Jõulukingitused naisele

Naisele jõulukingi valimine on üks keerulisemaid ülesandeid, mis paneb kukalt kratsima nii mõnegi mehe. Me oleme selle ülesande teinud sinu jaoks palju lihtsamaks. Siit leiad jõulukingid naistele, mis pakuvad nii adrenaliini kui maitseelamusi.

Saada näiteks oma naine uhke Ferrari või Lamborghini rooli? Või kingi talle langevarjuhüpe - võid vabalt ka ise kaasa minna, kui julged. Parim jõulukink naisele on vaid paari kliki kaugusel.

Vaata lisaks: jõulukingid lastele, jõulukingid meestele, jõulukink emale.

Vali vaade
Tulemused: 472
Vaadatud 60 - 472

Jõulukingitused naisele

Naised on meie elus tähtsal kohal, olgu selleks siis ema, tütar või elukaaslane. Kui jõulud on lähemale jõudmas, siis hakkab peale suur mõtlemine – mida see aasta kinkida? Jõulukingitus naisele on kindlasti selline, mis peab tooma näole naeratuse ja soovituslikult võiks see meeles olla ka mõni aasta hiljem. Meie valikust leiad sobiva kingituse ka kõige nõudlikumale naisele, kellel on juba kõik olemas. Täpselt, tegemist on elamuskingitusega, mis aitab igapäevasest maailmast välja saada ning keskenduda vaid kingituse nautimisele.

Kui soovid vältida kingituste pakkimist ja erinevate kaupluste külastamist aasta kõige kiiremal ajal, siis on meil olemas sinu jaoks ideaalne kingitus. Kindlasti mõtlete, mis see ideaalne kingitus on? Jõulukingitused naistele on üldiselt seotud lõõgastusega ja enda eest hoolitsemisega. Erinevad SPA protseduurid ja lõõgastused on alati oodatud kingitus iga naise poolt. Meie valikust leiad kindlasti sobiva hinna ja asukohaga kingituse ka enda naisele.

Meie seas liigub ringi ka naisi, kes soovivad kogeda adrenaliini sarnaselt meestele. Oleme mõelnud ka nende peale ning meie juurest on võimalik osta erinevaid laskmise koolitusi, langevarjuhüppeid ja ka lennu paraplaanil. Kui arvate, et teie naine ei soovi kõrguses olla võite mõelda hoopis sukeldumise peale – tegemist on äärmiselt huvitava ja silmaringi avardava elamusega. Mis iganes kingituse meie juurest valite oleme kindlad, et see ei jäta külmaks kedagi.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta