Jõulukingid tüdrukule ja sõbrannale

Jõulud on käes ja paljudel paaridel on iga-aastane traditsioon üksteisele armsad kingitused teha. Kas sul on juba idee olemas, mida oma kallile tüdrukule või toredale sõbrannale jõulukingiks teha? Või ehk soovid leida inspiratsiooni, mida võiks neiule jõuludeks kinkida? Sõltumata sellest, kas otsid midagi sõbrannale, õele, emale või partnerile, soovid tõenäoliselt, et see oleks midagi erilist ja näitaks, et tunned tema vajadusi. Meeldejäävat kingitust pole lihtne leida, kuid õnneks on meil lahendus välja pakkuda elamuskingituste näol. Traditsiooniliste lahenduste asemel vali elamuskingitus, mis on kohandatud just kingisaaja eelistustele ja jätab rohkelt mälestusi. Meie valikust leiad oma kallile neiule õige jõulukingituse kiiresti ja lihtsalt!
Vali vaade
Tulemused: 425
Vaadatud 60 - 425

Ainulaadne jõulukingitus tüdrukule


Kuna jõululaupäev on kohe-kohe käes, tekib küsimus: millist jõulukinki tüdrukule valida? Ehk mõtled kohe, et kõige parem lahendus jõuludeks on üks tavapärane kingitus? - Huvitav raamat, lemmikbändi album või kosmeetika - need on muidugi ennast tõestanud lahendused, kuid tuleb tunnistada, et midagi eriti üllatavat neis pole. Õnneks on meil sulle pakkumisi, mis jätavad kindlasti suurepärase mulje ja vastavalt sinu vajadustele, pakkuda kindla annuse adrenaliini või võimaldada pikka, õndsat lõõgastust. Tüdrukule sobiv jõulukink ei pea olema väga kallis ega ka väga uhke, et tagada unustamatu elamus. Meie pakkumine sisaldab üle tuhande elamuse, mille hulgast leiad kindlasti ühe (või mitu), mis sobib ideaalselt. Kui soovid teha oma kallimale, õele või emale tõelise üllatuse, mis paneb nad rõõmustama, siis vali elamuskingitus unustamatuks kogemuseks. Huvitavad ja originaalsed jõulukingitused tüdrukule, mis teevad ta ülirõõmsaks, on sinu käeulatuses.

Jõulukingitus tüdrukule, kellele meeldib koos midagi toredat ette võtta

Mõne inimese jaoks pole midagi paremat kui oma lähedastega koos aega veeta. Kui otsid midagi jõulukingiks tüdrukule, kes just selliseid tegevusi hindab, võib individuaalne kuumaõhupallilend olla väga hea ja samas ka romantiline idee. Kujuta ette, kuidas koos oma kallimaga tõused aeglaselt õhku, kuulete lindude laulu ja puulehtede sahinat ning teie ees avaneb kaunis vaade päikesetõusule või -loojangule. Kas see ei kõla nagu üks hämmastavamaid hetki? Tänu sellele on teil võimalus õppida tundma Eesti looduse maagiat või imetleda taas seda, mis teid iga päev ümbritseb. Lõppude lõpuks ei peeta ilma asjata õhupallilendu üheks kõige ainulaadsemaks jõulukingituseks, mis jätab kustumatu mulje ja jääb terveks eluks meelde. Teine suurepärane idee üheks imeliseks jõulukingiks on maitsev õhtusöök kahele. Igaühel meist on oma lemmiksöögikoht ja kindlad toidud, mis panevad meid juba ainuüksi neile mõeldes nälga tundma. Hea idee tüdrukule jõulukingituseks on viia ta oma lemmikrestorani ja koos üks ilus õhtu veeta. Hubane sisustus, professionaalne teenindus ja muidugi imemaitsvad toidud muudavad selle õhtu unustamatuks. Ja kui tahad teda üllatada, paku oma kallimale toitude degusteerimist täiesti uues kohas. Lõppude lõpuks on uute maitsete proovimine ja ebatavaliste kulinaarsete kombinatsioonide katsetamine suurepärane lõbu igas vanuses inimestele. Kõik, mida vajad, on olla ideedele avatud ja sind saab tõeliselt positiivselt üllatada. Mõlemad kingitused tüdrukule jõuludeks, olgu selleks õhupallilend või õhtusöök, pakuvad talle kindlasti palju rõõmu ja jätavad teie ühiseid hetked veel kauaks meelde.

Põnevad jõulukingid sõbrannale

Kas sinu õde, elukaaslane või sõber armastab pööraseid emotsioone? No siis jääb üle pakkuda näiteks meelierutav ja täiesti pöörane elamus -langevarjuhüpe, mis viib kindlasti pulsi lakke ja jääb terveks eluks meelde. Või mõni muu ekstreemsus, mis võimaldab ületada enda hirmud ja ellu viia oma unistused näiteks servakõnd Tallinna Teletornis või hoopis paraplaanilend. Seda tüüpi jõulukingitused oma tüdrukule üllatavad üleandmisel tõeliselt ja kiirendavad südamelööke. Seega vii oma lähedaste unistused teoks ja kingi neile tõeliselt ekstreemne seiklus, mille kogemusest räägib kingisaaja kindlasti kõikidele. Sellised jõulukingid tüdrukule on lihtsalt kirss tordil ja toovad palju elevust südamesse. Kui otsid midagi maalähedasemat ja mida saaks kasutada ka sügis-talvisel hooajal, siis võta sõbranna kindlasti ratsutama või lasketiiru kaasa. Lasketiirus on tal võimalus tulistada erinevat tüüpi relvadega ja seda kõike kogenud instruktori järelevalve all. Sellised elamused sobivad suurepäraselt, kui neiu, kes jõulukingituse saab, tunneb suurt huvi millegi pöörase järele! Siin on adrenaliinijanu kustutamine garanteeritud!

