Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Jõulukingid vennale

Jõulude puhul rõõmustatakse kingitustega mitte ainult lapsi, vaid ka oma täiskasvanud õdesid-vendi. Venna kingituseks sobib ideaalselt elamuskingituse kinkekaart. Aidake oma vennal unistusi täide viia ja seiklusjanu rahuldada. Vali oma vennale kõige sobivam kingitus ja üllata teda. Meie valikust leiad oma vennale õige jõulukingituse kiiresti ja lihtsalt!

Vali vaade
Tulemused: 287
Vaadatud 60 - 287

Millise kingituse peaksin vennale jõuludeks ostma?

Jõulukingitusest vennale võib saada ainulaadne võimalus kinkida midagi erakordset ja unustamatut. Kingituste valik on lai. Arvutimängu või mõne tehnilise vidina ostmise asemel vali midagi originaalsemat. Venna jõulukingitus peaks vastama tema vajadustele, olema kohandatud vastavalt tema huvidele ja talle rõõmu valmistama. Meie valikust leiad erinevaid kingiideesid, millega pakkuda emotsioone, veeta aega üksi või suuremas seltskonnas. Elamuskingitused on originaalsed, põnevad ja garanteerivad venna rahulolu!

Pühadekingitus vennale - kingi elamus!

Vennale jõulukingituse tegemine vajab natuke pea murdmist. Lihtne võimalus on kinkida igal aastal end juba tõestanud kingitus, aga tasub mõelda, kuidas valikut mitmekesistada ja parimat kingitust teha. Mis sobib su vennale kingituseks? Kui su vend on auto- ja kiiruse armastaja, siis kindlasti sobib talle kinkekaart sõiduks superautoga või rallisõit. Kujuta ette oma venna rõõmu, kui ta gaasipedaali põhja vajutab ja autost maksimumi välja võtab! Kingituse valik sõltub venna eelistustest ja unistustest. Võta endale kõiketeadva jõuluvana roll ja kingi vennale kingitus, mida ta kunagi ei unusta. Huvitav, aga samas praktiline kingitus vennale, on restorani kinkekaart. Valida saab kas saata teda restorani üksi, oma kallima, pere või suurema seltskonnaga. Selline kingitus annab võimaluse kvaliteetaega veeta, toiduelamust nautida ning uusi põnevaid söögikohti avastada. Kui otsid midagi täiesti originaalset, siis pakume kinkekaarte muuseumisse, staadionile, lõbustusparki või põgenemistuppa. Seiklus ja kvaliteetaeg on parimad kingitused vennale jõuludeks.

 Parimad jõulukingiideed vennale

Kas otsid inspiratsiooni venna jõulukingituseks? Kas su vennale meeldib füüsiline tegevus ja aktiivne puhkus? Lase tal oma kirge rahuldada ja oma oskusi arendada! Vali kinkekaart lõbusa ja huvitava tegevusega. Selleks võib olla lõbustuspark, batuudipark või mõni muu seikluspark, mis su venna huvidega sobiks. Kui su vennale meeldib adrenaliin, siis võivad sobida köiehüppe, paintball või lasketiiru külastus. Kõik sellised kingitused on ideaalsed, sest üllatavad venda ja pakuvad emotsioone ja meelelahutust. Jõulukingitus vennale on ainulaadne võimalus oma hoolivust näidata ja muuta tema jõulud erakordseks ja maagiliseks.

 Mida osta oma suurele vennale pühadekingiks?

Kuidas leida oma vennale jõuluks õige kingitus? Mida kingituse valimisel meeles pidada? Kui seisad silmitsi küsimusega, mida oma täiskasvanud vennale jõuludeks osta, siis mõtle, mida ta oma elus kõige rohkem vajab, millele keskendub, millist oskust meeldib talle arendada ja mida õppida. Kui valid oma vennale kingituseks õige töötoa või koolituse, siis ei saa sellest järjekordne ruumi raiskav asi kusagil kapipõhjas. Üheks variandiks oleks kinkida vennale tema tööga seotud koolitus või hoopis vastupidi - koolitus, mis venda arendaks, annaks uusi oskusi ja samas viiks ka mõtted tööstressilt. Selline jõulukingitus on kindlasti vennale üllatuseks ja laseb tal näha sinu praktilist poolt. Seega kui sa ei tea, mida vennale jõuludeks kinkida, siis ennast arendav kingitus on kindla peale minek!

 Millist kingitust osta oma väikevennale jõuludeks?

Kas otsid inspiratsiooni venna jõulukingituseks ja ei tea mida oma väikevennale valida? Kingituspakid erinevate elamustega annavad võimaluse pakutute hulgast endale meelepärane välja valida. Sellest kingist võib saata unistuste täitumine või kui mitte seda, siis fantastilised emotsioonid on garanteeritud. Vali üks meie pakkumises saadaolevatest pakettidest ja tee kingitus, mis muudab selle aasta pühad tõeliselt maagiliseks. Sa juba tead, mida vennale jõuludeks kinkida ja sul on ideid, kust neid leida. Kui sa pole kindel, millist kinki valida, siis ehk tasuks vennaga nõu pidada või lähedastega koos üks ühiskink osta. Jõulukingitus vennale võiks olla originaalne, maagiline ning sobima jõulude miljööga. Vali oma vennale jõulukink ja veendu selles ise, et kellegi unistuste täitmine on lihtne ja annab rõõmu ka kinkijale!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18