Kingitused isadepäevaks

Isadepäev on päev, millega avaldatakse tänu tublidele isadele ja vanaisadele, kes on omanud olulist rolli oma laste või lastelaste kasvatamisel. Antud tähtpäev on ideaalseks võimaluseks näidata neile oma tänumeelt - isadepäeva kingitus on selleks ideaalne võimalus.

Kingi isale üks põnev maitseelamus, laskmine käsirelvast, SPA kinkekaart või kanuumatk - meil on midagi igale maitsele.

Vali vaade
Tulemused: 536
Vaadatud 60 - 536

Kingitused isadepäevaks

Isadepäev on päev, mis on ideaalseks võimaluseks näidata oma tublidele isadele ja vanaisadele seda, kuidas me neist hoolime! Meie, Kingitus.ee-s usume, et parim kingitus on elamus, millest tulenev mälestus püsib meiega meie elupäevade lõpuni. Kingitused isadepäevaks kategooria alla oleme kokku kogunud üle 100 erineva kingiidee, mis võiks ka kõige karmimale isale ühe üüratu naeratuse suule tuua! Kui siinsetest elamustest aga väheseks jääb, võid pilgu peale heita ka kingitused isale kategooriale, mille alt leiab veel hulgaliselt samalaadseid elamusi! Eriti unustamatuid mälestusi pakuvad ka erinevad sõidukogemuste elamused. Sõidukogemusi on meil nii superautode, ralliautode, kartide kui ka ATV-dega - leidub midagi igale maitsele ja vanus pole siinkohal piiranguks!


Kas teadsid, et isadepäeva tähistati esmakordselt 1910. aasta juunis? Nimelt sai see tähtpäev alguse Ameerika Ühendriikidest, kus soovis üks tütar avaldada sügavat tänu oma sõjaveteranist isa vastu. Tema isa William Jackson Smart kasvatas peale oma naise surma üksinda üles nende kuus võsukest. Kui tütar Sonora Smart Dodd täiskasvanuks sai soovis ta oma isa nähtud vaeva eest tänada. Nõnda tegi ta 1909. aastal ettepaneku iga aasta juunis, oma isa sünnipäeval, isadepäeva tähistada. Ametlikult kuulutati see päev Ameerika rahvuslikuks pühaks aga alles 1972. aastal. Eestisse tuli isadepäev Soomest ning meie tähistame seda novembrikuu teisel pühapäeval.

Isadepäeva kingiideed

Oled otsimas isale kingitust isadepäevaks? Oled jõudnud õigesse kohta! Meie isadepäeva kategooria sisaldab elamusi igale iseloomule, nii hellust armastavale kui ka mehisemale isale. Isadepäeva kingiideid võid leida ka kingitused mehele ja kingitused isale kategooriatest.
Isadepäeva kingitus peaks sobima isa huvide ja soovidega. Kui sinu isa paeluvad uued teadmised, siis miks mitte kinkida talle viskikoolitus, sepatöö õpituba või toidukoolitus. Need on vaid mõned ideed, mida teadmistejanusele isale valida. 
Kui aga sinu isa ei püsi paigal ning on kogu aeg aktiivne, siis vali kingitus vastavalt sellele. Aktiivne elamus nagu seikluspargi külastus, matk Siberi Huskydega ning laskmine käsirelvadest toovad sinu isale kindlasti naeratuse näole. Isale, kes armastab kiiruseid, on meil lai valik pööraseid seiklusi. Sõidud ATV, UTV, Lamborghini, Ferrari, Porshe, mootorrattaga... sinu tööks on vaid see õige välja valimine! Ning loomulikult leiad meie lehelt adrenaliini otsivale isale ideaalse kingituse, kõige populaarsem valik on kindlasti tandemhüpe langevarjuga! 

Originaalsed isadepäeva kingitused

Isad on meid hoidnud, õpetanud ja kaitsnud, ütle isale aitäh originaalse isadepäeva kingitusega. Pole parimat kingitust, kui koosveedetud aeg ja ühised mälestused. Avastage kaunist Eestimaa loodust räätsa- või kanuumatkal. Lisaks kodumaa looduse nautimisele, loote ühiseid lugusid, mida meenutada ka aastate pärast. Mõnus elamus kogu perele on spaakülastus näiteks RING spaas või H2O Aquapargis. Lõõgastav vee-elamus paneb unustama mured ning annab uut energiat. Peale hullamist veekeskuses on hea mõte aeg maha võtta ja keha kinnitada restoranis. Meie valikust leiad gurmee-elamusi nii grillroogasid kui ka fine-dining toite nautivale isale. 

Iga isa vajab puhkust ja aega iseendale. Pingetest vabastav massaaž või värskendav näohoolitsus annab isale uut hingamist. Heaks ideeks on ka valida kingiks puhkus eemal igapäevatoimetustest kas mõnes Eesti või välismaa hotellis. 

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18