 Jõulukingid, mis kingivad kogemuse

Soovid kinkida midagi tüdrukule, kes väärtustab enesearengut ja uute kirgede avastamist? Vali jõulukingitus, mis võimaldab tal õppida uusi asju ning samuti selle käigus ka ennast arendada. Nimelt on meil selleks puhuks välja pakkuda erinevad töötoad. Meie valikus on palju erinevaid töötubasid ja kindlasti leiad nende hulgast midagi huvitavat, mis sinu kaaslasele meeldida võiks. Võib-olla otsid midagi kokandus- või spordisõbrale? Või äkki sinu õde tahaks autoga sõitma õppida või ehk sinu sõber armastab tantsida ja unistab uue tantsustiili õppimisest? Sellest valikust leiad erinevaid kingiideid tüdrukule jõuludeks ja igaüks neist on ühtviisi huvitav ning kindlasti ka õpetlik. Töötoad toimuvad nii individuaalselt kui ka rühmadena, kus kogenud õpetaja jagab palju kasulikke teadmisi ning arendab juba olemasolevaid oskusi. Seetõttu on see suurepärane võimalus igale inimesele, kes soovib end arendada ja midagi uut õppida. Kõige tähtsam on kohandada kingitus kallimale ja tema eelistustele -töötoad sobivad selleks suurepäraselt.

 Milline romantiline jõulukingitus teeb ta õnnelikuks?

Kui tahad olla tõeline romantik, kingi oma armastatule midagi erakordset. Sel juhul on hea idee tüdrukule jõulukingiks üks vinge elamus, mida saate koos teostada. Jõulud on imeline aeg, mis seostub koos aja veetmisega, mis on iseenesest parim ja romantilisem kingitus. Seega, et näidata armastust oma partneri vastu, vii ta linnakärast eemale. Kuhu? See sõltub ainult sinust. Meie lehelt leiad kindlasti huvitavaid pakkumisi, et argielust eemale saada ning endale väike puhkus lubada. Meie valikus olevad elamused sobivad nii linnalähedasele kui ka loodusega kontakti ihkavale inimesele. Kui soovid teha tüdrukule jõuludeks romantilist kingitust, võid kutsuda ta väljasõidule oma lemmiklinna, kus kasutad ära hotelli pakkumise ja saad osa ühest toredast ajaveetmisest kahele. Kui aga tunned, et vajad hingetõmbehetke ja tahad täitsa metsa sisse puhkama minna - soovid metsas jalutada, süstadega sõita, siis vaata omale armas metsamaja. Ideaalne kingiidee jõuludeks oma tüdrukule.

Jõulukingitus tüdrukule - imelised hetked!

Milline jõulukink tüdrukule meeldida võiks? Mida valida poja tüdruksõbrale jõulukingituseks? Detsembri tulekuga esitab neid küsimusi üha rohkem inimesi. Mõistame, et õige kingituse valimine võib tekitada segadust. Ühest küljest tasub kinkida "täht taevast", kuid teisalt on vahel raske leida midagi originaalset, isikupärast ja samal ajal piisavalt elegantset. Mille üle siis otsustada? Naisele, kes soovib lõõgastuda ja puhata, pakume spaapaketti. Lõõgastav külastus salongi on ainulaadne rõõm paljudele tüdrukutele, kes soovivad hoolitseda nii oma keha kui ka vaimu eest. Õige hoolitsuste valik, professionaalne teenindus ja ainulaadne atmosfäär teevad sellest ideaalse jõulukingi tüdrukule. Lõõgastus, mida ta kogeb, toob ta suurepärasesse meeleolusse ja lõõgastab pealaest jalataldadeni, mis on täiuslik pärast rasket töökohustusi täis nädalat. Hoolitsused ja spaapaketid on kindlasti kingitus, mis näitab, kui palju me kallimat, õde või sõbrannat väärtustame. Kõiki hoolitsusi ei pea alati samal päeval läbi viima, nii et saad korraldada isegi nädalavahetuse spaas, kasutades iga päev erinevat kogemust. Kas see ei kõla täiusliku kingitusena?

Millised jõulukingid tüdrukutele meeldida võiksid?

Kingitused naistele on üks asi, samas kui tüdrukule jõuludeks sobiv kingitus on veidi ​​erinev. Tal on ju hoopis teised vajadused ja ootused kui täiskasvanul. Mida siis sel juhul valida? Eriti sageli hindavad noored liikumist ja kui õde või täditütar juba
ujuda oskab, on hea pakkuda talle näiteks sukeldumisõpetust, ujumisõpet või muid emotsioone ja lusti pakkuvaid veeatraktsioone. Selline kingitus tüdrukule jõuludeks ei võimalda tal omandada mitte ainult praktilisi oskusi, vaid pakub ka huvitavat meelelahutust .. Kes teab, ehk aitab veeseikluse kinkekaart tema uue kire avastamisele kaasa? Kuigi tüdrukule sobiva jõulukingi valimine pole lihtne asi, oleme veendunud, et meie kodulehelt valitud kingitus toob kingisaaja näole tohutu suure ja sooja naeratuse.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18