvitav lahendus on näiteks kinkekaart teatrietendusele, kinopilet või ühine külastus mõnda harivasse ja unikaalsesse kohta - teemaparki või muuseumi. Selline jõulukingitus vanaisale kuuse alla panna on positiivsete emotsioonide tagatis! Lõppude lõpuks on koos aja veetmine alati parim kingitus, mida soovida. Eriti see, et meil on tihtipeale vähe aega ning jõulud on suurepärane võimalus seda oma lähedaste jaoks leida ja koos mõnusat aega veeta. Sellised kingitused jõuludeks jäävad vanaisale meelde aastateks ja sobivad kasutamiseks igal ajal - emotsioonidel ei ole ju aegumiskuupäeva ning unistuste elluviimine on alati hinna sees. Seetõttu on vanaisale tehtud jõulukingitus huvitav ka igaks muuks puhuks.

Parimad jõulukingiideed vanaisale

Mõtled, mida valida oma armsale vanaisale jõuludeks? Kui mõtled ikka veel, mida vanaisale jõuludeks osta ja sa ei suuda ühegi konkreetse kingituse üle otsustada, lase oma vanaisal see ise valida. Kingi talle üks kingituspakk – siis valib vanaisa välja selle, mis tema maitsele kõige rohkem sobib. Nüüd tead, milline kingitus vanaisale kuuse alla panna ja kuidas teda rõõmustada ning tema unistusi ellu viia! Kingi valiku tegemisel tasub alati pikemalt mõelda, mis kingisaajaga sobib. Mõnikord tasub panustada kogu perega ja kinkida vanaisale tema unistuste täitumine – ka kõige ebatavalisemad. Samuti tasub meeles pidada, et kauneim jõulukink vanaisale on selline, mis sisaldab koos aja veetmist ja vestlemist. Isegi kui su vanaisa räägib vanu lugusid, tasub neid alati elava huviga kuulata. Abi pakkumine ostlemisel või koristamisel on samuti alati õige valik. Vanaisa jõulukingid olgu sel aastal maagilised ja kordumatud – et need tema unistused teoks teeksid. Avasta, kui lihtne see on!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18