Jõulukingitused kahele

Kas otsid jõulukingitust oma turteltuvidest sõpradele? Midagi, mis annaks edasi jõuluaja soojust, sest ometigi on ju tegu koosolemise ajaga. Kingitus.ee kategooriast jõulukingitused kahele leiad mitmeid elamusi adrenaliinijanulistele paaridele, toidu - ja joogiarmastajatele, seiklushingelistele duodele ja muidugi ka spaapuhkuste nautijatele.

Vahet ei ole, kas tegu on värske paarikesega või pikaajalise abielupaariga.Erinevaid jõulukingitusi leiad veel kategooriatest jõulukingitused sõpradele,  jõulukingitused meestele ja jõulukingitused naistele .

Vali vaade
Tulemused: 220
Vaadatud 60 - 220

Jõulukingitused kahele

Peale kõledat ja sünget sügist tuleb see, mida ootavad kõik terve aasta. Nooremate jaoks on tegu kingisaju perioodiga, vanematele on see aga aeg, mis toob kõik lähedased taas jälle kokku, täites kõigi südamed soojusega. Muidugi on tegu maagilise jõuluajaga. Jõulude pidamise traditsioonid on aastakümnetega palju muutunud. Paganlikest kombetalitusest on kujunenud välja püha, mille märksõnadeks on eelkõige perekond, lähedased ja soojus. Kuid asjad, milleta ei möödu ükski jõuluõhtu, on kingitused. Ka nende tegemise kunstis on palju muutusi toimunud. Üha enam hakatakse rõhku panema elamuskingitustele, sest väärtustama on hakatud kõike vaimset: kogemusi ja mälestusi, mis jäävad inimesega igavesti. Nendest kasvavad omakorda jutukesed, mida teistele edasi rääkida ja ülejäänud elu meenutada.

Kingitus.ee pakub mitmeid elamuskingitusi, mille valides saad tunda tõelist andmisrõõmu. Nii üllatad kingisaajat, kelle jaoks on tõsine wow-efekt garanteeritud. Meie valikust leiad õige kingi igat tüüpi ja igas vanuses inimesele. Või hoopiski! Kui tunned, et vajad endale turgutuseks või preemiaks miskit huvitavat, siis lubame, et siit leiad seinast seina elamusi. Meie kingitused nurka seisma ei jää, sest isegi vale otsuse puhul pakume alati kingisaajale võimaluse elamuskingituse välja vahetada. Kingituse väärtus ei ole oluline, kõige tähtsam on hoopiski selle tekitatud emotsioon. Naudi oma rahulikku ja säravat jõuluaega meie elamuste saatel, kinkides midagi erakordset!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta