Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Viimase hetke sünnipäevakingitused

Sinu lähedasel on kohe tulema sünnipäev ja sul ei ole veel kingitust? Kingitus.ee aitab leida kingituse hetkega. Elamuskingituse kinkekaart saabub sinu või kingisaaja e-posti aadressile vaid mõne minuti jooksul. Ei mingeid ülerahvastatud kaubanduskeskusi ega pikka järjekorda! Vali meie laia valiku hulgast parim pakkumine oma lähedasele. Viimase hetke elamuskingitus garanteerib fantastilise kogemuse ja unustamatud emotsioonid.
Vali vaade
Tulemused: 754
Vaadatud 60 - 754

Kuidas leida kiiresti sünnipäevakingitus?

Kas unustasid sünnipäevakingi ostmata või ei leidnud mitte ühtegi sobivat kingitust? Ära muretse, kingitus.ee lehelt leiad fantastilise kingituse 1 minutiga. Kodust lahkumata saab osta kingituse, mille saab kas ise välja printida või saata sünnipäevalapse e-mailile. Elamuskingituste hulgast leiab valiku kingitusi igale maitsele: kardisõit, SPA päev, kokakool, huvilend lennukiga, näohoolitsuse pakett, mõnusad vee- ja sauna protseduurid, romantiline lend kuumaõhupalliga, unikaalne õllespaa, huvitav räätsamatk, õhtusöök restoranis, ekstreemne sukeldumine vangla varemetesse, mini puhkus mere ääres… Kõik need kingitused pakuvad põnevust ja annavad uusi kogemusi. Need on vaid mõned ideed viimase hetke sünnipäevakingiks. Meie valikus on üle 1300 elamuskingituse ning nende hulgast leiab kingituse igale maitsele.


Kingitus.ee kinkekaart on kõige kiiremini ostetav sünnipäevakingitus. Kinkekaart on universaalne ja praktiline kingitus, mis võimaldab saajal valida endale meelepärane elamus ning sul pole vaja muretseda õige valiku tegemise pärast. See on ideaalne viimase hetke kingitus, kuna kaardi saab kiiresti osta ja koheselt elektrooniliselt kätte saada. Elamuskingituste kinkekaardid kehtivad 3 aastat ning selle aja jooksul saab kinkekaardi vahetada just endale sobiva kingituse vastu. Vali unustamatu viimase hetke elamuskingitus ja kingi emotsioone, mis kestavad aastaid!

Sünnipäevakingitus, mis on kohe saadaval

Elamuskingitus on täiuslik sünnipäevakingitus, mis on kohe saadaval. Unustamatu ja ainulaadne kingitus pakub emotsioone, täidab unistusi ja sütitab uusi kirgi. Kas sünnipäevalaps on gurmaan, kunstnikuhing, adrenaliinisõltlane, iluhoolduste fänn, loodusesõber või keegi, kellele meeldib lõõgastus? Meil on midagi igale maitsele. Meie valik hõlmab laia valikut kingitusi. Elamuskingitus on suurepärane võimalus pakkuda midagi erilist ja meeldejäävat. Erinevalt tavapärastest kingitustest, mis võivad ajapikku oma sära kaotada või tolmu koguma hakata, jäävad elamused püsima mälestustena, mida saab ikka ja jälle meenutada.
Elamuskingitused võimaldavad proovida uusi tegevusi, veeta kvaliteetaega koos lähedastega või lihtsalt nautida hetke, pakkudes sellega rõõmu ja rikastades saaja elu. Lisaks on see personaalne ja läbimõeldud kingivalik, mis näitab, et oled pühendanud aega ja mõelnud just saaja soovidele ja huvidele.


Viimase hetke kingiideed:
• Spaa-elamus: Paku lõõgastust spaa-paketiga, mis sisaldab massaaže, saunaskäike või muid iluhoolitsusi.
• Õhtusöök restoranis: Kinkekaart erilisele õhtusöögile on suurepärane viimase hetke kingitus - vali restoran, mis pakub erilist menüüd või meeldivat atmosfääri.
• Elamuslennud: Kui kingisaaja on seiklushimuline, siis elamuslend nagu kopterisõit, huvilend lennukiga või langevarjuhüpe võib olla põnev kingitus.
• Virtuaalreaalsuse elamus: Viimase hetke kingituseks sobib hästi ka VR-elamus, kus kingisaaja saab kogeda erinevaid virtuaalreaalsuse seiklusi.
• Kokanduskursus või veinidegustatsioon: Kui kingisaaja naudib kokkamist ja/või veini, siis kokanduskursus või veinidegustatsioon on huvitav ja hariv kingitus.
• Kuumaõhupallilend: Lend kuumaõhupalliga on täiuslik kingitus, mis sisaldab seiklusi ja romantikat. Kuumaõhupallilend pakub võimalust põgeneda argipäevast, pakkudes hingematvaid vaateid lummavale Eesti maastikule. Lend loob unustamatuid mälestusi.
• Kunstikoolitus: Kunstikursus või maaliõpe on ideaalne kingitus sõbrale või lähedasele, kes on loominguline ja kunstipärase loomuga.
• Laskmispaketid: Laskmine õhk- ja tulirelvadest, koolitused ja jahilaskmine pakuvad adrenaliini ja elamusterohkeid hetkeid.
• Kingituspakid: Kingituspakkides on erinevaid elamusi, mis on spetsiaalselt kingitus.ee poolt välja valitud. Kingituspakist saab kingisaaja ise ühe ägeda elamuse välja valida. Kingituspakke on mitmeid Naisele, Mehele, Elamuste paradiis, Ekstreemsed elamused ja paljud teised - vali kingisaajale sobiv kingituspakk.

Ei mingit ootamist - elamuskingituse kinkekaart on koheselt saadaval. Tähista sünnipäeva originaalselt ja kingi meeldejääv kogemus.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18