Jõulukingid isale

Jõulud on koos aja veetmise, maitsva toidu söömise, lõõgastumise ja kingituste tegemise aeg. Viimane osa on mõnikord kõige aeganõudvam ja vajab kõige rohkem tähelepanu, seega oleme spetsiaalselt sinu jaoks kokku kogunud oma parimad elamuskingitused, mida isale jõuludeks kinkida. Kas sa ei tea, millist jõulukinki oma isale valida? Kas otsid midagi originaalset ja ainulaadset? Meie veebisaidilt leiad kõige huvitavamad ideed, mis panevad sinu isa tundma, et ta on ülimalt hinnatud. Oleme unistuste elluviimise spetsialistid, seega aitame hea meelega sul avastada erinevaid elamuskingitusi, millest sinu isa on alati unistanud. Vali üks meie elamuskingitustest ja vaata kui vähe on mõnikord vaja, et valida oma isale ideaalne jõulukink.

Vali vaade
Tulemused: 375
Vaadatud 60 - 375

Jõulukingitus isale – tee tema unistused teoks!

Kas mõtled mis võiks olla hea jõulukingitus isale? Igal aastal otsustab keegi kinkida kampsuni, sokid, raamatu või mõne uue elektroonikaseadme. Nii et paista silma ja valmista personaalsem kingitus, mis on on kohandatud sinu isa huvide ja soovidega. Vali talle elamus, mis jääb kauaks meelde. Selline jõulukingitus isale on midagi, mis motiveerib teda olema aktiivne, leidma hetke enda jaoks ja arendama oma huvisid. Meie elamuste valik on äärmiselt lai ja kingitusi leiab nii lõõgastust nautivatele kui ka adrenaliini näljastele inimestele. Valmistu jõuludeks korralikult ja vali isale ainulaadne jõulukingitus.

Kingitused autohuvilisest isale

Milline jõulukingitus isale valida, kui tahaks teda tõeliselt üllatada? Paljudele meestele meeldivad kiired luksuslikud autod ja nad unistavad Ferrari või Lamborghini roolis olemisest. Mis siis, kui me ütleksime sulle, et see on võimalik ja sa saaksid oma isale pakkuda hämmastava sõidukogemuse just nende autodega? Pole vaja teha muud, kui valida oma isale superautoga vinge sõit ning see kinkekaart talle jõulude puhul kuuse alla panna. Meie autoparki ei kuulu mitte ainult kalliskivid nagu juba mainitud Lamborghini või Ferrari, vaid ka palju teisi suurepäraseid ning kiireid autosid. Kui istud nende autode rooli, võid hetkeks tunda end professionaalse rallisõitjana. Sõidud toimuvad mööda linnatänavaid või ringrajal, võimaldades elamust täiel rinnal kogeda. Kui soovid leida originaalset ideed jõulukingiks oma kallile isale, on superautoga sõit imeline idee. Selline elamus jääb kindlasti kauaks meelde ja on üks neist unustamatutest muljetest, mida sõpradele edasi rääkida. Hea kingitus on selline, mis tagab tõelise rõõmu ja üllatuse, nii et autosõidu kinkekaart sobib suurepäraselt jõulukingiks oma armsale isale.

Lõõgastumine on isale suurepärane jõulukingitus

Veendu, et isale valitud jõulukink vastaks tema igapäevastele vajadustele. Stress, pidev kiirustamine ja ajapuudus on miski, mis kimbutab tänapäeval paljusid inimesi, seega mõtle oma isale jõulukingiks midagi, mis aitaks tal argielust puhata ja võimaldaks hetke ainult enda jaoks. Massaaži- ja SPA-kinkekaardid on lõõgastumiseks suurepärane idee. See pole mitte ainult ülimalt meeldiv, vaid ka praktiline kingitus isale jõuludeks. Vastavalt oma isa eelistustele saad valida tugeva või õrna massaaži vahel. Tai või Hiina massaaž kuulub tugevama massaaži gruppi ja need sobivad paremini inimestele, kellele meeldivad intensiivsed hooldused. Kui aga tead, et see on su isa esimene salongikülastus või tugev surve ei ole meeldiv, siis jõulukingiks sinu isale pakume klassikalist lõõgastavat massaaži, šokolaadi, mee või mõnusat laavakivi massaaži. Kuid olenemata sellest, mida sa valid, on see kindlasti parim kingitus sinu isale pühade puhul. Lõõgastavad hetked ühes luksuslikus salongis parandavad tuju, aitavad saada tegutsemiseks energiat ja vähendavad pingeid kogu kehas.

Jõulukingitus isale – elamused õhus

Mida teha jõulukingiks isale, kes tunneks rõõmu millestki pöörasest? Võib-olla midagi kõrgustega seotud? Kui sinu isa pole kunagi varem nt langevarjuhüpet teinud või paraplaaniga lennanud, peaks ta seda kindlasti proovima! Sõltuvalt varasemast kogemusest soovitame algul midagi rahulikumat, näiteks lennuki või kuumaõhupalliga lendamist või hoopis midagi täiesti hullu! näiteks langevarjuhüpet mitme tuhande meetri kõrguselt. Sellised kingitused jõulude puhul oma armsale isale, üllatavad teda kindlasti ja pakuvad enneolematu elamuse, mis jääb talle terveks eluks meelde. Lisaks on see suurepärane võimalus imetleda oma jalge all avanevaid kauneid vaateid. Olgu selleks siis langevarjuhüpe, kuumaõhupallilend või lennukisõit, võid oodata hingematvaid maastikke, mis jäävad sinu lähedastele tõeliselt pikaks ajaks meelde. Ava end uutele võimalustele ja kingi talle ainulaadne kogemus õhus ja palju imelisi hetki, millest jääb kustumatu mälestus.

Millist kingitust oma isale jõuludeks osta?

Jõulukingitus isale ei pea olema igav või traditsiooniline nagu näiteks sokid, T-särk või pesukomplekt. Materiaalsetel kingitustel on kindlasti oma väärtus, kuid mõtle, kui palju üllatad oma toredat isa, kui valid asjade asemel midagi, mis ei rikne kunagi ja mis ei vaja parandamist – elamuse. Kui valid oma isale jõuludeks taolist kingitust esimest korda, mõtled kindlasti, mida valida ja mis oleks parim elamus. Aktiivsetele inimestele, kellele meeldib adrenaliin ja miski, mis pulssi tõstab, pakume elamuskingitust, mis on seotud veespordiga või hoopis midagi, mis on kõrgel taevas - langevarjuhüpe. Iga selline elamus on suurepärane võimalus tunda end taas noore ja uljana. Sukeldumiskursus võib olla hea valik, mille käigus su isal on võimalus näha veealust maailma täiesti uuest vaatenurgast. Langevarjuhüpe kingib jällegi suuremat adrenaliinilaksu. Kuid kui leiad, et isale võiks jõuludeks midagi veega seotud kinkida, siis sukeldumine või ka romantiline paadimatk kahele, mida saavad sinu vanemad koos nautida, on imeline kingitus. Panusta ainulaadsele kingitusele ja vali isale parim jõulukingitus.

Kingitus isale jõuludeks - kingi gurmeekogemus!

Kas sa pole kindel, mida isale jõuludeks kuuse alla panna? Jõulukingitus isale ei pea olema igav ega tavaline. Oleme oma kingiekspertidega siia valikusse kogunud palju elamusi erinevatest kategooriatest - nii lõõgastavaid kui ka ekstreemsemaid ning kindlasti leiad siit midagi huvitavat, mis just sinu isale sobib. Näiteks elamus mõnda uhkesse restorani või kohvikusse on suurepärane võimalus proovida uusi maitseid ja koos aega veeta. Arvestades praegust kiiret elu, eriti suurlinnades, on sellised hetked sinu isa jaoks ülimalt kallid - koos veedetud ajast pole miski parem. Isale jõulukingiks sobivad nii klassikalised kui ka huvitavad teemaõhtusöögid. Minge koos sita teeninduse õhtusöögile ja veetke ülilõbus ning täiesti pöörane seiklus koos suurepärase toiduga. Sellel õhtusöögil võib oodata absoluutselt kõike, seega olge valmis suureks annuseks naeruks ning üllatusteks. Olenemata kogu ürituse käigust ootab teid meeldejääv ja maitsev kogemus. Kas see ei kõla nagu ideaalne jõulukink isale?

Ainulaadsed jõulukingid isale!

Kui veel mõtled, mida kinkida oma isale jõuludeks, siis ehk sobiks su isale ka kursuste ja koolituste kinkekaardid? See ei pea ilmtingimata olema midagi sinu isa tööga seotud, kuid see võib viidata tema kirgedele ja huvidele. Korralikult valitud kursus võib olla suurepärane võimalus avardada oma silmaringi, saada rohkem kogemusi ja kohtuda huvitavate inimestega, kellega on võimalik oma hobisid jagada. Sellised jõulukingitused isale pole mitte ainult praktilised, vaid ka huvitavad. Need võivad olla seotud spordi, kokanduse, muusika, kunstiga ... Kõige olulisem on aga see, et need tooksid rõõmu meie lähedaste näole. Seega vali oma isale jõuludeks ainulaadne kingitus ja vaata, kui vähe on mõnikord vaja, et kedagi rõõmustada.

Parimad jõulukingid isale

Mida teha isale jõulukingiks? Kui teile meeldib koos aega veeta ja teile mõlemale meeldib teatris või kinos käia, on etenduse või filmiseansi piletite kinkekaart hea valik. Võib-olla on lähenemas ootava filmi esilinastus, teatris on plaanis lavastada mõni huvitav näidend või soovite lihtsalt uut ja põnevat kogeda – sel juhul on elamuskingitused ideaalsed kingiideed isale jõuludeks. Tunneta taas teatri või kino võlu ja liigu maailma, kus kõik võib olla võimalik! Mõnus õhtu koos oma lähedastega, tehes midagi kultuurset, on suurepärane viis veeta oma jõulud. Tee oma isale tore jõulukink, mis avardab teie silmaringi ning samuti annab võimaluse koos aega veeta! Tee oma isale südantsoojendav kingitus!

Kingiideed kallile isale jõuludeks – need leiad meie juurest!

Isale jõuludeks sobiva kingi leidmine pole lihtne. Paljude saadaolevate võimaluste hulgast on raske valida seda, mis kindlasti meeldiks kõigile. Kui sa ei soovi valida ühte konkreetset elamust või su isa on paljudest asjadest huvitatud, täidab kingituspakk tema unistused suurepäraselt. Kingituspakk sisaldab palju erinevaid elamusi ning kingisaaja valib sealt ise ühe välja, mis talle meelepärasem tundub. Erinevatele huvidele ja võimalustele kohandatud kingituspakke on palju, nii et selline kingitus isale jõuludeks on suurepärane. Tänu kingituspakile saab su isa valida unistuse, mida ta täita soovib. Superautoga sõitmine, seiklus õhus, restoranis käimine, seiklusrohked hetked vee peal... Meie kingituspakid on kindlasti parim valik, kui täpselt ei tea, mis võiks kingisaajale meeldida. Kingituspakid on inimestele, kellele meeldib kogeda midagi erakordset ja endale ise kingitus välja valida. Pakid kehtivad 3 aastat, mis annab palju võimalusi ja aega kingituse kasutamiseks kingisaaja valitud ajal. Selline kingiidee isale jõuludeks täidab kindlasti mõne tema unistuse. Muuda oma isa jõulud tõeliselt maagiliseks ja pane oma lähedased naeratama!

Jõulukingid isale

Kingitused isale jõuludeks on tõeline väljakutse. Eelnevad aastad võivad olla kingiideede nimekirja vähendanud, seega tuleme appi ja soovitame valida elamuskingituse. Kui see on seotud kingisaaja konkreetsete huvide, kirgede ja unistustega, sobib see suurepäraselt, olgu siis väikeseks kingituseks isale jõuludeks või suur jõuluüllatus. Vali sõit mõne sportautoga, romantiline õhtusöök kahele või ekstreemne õhuelamus - pakud talle kindlasti unustamatu elamuse, kordumatuid mälestusi ja palju rõõmu ning elevust. Ainulaadne jõulukink isale on käe-jala juures!


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18