Jõulukingid meestele

Tee jõulukink mehele seekord teisiti ja kingi asjade asemel hoopis elamus. Näiteks langevarjuhüpe, laskmine relvadest, põgenemistuba või maitseelamused.
Meilt leiad jõulukingid meestele igale maitsele - nii noortele, kui vanadele.

Vaata lisaks: jõulukingid lastele, jõulukingid naistele, jõulukink emale.

Vali vaade
Tulemused: 369
Vaadatud 60 - 369

Jõulukingid meestele

Väga tihti esineb olukord, kus meestele kingituse valimine võib tunduda peaaegu võimatu. See aasta aga on meie abiga võimalik välja valida isale, mehele, vennale või poiss-sõbrale just see õige kingitus, mis toob näole naeratuse ja aitab tuju tõsta. Üldiselt on jõulukingitused meestele väga lihtsasti ära tuntavad. Kõigile meile on selge, et meestele meeldivad kiire autod, tulistamine relvadest ja muud adrenaliini tekitavad sündmused. Õnneks on ka meie valikus väga palju erinevaid elamuskingitusi, mis löövad iga mehe silma särama.

Kuna väga vähesed meist saavad endale igapäevaselt lubada sportautoga sõitmist, siis miks mitte oma meessoost tuttavat üllatada Ferrari või Lamborghini sõiduelamusega? Mehed ja kiirus on asjad, mis sobivad kokku, ning võite olla kindel, et peale elamuse läbimist on rahulolu garanteeritud. Õhku võib vaid jääda küsimus, kuna seda uuesti saaks teha või kui palju raha kuluks sellise uhke auto soetamisele ja hooldamisele. Meie kingitusega on õnneks lihtne, maksate ühekordse tasu ning selle eest saate lustida uhke autoga sõites – kadedad pilgud on garanteeritud!

Meie seas on kindlasti ka oluliselt vaiksemaid inimesi, kes võib-olla sooviksid saada eemale kogu kärast ja mürast, mis meid igapäevaselt ümbritseb. Jõulukingituseks mehele võib valida ka rahulikuma – sellisel juhul võivad hästi sobida erinevad massaažid või hoopiski matk Siberi Huskydega.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta