Kogu keha heaolu pakett

0.0 0 tagasisidet

Kogu keha heaolu pakett


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Unusta argipäeva tavarütm ja turguta enda keha

Kui vajad puhkust ning vaheldust argipäeva rutiinist, siis kosuta enda keha ja meelt Tartu Teraapiasalongis. Stressi ja lihaspingeid leevendavad pooletunnine peamassaaž ja tunniajane värskendav aroomimassaaž, tuju tõstab ja uut energiat annab meeleolukas kalateraapia seanss ning käsi hellitab, pehmendab käte parafiinihoolitsus.

Mida kingitus sisaldab? 20 minutit kalateraapiat, 30 minutit peamassaaži, millega samal ajal toimub ka käte parafiinihoolitsus, seejärel aga 60 minutit aroomimassaaži meelepärase eeterliku õliga. Nii saavad kosutust erinevad kehapiirkonnad ja lõõgastus on igal juhul täielik. Enne protseduuri saab pesta jalgu sooja vee ja seebiga ning loputada.

Enne hoolitsusse minekut:

- ärge planeerige vahatamis- või raseerimisprotseduure 24 h jooksul enne teraapiat, sest need tekitavad nahale mikrovigastusi

- ärge kreemitage samal päeval enne protseduuri jalgu – muidu peavad vaesed kalad kreemi ära sööma.

Loe rohkemat ka elamuse kohta meie blogist! 


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teraapiasalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta