Jõulukingid meestele

Õigesti valitud jõulukink mehele on tema rahulolu garantiiks. Teame, et täiusliku jõulukingituse leidmine võib mõnikord olla tülikas ja "lihtsalt ükskõik mille" valimine ei ole hea otsus, seega oleme kokku pannud mitmed elamused, mis aitavad sul otsust langetada. Sellest kategooriast leiad parimad jõulukingid talle ja huvitavad jõulukingi ideed meestele. Vaata, millised elamused rõõmustavad sinu lähedasi ja viivad nende unistused ellu! Veendu ise, et elamuskingitus on suurepärane jõulukink sinu peigmehele, vennale, sõbrale või isale!

Vali vaade
Tulemused: 618
Vaadatud 60 - 618

Lõõgastav jõulukingitus mehele

Sõltumata sellest, kui kaua te teineteist tunnete, kas olete omavahel sõbrad või kui teil on midagi enamat ühist, on tema jaoks jõulukingi valimine tõeline väljakutse. Naljakad sokid, kvaliteetne nahast püksivöö või hea pudel alkoholi ... kõik on juba olemas. Kuidas siis valida midagi erilist? Millised on parimad jõulukingid meestele? Soovitame sel aastal soetada elamuskingitus romantilise ja originaalse elamuse saamiseks, mis aitab sul teoks teha ka kingisaaja sügavaimad unistused. Isegi romantiline õhtusöök kahele on ideaalne võimalus koos aega veeta ja pärast tegusat päeva lõõgastuda. Restoranid pakuvad hulgaliselt naudinguid maitsemeeltele ja toit viib keele alla, nii et leiad kindlasti endale ja oma lähedastele sobiva valiku. Olgu selleks Itaalia köök maitsva pasta ja krõbeda pitsaga, Poola köök rammusate suppide ja mahlase lihaga, Jaapani köök ning värske sushi ja vürtsikad pelmeenid või hoopis midagi Eestimaist ja mahedat? - selline elamuskingitus on võimalus tutvuda uute maitsetega, proovida oma lemmikroogasid ja ennekõike sukelduda kulinaarsete elamuste maailma. Millist romantilist jõulukinki mehele veel valida? -Massaaž! Tõenäoliselt ei keela keegi endale võimalust õndsaks puhkamiseks ja hetkeks ainult iseendale. Rahulik muusika, aromaatsete küünalde lõhn ja rahustav õhkkond viivad su õndsa lõõgastuse maailma ja võimaldavad sul keskenduda ainult iseendale. Valikus on palju erinevaid salonge, mis pakuvad nii õrnu, lõõgastavaid kui ka intensiivseid, ergutavaid hooldusi, et saaksid selle kingituse täielikult kohandada oma kallima eelistustele. Üks on kindel: olgu see õhtusöök küünlavalgel kahele või lõõgastav massaaž, on see kindlasti ideaalne romantiline jõulukingitus mehele ja toob naeratuse näole.

 Ekstreemne kingitus mehele jõuludeks

Tema jõulukingitustes peab olema midagi "eksreemset"? Nende valikul tasub juhinduda meie lähedaste kirgedest ja huvidest, et pakkuda neile kordumatuid elamusi ja head meelelahutust. Samuti tasub otsustada idee kasuks, mis äratab huvi ja mille elluviimist ei jõua ära oodata. Kui teie partnerile, vennale, onule, isale või teisele sulle kallile meesterahvale meeldib tunda adrenaliini põnevust ja armastust uute väljakutsete vastu, siis ekstreemse elamuse kingitus, pakub palju rõõmu. Kuidas on lood vee- või õhuspordiga? Mõlemad tegevused võimaldavad tal energiat juurde saada, ergutada ja motiveerida füüsilisele tegevusele ning samal ajal pakkuda palju unustamatuid muljeid ja rohkelt adrenaliini. Niiet esita oma lähedastele väljakutse vees või õhus ja vaata, kuidas ta teeb midagi enneolematut. Oluline on see, et kõik tegevused on täiesti ohutud, sooritatakse juhendaja juuresolekul, nii et rohkem kui ka vähem kogenud inimene saab nendega hästi hakkama. Lõbutsemiseks ei ole vaja erilisi oskusi ega erakordset füüsilist vormi – vaja on vaid natuke tahet ja positiivset suhtumist. See on suurepärane meelelahutus, mida peate omal käel kogema, ja samal ajal tagab palju emotsioone ja tõelist unistuse täitumist. Kes teab, äkki saad oma kallimat selles osalemas nähes inspiratsiooni ja proovid ka ise?

Jõulukingitus mehele, mida saab ka kahekesi ette võtta

Head jõulukingi ideed on ka need, mis võimaldavad aega veeta ainult kahekesi, näiteks eelmainitud romantiline õhtusöök küünlavalgel. Kui aga eelistad teist tüüpi meelelahutust, siis meie pakkumisest leiad palju muid elamusi, mis võimaldavad koos midagi toredat ette võtta. Kõik sõltub sellest, kuidas teile meeldib oma aega veeta - Võib-olla meeldib teile kahele midagi suure adrenaliini annusega? Lasketiirus viibimine on suurepärane võimalus stressist aeg maha võtta ja aktiivselt lõõgastuda. Lisaks õpid koos kaaslasega tundma erinevaid relvatüüpe ja saate ka nendest lasta. Spordirelv, püstol, populaarne AK-47, sileraudne relv, laiemalt tuntud kui "haavlipüss" ... - valik on tõesti suur. Olenemata sellest, kas olete relvadega juba tegelenud või soovite lihtsalt proovida, ootab teid lasketiirus palju nalja. Kogenud juhendaja aitab sul ja kaaslasel oma oskusi täiendada või relvadega nullist kurssi viia, tänu millele kogete koos vapustavat seiklust. Tulistamisega kaasnevaid emotsioone ei saa sõnadega kirjeldada, seega tuleb seda ise proovida. Ja kui sa pole kindel, kas see on hea idee talle jõulukingiks, võib-olla meeldib teile ühise romantilise lennureisi võimalus? Tänu sellele õpid maailma tundma hoopis teisest vaatenurgast, “puudutad pilvi” ja oled üllatunud, kui palju naudingut võib pakkuda isegi tuntud ümbrust linnulennult imetleda. See on tõeline retk tundmatusse, mis võib rõõmustada ja hämmastada ning eelkõige jääb mällu paljudeks aastateks. Seega osale tõelises õhuseikluses ja vaata, kui vähe on mõnikord vaja, et oma kallimat õnnelikuks teha. Jõulud on ju ideaalne aeg oma unistuste elluviimiseks. Unikaalsed jõulukingid mehele on sinu käeulatuses!

 Universaalne jõulukink mehele

Jõulukingid on iga jõulude oluline aspekt. Igal aastal tekib küsimusi, mida valida, mis talle meeldida võiks, mis teda rõõmustab. Meil on jälle sama dilemma ja me tahame, et meie jõulukink talle meeldiks. Iga aastaga on see aga keerulisem, sest palju ideid on juba kasutatud. Aga mis siis, kui oleks universaalne ettepanek, mis sobiks jõulukingiks elukaaslasele, isale, töökaaslasele või vennale? Kui see idee sind kõnetas, siis tutvu kindlasti kingituspakkidega, kus kingisaaja valib mitmekümne kingituse hulgast ühe, mida ta soovib. See on suurepärane idee, mis tagab täieliku rahulolu. Kingituspakist leiab elamusi täis adrenaliini ja põnevust, aga ka selliseid, mis on rahulikud, lõõgastavad ja võimaldavad argielust puhata. Unistuste täitumine on suurepäraselt ühendatud jõulumaagiaga ning jõulud on eriline aeg ja võimalus aidata ellu viia oma lähedase kirge, eesmärke ja soove. Rikkalik valikuvõimalus tagab rahulolu ka kõige nõudlikumale inimesele. Vali talle ainulaadne jõulukink ja kingi sel aastal asjade asemel unustamatuid emotsioone, mis rõõmustavad kõiki!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18