Jõulukingid vanavanematele

Jõulud on maagiline aeg, mil saame lõpuks ometi veeta mõnusaid hetki oma lähedastega ja rääkida teemadel, mis on olulised just meile. Samuti on see suurepärane võimalus meenutada südantsoojendavaid lapsepõlvelugusid või kuulata vanavanemate jutustusi oma noorusest. Vanavanemad on sageli just need inimesed, kes hellitavad oma lapselapsi juba varakult ja kelle panus laste kasvatamisse on silmnähtav. Kas mõtled, mida vanavanematele jõuludeks kinkida? Otsusta põneva kogemuse kasuks, mis pakub neile imetabaseid hetki! On aeg tänada neid nende kohaloleku ja meid alati ümbritseva toetuse eest ning valida jõuludeks vanavanematele unustamatu kingitus. Vaata, kui lihtne on unistusi täide viia, valides vanaemale ja vanaisale originaalsed ja ainulaadsed jõulukingid!
Vali vaade
Tulemused: 300
Vaadatud 60 - 300

 Kingitused vanavanematele jõuludeks - tee kingitus südamest!

Jõulukingitus vanaemale ja vanaisale on suurepärane võimalus uutmoodi oma tänu avaldada. Kingitus elamuse näol on võimalus, kuidas veeta lähedastega fantastilisi hetki, mis on täis meeliköitvaid emotsioone. Pea meeles, et vanavanemate jõulukingid ei pea olema kallid. On oluline, et need vastaksid nende vajadustele või soovidele ja seeläbi saad tuua nende ellu palju sära. Olenemata sellest, kas sinu vanavanemad armastavad minipuhkusi nädalavahetusteks, veesporti, meelelahutust või kulinaarseid seiklusi, leiad nendele meie laiast valikust kindlasti ideaalse elamuse. Pea meeles, et parimad kingitused on läbimõeldud ja tehtud südamest. Nii et mõelgem korraks, millised on vanavanemate huvid ja soovid ning seejärel vali välja ideaalne elamuskingituse. Rõõmust rõkkav naeratus, pisarad tänust- kellele ei meeldiks selline jõulude õhkkond! Vali vanaemale ja vanaisale jõuludeks unikaalsed kingitused ja saad koos nendega veenduda, et unistuste elluviimine on lihtne.

 Jõulukingid vanavanematele – aeg ainulaadseteks avastusteks

Kuidas kõlab reis nädalavahetuseks täis vapustavaid vaatamisväärsusi? Kui sinu vanavanemad on uudishimulikud ja entusiastlikud avastama uusi kohti, on reis linnast välja neile ideaalne elamuskink. Uus reisisihtkoht, kaunid maakohad, põnev ajalugu ja sisemine rahu. See elamuskingitus sobib kõigile väikeste ja suurte reiside armastajatele. Olenemata sellest, millise koha kasuks otsustad, on sellise kingituse eest vanaema ja vanaisa tänulikud. Kas teie vanavanematele meeldib tundma õppida kohalikke kombeid ja kultuuri? Kingi neile hetki kodust eemal, tänu millele saavad nad mälestusi, mis jäävad neile igaveseks meelde. Üks öö? Või äkki terve nädalavahetus? Vali just selline variant, mis vastab sinu vanavanemate soovidele ja võimalustele, et näha neid naeratamas. Kui sinu vanavanemad armastavad loodust, võimaldab kruiisielamus neil veeta aega kaunis looduskeskonnas. Merekohin annab võimaluse lõõgastumiseks ning koos reisimine pakub tervele perele palju rõõmu. Tõelistele maadeavastajatele sobib suurepäraselt ka muuseumikülastus, tänu millele saab endale huvipakkuva teemaga lähemalt tutvuda ja teada saada fakte, millest seni aimugi polnud. Lisaks tasub vanavanemate jõulukingiks kaaluda põgenemistoa külastust. See on kaasaegne meelelahutus, mis annab võimaluse kasutada oma kujutlusvõimet, et määratud aja jooksul lahendada keerdkäike täis mõistatusi! Loomingulised kingitused vanavanematele jõuludeks on tõesti hea idee. Vaata, kui lihtne on leida vanavanematele jõulukink, mis jääb meelde aastateks!

