Jõulukingitused meesabikaasale

Jõulud on üksteisele kingituste tegemise aeg. Seega tasub juba varakult läbi mõelda, milline oleks see õige elamus, mis jätab selle aastase jõulukingi sinu mehele meelde paljudeks aastateks. Tutvu meie valikuga ja anna oma abikaasale võimalus oma unistused teoks teha! Meie abiga leiad originaalse kingituse, mis garanteerib kordumatud emotsioonid, pakub lõbu ning unustamatuid mälestusi.

Ideid jõulukingitusteks leiad ka kingitused mehele, TOP50 kategooriatest.
Vali vaade
Tulemused: 585
Vaadatud 60 - 585

Mida kinkida oma mehele jõuludeks?

Oled otsimas jõulukingitust oma armsale abikaasale? Mõtled, milline oleks parim kingitus? Eriti keeruline on valikut teha, kui su mehel on kõik materiaalne juba olemas. Igal juhul on elamuskingitus see, mis jääb meelde ja annab võimaluse proovida midagi uut. Kujuta, kui palju positiivseid emotsioone tekitab üks adrenaliinirohke enduro mootorratta või ATV sõit. Või stressi maandav kalastusreis koos sõpradega? Lugusid nendest seiklustest jagub aastateks. Vaata meie elamuste valikut ja leia see õige jõulukingitus oma abikaasale!

Huvitavad jõulukingiideed abikaasale

Õige kingituse valimine abikaasale ei ole alati lihtne. Tänu meie rikkalikule valikule muutub see aga palju lihtsamaks. Kuidas valida oma mehele õige jõulukingitus? Tegelikult on kingituse tegemine abikaasale lihtne, kui mõistad, et parim lahendus on elada hetkes, nautides kvaliteetaega koos oma lähedastega.
Teadagi, armastus käib kõhu kaudu, seega on igale mehele meele järgi üks gurmee-elamus. Õhtusöök restoranis annab teile mõlemale võimaluse nautida romantilisi hetki ning luua ühiseid mälestusi. Huvitav jõulukingiidee abikaasale võiks olla Maagiline õhtusöök Teletornis, kus teid ootab õhtu täis maagiat, imelisi maitseid ja põnevaid üllatusi. Näiteks ka õhtusöök pilkases pimeduses on suurepärane valik, kui sinu abikaasale meeldib proovida uusi asju. Täielikus pimeduses einestamine on uus kogemus enamikele ning see annab võimaluse saada aimu, milline on elu pimedana. Kui sinu abikaasa armastab aga naeru ja sarkasmi, kingi talle jõuludeks hoopis meie populaarseim elamus Sita teeninduse õhtusöök! Seda õhtusööki KoHo restoranis sinu mees juba naljalt ei unusta!

Unikaalne jõulukingitus mehele - mis see võiks olla?

Otsid kingiideed, mida osta oma mehele jõuludeks? Paljud mehed armastavad autosporti, sinna juurde kuuluva mootorimürina, kiiruse ja adrenaliiniga. Seega kinkekaart sportautoga sõitmiseks ringrajal või linnatänaval võib olla just ideaalne kingitus. Meie kingivalikust leiad kiirete autode sõite Ferrari, Lamborghini ja Porsche roolis. Just selline unikaalne jõulukingitus mehele teeb teoks paljud unistused. Iga autofänn hindab sellist kingitust ning hetked superauto roolis jäävad meelde pikaks ajaks. Vali üks meie pakkumises olevatest autodest ja tee oma mehele originaalne jõulukink.

K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18