Jõulukingid ettevõttele


Firmakingitused jõuludeks on võimalus väljendada sümpaatiat ja hoolitseda heade suhete eest. Meie jaoks olulistele inimestele huvitavate kingituste tegemine on äärmiselt oluline, sageli isegi vajalik. Elamuskingitus on ideaalne firmakingitus pühadeks, sest selles on ühendatud emotsioonid, lõbu ja toredad mälestused, mis kinkijaga alati samastuvad. Sellest kategooriast leiad jõulukingitusi äriklientidele, huvitavaid firmade jõulukingitusi ja palju inspiratsiooni. Vaata, mida oleme jõuludeks ärikingitusteks valmis pannud ja muuda tänavused jõulud unustamatuks ka professionaalsel tasemel, valides jõuludeks originaalsed firmakingid!
Vali vaade
Tulemused: 216
Vaadatud 60 - 216

 Firmakingitused pühadeks – mida valida?


Kingitus firmale on üks neist asjadest, mis võib igal aastal palju raskusi tekitada. Lõppude lõpuks nõuavad firmakingitused pühadeks õiget lähenemist, eelarvesse mahtumist, nende saajatele kohandamist... see pole kindlasti kõige lihtsam ülesanne. Abi leiad sellest kategooriast, kuhu oleme kogunud ainulaadseid elamuskinid, et viia ellu sinu koostööpartneri unistused, mis sobivad ideaalselt kokku piduliku õhkkonna ja kogu selle maagiaga, mida jõulud sinu ümber loob. Ettevõtetele või äripartneritele valitud jõulukingid peaks sisaldama vähemalt näpuotsaga jõulumaagiat. Mis sobib hästi ettevõtete jõulukingitusteks? Loomulikult on kinkekaardid sage ja populaarne valik, mis annab ligipääsu kogu pakkumisele ja võimaldab neil valida oma unistuste elamuse. See on lihtne ja universaalne viis teha läbi firmakingituse pühad neile meeldivaks. Kingituse saajad otsustavad ise, milliseid elamusi nad soovivad kasutada ja milliseid unistusi täita. Kinkekaart elamuskingituele on ettevõttele hea jõulukink, sest see jääb meelde, on universaalsed ja aitavad unistusi ellu viia - neile lähedastele koostööpartneritele, äripartneritele, klientidele või isegi tervele ettevõtetele. Vaata, kui lihtne on jääda meelde, tehes originaalseid jõulukingitusi ettevõttele!

 Ärikingitused pühadeks – millele tähelepanu pöörata?

Kui otsime ärikliendile jõulukinke, pidupäevaks firmakingitusi või mistahes muid kingitusi, tasub need valmistada nii, et need oleksid võimalikult originaalsed ja kingisaajale kohandatud. Ärikingitused jõuludeks on võimalus rõhutada meie koostööd, näidata pühendumust või tänada möödunud kordaminekute ja ühistegemiste eest. Ükskõik, kas valime sellise kingituse töötajatele, tervetele ettevõtetele või otsime midagi, mis sobiks äripartneritele jõulukingiks, on elamus-kinkekaardid suurepärane valik. Kui aga otsite suuri elamusi, mis võiksid ettevõtetele jõulukingitusena toimida, võib olla huvitav valik õhtu restoranis, mille käigus korraldatakse üks temaatilistest õhtusöökidest, näiteks pime- või sita teeninduse õhtusöök. Sellised ärilised jõulukingitused on suurepärane valik – neis on ühendatud emotsioonid, lõbus ja ainulaadsus ning sobivad seetõttu suurepäraselt selle erilise sündmuse jaoks. Pühendatud õhtusöök on firmakingitus pühadeks, mis jääb aastateks meelde ja tekitab positiivseid emotsioone. Ja just sellised peaksid olema ettevõtete jõulukingid – omanäolised, originaalsed ja unustamatud.

 Mis sobib äriklientide jõulukingitusteks?

Äriklientide jõulukingitused nõuavad juba rohkem nutikust. Ärikingitused pühadeks peaksid ju rõhutama meie pühendumust, olema originaalsed ja lisaks praktilised, sest ainult siis on võimalus jääda meelde. Õigesti sobitatud elamus-kinkekaardid, mis sobivad äriklientidele ideaalselt. Kui tead mõnest nende huvidest või unistustest, on väga lihtne valida õige kinkekaart, mis tagab wow-efekti ja jääb eluks ajaks meelde, pannes sind alati sellesse rolli, kes aitas täita nende unistusi. Sellised ärilised jõulukingitused toimivad alati hästi ning nende otsimisele kulutatud aeg tasub end kindlasti ära – heade suhete ja tänutundena meile olulise inimese vastu. Pole väga kena, kui ärikingitus jõuludeks on ükskõik milline - kindlasti on parem keskenduda originaalsusele ja jätta erakordne mulje!
Äripartneri kingitusena sobib hästi üks kingituspakkidest, mis sisaldavad üle saja variandi, mis võimaldavad huvitavalt aega veeta. Selline firma jõulukingitus on ülimalt universaalne – kingisaaja valib ise ühe elamuse ja kasutab selle ära. Paketid on loodud konkreetsetele inimestele, asukohtadele või vaatamisväärsustele – vaiksemad või ekstreemsemad. See muudab nende valimise lihtsaks, originaalseteks ja universaalseteks ärilisteks jõulukingitusteks, sest need tõestavad end kindlasti ja meeldivad kõigile. Kingitused äripühadeks? Kingituspakk- see on rahu ja valikurikkus, mis sobivad suurepäraselt ettevõtete jõulukingitusteks, mis on täis kirge ja maagiat.

Jõulukingitus firmale – emotsioonid ja lõbu

Firma jõulukingitused nõuavad asjakohast lähenemist. See on fakt. Nüüd aga tead, millised jõuluärikingitused kõige paremini mõjuvad ning miks tasub kulutada veidi rohkem aega ja tähelepanu, et valida õiged ärilised jõulukingid, mis jäävad meelde aastateks. Jõulukingid äripartneritele peavad jääma meelde ja tekitama positiivseid emotsioone – siis on neist meile kõige suurem kasu ja saavutatakse plaanitud efekt. Samamoodi, kui valime ettevõtte puhkusekingituse või ettevõtte kingitused pühadeks – töötajatele, juhtkonnale või klientidele. Muutke tänavused jõulud erakordseks ja eriliseks, valides imelised firma jõulukingid – need, mis muudavad teie unistused teoks!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18