 Jõulukingid vanavanematele - lõõgastus kahele

Kui näed, et sinu vanavanemad vajavad hetke puhkust, on see ideaalne võimalus kinkida neile ühise massaaži elamus! Lõõgastav kingitus vanaemale ja vanaisale jõuludeks on midagi, mis aitab unustada seljavalud, stressi ja igapäevaelu. Massaaž kahele on võimalus koos lõõgastuda ja aega veeta maitsekas spaas kogenud massööride käte all. Teine suurepärane lõõgastav kingiidee on ühine saunakülastus, mis töötab kui valuvaigisti ja keha immuunsuse taastaja. Vanavanematele tuleb kasuks ka basseinis lõõgastumine, mis on perfektne variant pingelõdvenduseks. Massaaž, saun või bassein on vaid mõned lõõgastusvõimalused vanavanematele. Vaata, milliseid elamusi pakume ja leiad vanaemale ja vanaisale ainulaadse jõulukingi!


Jõulukingid vanavanematele – millist valida?

Vanavanematele mõeldud pühadekingitused võivad aidata neil leida ühist kirge, näiteks elamus töötubades, mille käigus nad ise midagi valmistada saavad. Või äkki võimalus täiendada oma tantsuoskusi kursusel professionaalses stuudios? Võimalusi on palju ja tänu sellele võivad sinu vanavanemad saada hobi, mis võimaldab neil oma vaba aega suurepäraselt sisustada. Sõltumata sellest, millise töötoa või kursuse valid, pea meeles, et kingituse eesmärk on teha kingisaajale palju rõõmu ja saada võimalus kogeda midagi, millest ta on alati unistanud või milleks pole seni olnud võimalust. Sellised kingitused vanaemale ja vanaisale jõuludeks on tähelepanuväärsed žestid!


Kulinaarsed kingitused vanavanematele jõuludeks

Vanaema ja vanaisa on tihti just need inimesed, kes korraldavad jõuluhommiku-, lõuna- või õhtusöögi ning sellega kaasneb palju kohustusi, sealhulgas külalistele toiduvalmistamine. Mis oleks, kui kingid neile elamuskingituse õhtusöögi näol, mille jooksul nad ei peaks ühegi kohustuse pärast muretsema? Kingitused vanaemale ja vanaisale jõuludeks peaksid olema hästi läbimõeldud ja see elamus on tõeline hitt! Peakokk hoolitseb fantastiliste roogade eest ning vanavanemad ootavad ees vapustav teekond läbi kulinaarse maailma. Uued maitsed, mis on täis intrigeerivaid kombinatsioone, panevad vanavanemad selliseid väljaskäimiseid rohkem harrastama. Üks kulinaarseid soovitusi on pimeõhtusöök, tänu millele ei söö vanavanemad mitte ainult maitsvaid roogasid, vaid saavad panna ka oma meeled proovile. Sellise õhtusöögi ajal jäävad kõik toidud lõpuni saladuseks! Teine taoline soovitus on sita teeninduse õhtusöök, mis pakuks su vanavanematele palju rõõmu. See elamuskingitus on pühendunud improvisatsioonile ja komöödiale ning on ainulaadne kogemus, mis üllatab ja rõõmustab. Lisaks sisaldab see rikkalik pakkumine kulinaarseid elamusi erinevatest maailma paikadest. Vali köök, mis teie vanavanemaid kõige enam köidab, või anna neile võimalus avastada midagi täiesti uut. Ükskõik millise õhtusöögitüübi valid, selline kingitus vanavanematele jõuludeks on meeldiv üllatus!

 Ainulaadsed kingitused vanavanematele jõuludeks - kingi elamusi

Jõulud on aeg, mil tahame oma lähedastele näidata tänulikkust ja teha kingitusi, mis viib nende unistused ellu. Kas pole kindel, millised jõulukingid vanavanematele kindlasti meeldiksid? Kingituspakk kahele on elamuskingitus, tänu millele valivad sinu vanavanemad nende vajadustele või unistustele kõige paremini vastava elamuse. Kõikide paketis saadaolevate valikute hulgast saavad nad valida ühe kogemuse, mis võimaldab neil luua meeldejäävaid mälestusi. Sa ei pea enam muretsema, et lapse või lapselapse jõulukingitus vanavanematele jääks tegemata! Kingituspakk on elegantselt pakitud elamuskingitus, mis pakub suurt rõõmu nii sinu vanaemale kui vanaisale. Ja kui soovid anda oma vanavanematele täieliku valikuvabaduse, võid valida kinkekaardi. Sina saad valida summa ja elegantne kingitus kõige kallimatele ongi olemas. Nii saad panustada jõulukingi peale, mida vanavanemad mäletavad veel aastaid!

Nüüd tead, millised jõulukingid vanavanematele kõige paremini sobivad. Need pühad tulevad tõeliselt erilised!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18