Jõulukingitused kahele

Kas otsid jõulukingitust oma turteltuvidest sõpradele? Midagi, mis annaks edasi jõuluaja soojust, sest ometigi on ju tegu koosolemise ajaga. Kingitus.ee kategooriast jõulukingitused kahele leiad mitmeid elamusi adrenaliinijanulistele paaridele, toidu - ja joogiarmastajatele, seiklushingelistele duodele ja muidugi ka spaapuhkuste nautijatele.

Vahet ei ole, kas tegu on värske paarikesega või pikaajalise abielupaariga.Erinevaid jõulukingitusi leiad veel kategooriatest jõulukingitused sõpradele,  jõulukingitused meestele ja jõulukingitused naistele .

60 - 203

Peale kõledat ja sünget sügist tuleb see, mida ootavad kõik terve aasta. Nooremate jaoks on tegu kingisaju perioodiga, vanematele on see aga aeg, mis toob kõik lähedased taas jälle kokku, täites kõigi südamed soojusega. Muidugi on tegu maagilise jõuluajaga. Jõulude pidamise traditsioonid on aastakümnetega palju muutunud. Paganlikest kombetalitusest on kujunenud välja püha, mille märksõnadeks on eelkõige perekond, lähedased ja soojus. Kuid asjad, milleta ei möödu ükski jõuluõhtu, on kingitused. Ka nende tegemise kunstis on palju muutusi toimunud. Üha enam hakatakse rõhku panema elamuskingitustele, sest väärtustama on hakatud kõike vaimset: kogemusi ja mälestusi, mis jäävad inimesega igavesti. Nendest kasvavad omakorda jutukesed, mida teistele edasi rääkida ja ülejäänud elu meenutada.

Kingitus.ee pakub mitmeid elamuskingitusi, mille valides saad tunda tõelist andmisrõõmu. Nii üllatad kingisaajat, kelle jaoks on tõsine wow-efekt garanteeritud. Meie valikust leiad õige kingi igat tüüpi ja igas vanuses inimesele. Või hoopiski! Kui tunned, et vajad endale turgutuseks või preemiaks miskit huvitavat, siis lubame, et siit leiad seinast seina elamusi. Meie kingitused nurka seisma ei jää, sest isegi vale otsuse puhul pakume alati kingisaajale võimaluse elamuskingituse välja vahetada. Kingituse väärtus ei ole oluline, kõige tähtsam on hoopiski selle tekitatud emotsioon. Naudi oma rahulikku ja säravat jõuluaega meie elamuste saatel, kinkides midagi erakordset!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta