Jõulukingid vanaemale

Vanaema hoolib alati oma lastelastest, püüdes pakkuda neile parimat ja südames soovides neile kõike paremat. Jõulude puhul näita ka tema suhtes armastust ja tänulikkust, tehes talle originaalne kingitus. Sel aastal kingi vanaemale jõuludeks elamus, mis pakub talle palju positiivseid emotsioone. Avasta, milliseid kingitusi oleme selles kategoorias vanaemale jõuludeks kokku kogunud ja veendu ise, et unistuste elluviimises peitub võlu ja lisaks on see ülimalt lihtne! Sõltumata sellest, kas valid vanaemale pühadeks kingituse ainult talle või kahele, üks on kindel - selle aasta pühad on täiesti maagilised! Vali vanaemale pühadekink, mis jääb aastateks meelde!

 

Vali vaade
Tulemused: 366
Vaadatud 60 - 366

Jõulukingitus vanaemale - emotsioonid ja unistused


Jõulukingitused vanaemale peaksid tekitama talle rõõmu ja õnne ning ka üllatust. Nii et kingi talle midagi mis jääb kauaks meelde ja mis pakub tõelist naudingut. Jõulukingitus vanaemale peab oma olemuselt sobima jõuludega ning olema seetõttu maagiline ja unustamatu! Vaata, milliseid kingiideid oleme kokku kogunud, mis sobiksid suurepäraselt vanaemale jõuludeks ja näe, et unistuste elluviimine on tõesti lihtne! Jõulud on ainulaadne võimalus mõelda pikemalt, mida sinu lähedane sooviks ja valida midagi ebatavalist, kuid meelierutavat, mis on kohandatud vastavalt kingisaaja vajadustele, huvidele või kirgedele. Jõulukingitus vanaemale on lõbus viis kinkida talle midagi südamest, mis sisaldab palju armastust ja lahkust. Vanaemal on ju tavaliselt kõik olemas ja ta ei vaja midagi, aga jõulukingitusest ta ära ei ütle. Seetõttu peavad jõulukingid vanaemale olema mitte ainult maagilised ja hämmastavad, vaid ka praktilised - unistuste elamuskingitus on suurepärane valik! Seetõttu võib jõulukingitus vanaemale olla ülimalt liigutav, aga ka praktiline üllatus!

 Lõõgastavad jõulukingid vanaemale

Vanaema õlul on palju mure oma lähedaste pärast ning ta proovib alati abiks olla. Sel aastal tasub vanaemale jõuludeks kinkida midagi, tänu millele ta lihtsalt puhkab ja unustab hetkeks argimured. Mõnus kingitus on näiteks seljamassaaž – see pole mitte ainult tõeline lõõgastus, vaid ka võimalus oma tervise eest hoolt kanda. Võite oma vanaema ka terveks päevaks SPA-sse puhkama saata. Selline praktiline kingitus vanaemale jõuludeks aitab tal lõõgastuda ja kasvõi hetkeks unustada oma murekoorem ning tunda end hästi. Huvitavaks jõulukingiks vanaemale on ka väike puhkuse kinkekaart. Meri, äkki loodus või mõni pisem linn ja selle vaatamisväärsused? Valik on tõesti lai. Ideaalis võiks olla nädalavahetus kahele – siis saab vanaisa või sina talle seltsiks olla. Lähedastega koos veedetud vaba aeg on vanaemale kahtlemata parim jõulukink, mistõttu teeb selline kingitus talle suurt rõõmu. Igatahes sobib selline elamus suurepäraselt ka siis, kui otsid midagi, mis sobiks jõulukingituseks vanaemale. Sa ei pea kulutama palju raha – kõige tähtsam on idee ja ka väikesed jõulukingid sobivad vanaemale ideaalselt.

Jõulukingitus vanaemale, mis jääb talle igaveseks

Mida peaks vanaemale jõuludeks kinkima, kui talle meeldib mälestusi koguda? Hea lahendus, mida tasub vanaemale jõulukingiideena kasutada, on isikupärastatud pildialbum. Aseta sellesse kogu pere fotod, eelistatavalt olulistest pidustustest. Vanaema saab iga hetk nende piltide juurde tagasi tulla ja emotsioone tunda, meenutades neid toredaid seiku, mis pildilt otsa vaatavad. Originaalne idee vanaemale jõulukingituseks, mis jääb ka temaga aastateks, on professionaalne fotosessioon - üksi, vanaisaga või kogu perega. Tänu sellele saab vanaema tunda end erakordselt kauni ja hinnatud ning fotodest ise saab imeline suveniir. Samuti on meie valikus ka toredaid kunstielamusi ning kunstikursusel tehtud töö saab endale koju mälestuseks viia. Seda tüüpi kingid vanaemale jõuludeks tekitab talle kindlasti suurt südamesoojust!

 Maitset täis hetked ehk huvitav jõulukink vanaemale

Mida võiks vanaemale jõulukingiks valida? - Kas oled endale sellise küsimuse esitanud, kuid sul pole ikka veel vastust? Läheneme teemale praktiliselt. Vanaemad on tuntud oma kokkamise poolest – lõppude lõpuks ei maitse ükski õhtusöök nii nagu nende valmistatu! See aga ei tähenda, et nad ei hindaks teiste inimeste tehtud sööki. Hea jõulukingitus vanaemale võib seega olla lõuna- või õhtusöögi kinkekaart hubases restoranis, mis võimaldab tal lõõgastuda ja uusi maitseid avastada. Kas su vanaema on magusasõber? Siis naudib ta kindlasti šokolaadi või muude maiustuste degusteerimist, mida saate koos mõnes koduses kohvikus teha. Selline jõulukingitus oma vanaemale on talle kindlasti meeltmööda!

Universaalne jõulukingitus armsale vanaemale

Milline jõulukink vanaemale valida? Kui sa pole veel kindel, mida vanaemale jõuludeks valida, võid alati lasta kingisaajal lõpliku otsuse teha. Kõik, mida pead tegema, on anda talle üks meie valikus olevatest kingituspakkidest. Seejärel valib vanaema pakutavate elamuste hulgast välja selle, mis tema jaoks kõige huvitavam on. See lahendus tagab kingisaaja rahulolu - see on garanteeritud! Loodame, et tead juba, millist jõulukinki vanaemale valida. Pea aga meeles, et kõige tähtsam on koos veedetud aeg ja soe vestlus ning neid asju ei saa raha eest osta ja sellised jõulukingid vanaemale on kõige väärtuslikumad!

Millist kingitust vanaemale jõuludeks valida?

Jõulukingitus vanaemale peaks olema kordumatu ja maagiline ning täitma tema unistused. Lisaks tuleks arvestada ka koos veedetud ajaga, sest see muudab detsembrikuu päevad, madalast temperatuurist hoolimata, tõeliselt soojaks. Jõulukingitus vanaemale on võimalus kinkida talle midagi erakordset, mis toob suurt rõõmu ja emotsioone. Kui sa ei tea, mida oma vanaemale jõulukingiks valida, siis kingisaaja soovide ja huvidega arvestav elamuskingitus tagab vanaema õnnepisarad. Meil on kinke, mis sobivad erinevas vanuses ja iseloomuga inimestele. Lõppude lõpuks on oma lähedaste unistuste elluviimine alati originaalne ja hämmastav ning kui sa ei tea, millist kingitust vanaemale jõuludeks valida, võid alati konsulteerida ülejäänud perega, et valida koos hämmastav kingitus. Suurem seltskond ja mõttetalgud garanteerivad vanaemale jõuludeks tõeliselt vapustavad kingiideed – need, mis teda üllatavad ja liigutavad. Olgu selleks pereõhtusöök elegantses restoranis, ühine kino-, muuseumi- või teatrietendus või midagi muud. Tasub meeles pidada, et kõige olulisem on koos veedetud aeg, mis teatavasti on hindamatu ja kõige väärtuslikum. Just lähedastega koos veedetud aeg on see, mis on vanaemale jõuludeks parim kingitus –rõõm koos vestelda ja laua taga istuda, teevad tema jõulud eriliseks. Leia oma vanaemale jõuludeks ideaalne kingiidee ja avasta, et unistuste elluviimine pole mitte ainult lihtne, vaid ka ülimalt lõbus!

 Parimad kingiideed vanaemale jõuludeks

Universaalsete kingituste tegemine oma vanaemale jõuludeks on suurepärane lahendus koos aja veetmiseks, lõbutsemiseks ja suureks rõõmuks. Super jõulukink vanaemale on selline, mis annab emotsioone, puudutab teda hingepõhjani ja on unustamatu. Kingitus, mille me jõululaupäeval lähedasele üle anname ja õhtusöögilaua taga avame, on suurepärane võimalus lähedaste vastu armastust väljendada ja toob rõõmupisarad kingisaajate silma. Valides elamuskingituse oma vanaemale jõuludeks on sulle garanteeritud, et kingitus, mille kasuks sa otsustasid, on tabav ja unustamatu - huvitav elamus jätab mälestusi aastateks!
Veendu ise, et oma lähedaste unistuste elluviimine on lihtne ja lõbus, valides vanaemale jõulukingi, mis jääb meelde, liigutab ja lõbustab.
Sa juba tead, millised jõulukingid vanaemale sel aastal kõige paremini sobivad – veendu ise, et unistuste elluviimine on lihtne!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18