Jõulukingid õele

Jõulukingitus õele võiks sobida tema iseloomuga, sest ainult nii pakub see 100% rõõmu. Mõtle, millised on sinu õe huvid ja eelistused? Mis panevad teda naeratama? Meeldejääv kingitus on mittemateriaalne kingitus. Kinkekaart, mis kingib õele elamuse ja on tema huvidele vastav, võib saada unistuste täitumiseks. Sellest võivad saada maagilised jõulud, mil võimatu muutub võimalikuks
Vali vaade
Tulemused: 508
Vaadatud 60 - 508

 Millist kingitust oma õele jõuludeks osta?

Sinu jõulukingitus õele ei pea olema igav või aastast aastasse korduv. Sa ei pea tegema midagi muud, kui ostma kinkekaardi, millega su õde saab meeldiva ja unustamatu kogemuse. Selleks võivad olla lõõgastushetked, kultuurireis või ilu protseduurid. Mõtle, mis on see asi, mis teeb su õe õnnelikuks ja üllata teda. Tee õele jõuludeks maagiline kingitus! Jõulud on ainulaadne võimalus näidata oma õele, kui palju sa teda armastad. Elamuskingiga saad seda teha mitteverbaalselt. Unistusi täitev kinkekaart sobib igaks elujuhtumiks, aga eriti hästi pidulikeks elusündmusteks, mis on täis rõõmu ja maagiat. Seetõttu tasub õele jõuludeks valida selline kingitus, mis jääb meelde ja mis toob talle naeratuse näkku ka aastate pärast. Vaata, milliseid jõulukinke me soovitame ja leia oma õele sobiv minutitega!

Kingitus õele jõuludeks – kingi elamus!

Kuidas leida oma õele kingitus, mis talle päriselt meeldiks? Olenemata vanusest meeldivad suuremale osale naistele ilutooted. Seega kingitus kosmeetika vallast on kindla peale minek, kuigi samas on see ajas korduv ja kindlasti mitte üllatav. Kui soovid oma õde üllatada ja midagi tõeliselt erilist kinkida, kingi talle kinkekaart. Selleks võib olla iluprotseduur, spaa külastus või mõni teine pakkumine, mis annab õele võimaluse mõnusalt puhata, lõõgastuda ja suurepäraselt aega veeta. Heaks ideeks on kinkida õele restorani kinkekaart. Valikus on toiduelamused oma kallimaga, perega või suurema sõpruskonnaga nautides head toitu ja seltskonda.

Parimad jõulukingiideed oma õele

Kas sa ei tea, millist jõulukinki oma õele valida? Lähene teemale praktiliselt. Stress, väsimus ja pidev kiirustamine on osa me igapäevaelust. Kas su õele on vaja puhkust? Sel juhul on ideaalsed kingitused need, mis tagavad puhkuse ja lõõgastuse. Sel aastal pane õele kuuse alla killuke naudingut. Kindla peale minekuks on erinevate massaažide kinkekaardid, küünehooldus, majutusega spaa külastus jne. Õe jõulukingid saavad olla unustamatud ja mitmekesised, vastastes tema soovidele, hobidele ja kirgedele. Lõppude lõpuks on see sinu kallis õde, keda rõõmustada soovid.

 Mida osta oma suurele õele jõulukingiks?

Mida veel oma õele jõuluks kinkida? Alati on heaks ideeks kinkida talle kvaliteetaega oma kallimaga või teiste lähedastega. Selles vallas on meie valik väga lai. Valida saab õhtusöögi pimeduses või mõne teise kulinaarse seikluse vahel, maitsta šokolaadi või erinevaid jooke, koolituda. Samas aga miks mitte kinkida motohuvilisele õele hoopis kardisõit sõpradega? Huvitavaks valikuks on õhuseiklus lennuki, helikopteri, purilennuki, paraplaani või õhupalliga - ühesõnaga kõik see, mis aitab näha maailma teise nurga alt ja laseb imetleda meie maa ilu. Kui su õele meeldivad äärmuslikud emotsioonid, unustamatud seiklused ja adrenaliin, on õhusõit kindla peale minek, mis aitab tal ellu viia oma unistusi. Miks ei võiks jõulukingid õele olla ebatavalised ja unustamatud? Sel juhul jäävad need meelde paljudeks aastateks ja võivad olla tõukeks uue hobiga tegelemiseks või uute seikluste kogemiseks.

 Kingitus nooremale õele jõuludeks – mida talle osta?

Mida kinkida oma õele sel juhul, kui sul pole õrna aimugi, mis teda rõõmustada võiks? Kuidas valida sobivat kingitust oma nooremale õele? Üheks võimaluseks on natuke maad kuulata ja õelt endalt küsida, aga kui seda teha ei taha, siis soovitame kingipaketti, mille hulgast leiab sobiva elamuse igaüks. Selline kingitus annab sajaprotsendilise garantii, et kingisaaja on oma kingiga rahul, sest valiku teeb ta ju ise. Pikk nimekiri erinevatest valikutest annab võimaluse teha oma õe jõulud maagilisteks ja imelisteks. Unistuste elluviimine ongi ju maagiline!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18