Jõulukingitused naisele

Kas sul pole aimugi, milline jõulukink talle teha - naisele, emale, õele, vanaemale või hoopiski ämmale? Sellest kategooriast leiad naisele kindlasti sobiva jõulukingituse, mis paneb kingisaajal silmad särama. Oleme spetsiaalselt naistele ette valmistanud ja koondanud oma ideed suurepärasteks jõulukingituseks, mille hulgast leiad midagi lõõgastavat või koguni aktiivsemat - igale maitsele on midagi. Meie rikkalikust valikust leiad naisele jõuludeks suurepärase idee perfektseks kingituseks ja täiusliku kingituse kuuse alla, mis paneb naise rõõmustama. Panusta erakordsetele emotsioonidele, valides sobivaima jõulukingi endale lähedasele naisele ja veendu ise, et jõulukingitused temakesele võivad olla tõeliselt erilised. Avastage, kui lihtne on oma unistusi teoks teha ja valige midagi, mis teda kindlasti üllatab!

Vali vaade
Tulemused: 760
Vaadatud 60 - 760

 Jõulukingitus naisele – kingi maagiline kink!

Jõulud on maagiline andmise, rõõmu ja lähedastega koosveetmise aeg. Ka täiskasvanutele meeldib jõuludeks kingitusi saada, mis täidavad nende pisemadki unistused. Vaata meie valikust, milline jõulukink talle sobida võiks ja rõõmusta teda originaalse kingitusega, mis täidab tema salasoovid. Jõulukink ei pea olema alati etteaimatav nagu näiteks sokid, kingi parem meeldejääv elamus, mis eristub kindlasti tavapärasest ning jääb kauaks meelde. Mõtle, milline jõulukink võiks kõige paremini meeldida ja mis sobib sulle lähedasele naisele ning vali elamus, mis täidab tema jõulusoovi.

 Jõulukingitus talle - imeline gurmeekogemus kahele

Kallimale kingitust valides tasub läbi mõelda, milline jõulukingitus naisele teha. Kas mõni muu materiaalne asi on ikka hea valik? Võib-olla tasub siiski hoolitseda erakordsete muljete loomise eest ja korraldada oma partnerile ühine väljasõit, näiteks suurepärane õhtusöök mõnes hubases restoranis. Imeline koht, kus saate maitsta taevalikke roogasid, on särav üllatus kallimale, et veeta unustamatu aeg kahekesi. Romantiline gurmeekogemus on meelierutav jõulukingitus naisele!

 Kingitus naisele jõuludeks - kasvõi hetk tõelist lõõgastust

Kas oled mitmeid kordi otsingumootorisse sisestanud "Jõulukingitus naisele", kuid see pole toonud soovitud tulemust? Lõdvestu! Vali meie kodulehelt elamuskingitus, mis pakub sinu kallimale unustamatut meelelahutust ja lõõgastust ning seeläbi täiuslikku jõulukinki. Mis saaks olla parem, kui valida naisele jõulukingiks lõõgastav ja rahustav massaažiseanss? Veendu ise, et tema jaoks valitud sügavalt lõõgastav massaaž aitab stressist vabaneda. Meeli rahustav kingitus, mis naine jõuluhommikul kuuse alt leiab, on suurepärane võimalus argielust puhata ning anda talle rahu igapäevastest kohustustest. Hetk tema enda jaoks on hetk oma igapäevaste kohustuste unustamiseks ja jõu taastamiseks. Massaaž on ideaalne viis ka lihaspingete ja stressi maandamiseks ning seeläbi ka sügavaks lõdvestuseks, mis on suurepärane kingitus naisele jõuludeks. Kingi oma kallimale tema vajadustele kohandatud massaaž ja näe, et ta on sulle ääretult tänulik!

 Jõulukingitus talle – milline oleks parim valik?

Huvitav, milline jõulukink talle meeldida võiks? Perega koos veedetud aeg on üks ilusamaid kingitusi, mida suudame ette kujutada. Pea meeles, et jõulukink ei pea olema hiiglaslik, et täita kallima unistusi. Jõulud on kahtlemata suurepärane võimalus aidata ellu viia armastatud naise unistusi ja teha naisele jõulukink, mis teda kindlasti rõõmustab! Tema jõulukingitus võib olla üllatav ja meelierutav! Üks selliseks kingituseks on kindlasti seiklus õhus. Taeva alla tõusmise võimalus on kindlasti suurepärane kingitus, mis garanteerib emotsioonid ning kogemus ise jääb kingisaajale kogu eluks meelde. Võimalus oma hirmudest üle saada ja kogeda adrenaliini on suurepärane kingitus jõuludeks. Sellised naiste jõulukingid tekitavad emotsioone ja on garantiiks, et elamus jääb meelde paljudeks aastateks ja taevalikust kogemusest räägitakse ka lastelastele edasi. Vali naisele ideaalne jõulukink ja vaata tõelist adrenaliini sähvatust. Pea meeles – jõulukingitus talle on suurepärane võimalus sinu originaalne idee teoks teha ja naise unistused ellu viia.

 Jõulukingitus talle – idee romantiliseks kingituseks

Huvitav, originaalne ja ebatraditsiooniline jõulukink naisele? Vali põnev elamus romantilisest õhtusöögist, see tähendab romantilist gurmeekogemusest kahele, mis peetakse erakordselt elegantses restoranis. Koos veedetud aeg on naistele imetabane jõulukink, mida saab kasutada ka mees ise. Jõulukingitus temakesele on lihtsam, kui arvad! Asjade asemel kingi tõelisi emotsioone ja naudi siirast rõõmu, mille tekitab sinu poolt valitud kingitus. Muuda saabuvad jõulud veelgi maagilisemaks ning veendu, et jõulukink naisele toob kaasa õnnepisaraid ja erakordset rõõmu. Sinu valitud jõulukingitus on võimalus näidata, et isegi pärast paljusid koos veedetud aastaid suudad teda üllatada. Jõulukingitus on ennekõike fantastiline mälestus, mis jääb tema südamesse igaveseks.

 Universaalne jõulukink naisele

Tänapäevasel kiirel ja stressirohkel ajal unustame sageli oma elus tähtsaid naisi sobival viisil tänada. Oma armastuse näitamine läbi elamuskingituse on suurepärane žest. Mis siis, kui me ei tea täpselt, millise kingituse üle antud inimene kõige rohkem rõõmustab? Mõistame, et naisele jõulukinki teha ei ole alati lihtne valik. Just sel ajal tulevad kasuks elamuskingitused ehk temaatiliste kingitustele spetsiaalselt koostatud kingituspakid. Pidagem meeles, et meie elus on oluline roll vanaemadel, emadel, õdedel, kihlatutel, sõbrannadel ja ... ämmal ka. Jõulukingid naisele on väljakutse, mis ei pea sind öösiti ärkvel hoidma. Saad alati valida kingituspaki, mida iga naine, kes sinu elus on, hindab – naine valib ise omale sobiva elamuse kingituspakist välja. Kingituspakk on spetsiaalselt kohandatud elamuste kogum, mis on saadaval kogu riigis ning kus sees on palju erinevaid elamusi, mille vahel valida. Tavaliselt on neid mitukümmend, nii et iga (ka kõige nõudlikum) inimene leiab siit endale midagi sobivat. Tavaliselt seostame unustamatuid elamusi adrenaliiniga, kuid see on ainult osaliselt tõsi. Ekstreemsetest pakkumistest lõõgastavate massaažideni kuni jookide degusteerimise ja romantiliste õhtusöökideni välja. Teisest küljest, kui vajame ideed jõulukingituseks, mis võimaldaks tal pärast rasket perioodi taastuda ja lõõgastuda, on abiks SPA elamuskingitused. Selline kingituspakk on ideaalne jõulukink naisele. Inimene, kes selle elegantse ja ainulaadse paketi saab, valib elamuse, mis teoks saab - massaaž, kehahooldus või SPA külastus? - Valik on tema. Selline jõulukingitus naisele on emotsioonide ja tõelise naudingu tagatis!


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos