Ideid jõulukinkide jaoks

Jõulud on kohe käes, seega on aeg hakata pühades valmistuma. Kuusk on juba ehitud, jõululaupäeva õhtusöögiks toidud välja valitud, maja kaunistatud, aga kas sul on olemas kingiideed pühadeks? Kui sa ei suuda välja mõelda, mida oma lähedastele jõuludeks kinkida, siis vaata kindlasti, mida me sulle pakume. Elamuskingitus on parim kink lähedasele, sest usume, et meeldejäävad mälestused on kõige unikaalsem kingitus, mida kallile inimesele teha saab! Meilt leiad just õige elamuskingituse. Olgu selleks jõulukingid ühele, kahele või kogu perele – igaühele leidub midagi. Hea idee jõulukingiks on juba käeulatuses.
Vali vaade
Tulemused: 263
Vaadatud 60 - 263

 Jõulukingid – ideid kõige huvitavamateks elamusteks

Vahel on raske välja mõelda häid ideid jõulukinkide jaoks. Võimaluste nimekiri jääb iga aastaga aina lühemaks ja uued ideed ei ole kerged tulema. Kui ka sina oled sellises olukorras, siis vaata meie pakkumisi ja näed, kui palju võimalusi sul veel ees on! Meie jõulukingiideed ei lõppe kunagi, nii et leiad alati midagi loomingulist, originaalset, lõbusat ja meeldejäävat. Olenemata sellest, kas otsid kingitust lapsele või täiskasvanule, noorematele või suurematele, meilt leiad sa unikaalse kingituse kõigile. Mida huvitavat sa meilt leida võid? Parem küsimus on: mida sa meie juurest ei leia! Pakume üle tuhande erineva elamuskingituse, sealhulgas midagi adrenaliini ja põnevuse otsijatele, aga ka midagi neile, kes otsivad puhkust ja täielikku lõõgastust. Erinevad spaahooldused, langevarjuhüpped, kardid, sportautosõidud, lasketiiru külastused, ekskursioonid, degustatsioonid… ja see on vaid väike osa meie kingivalikust! Kui kingitegemine käib üle jõu ja juba ainuüksi sellele mõtlemine tekitab stressi, siis usalda meid ja soeta meilt oma lähedastele parimad kingitused.

 Parimad jõulukinkide ideed

Jõulude saabudes on meie huvide keskpunktis jõulukingid, kuuse ehtimine ja tubade kaunistamine. Detsember on ju eriline aeg, mil kõik unistused peaksid täituma ja saab veeta lähedastega kvaliteetaega. Kui sinu senised jõulukinkide ideed sind ikka ei rahulda ja otsid siiani midagi erilist, siis uuri meie elamuskingitusi ja avastad kindlasti midagi täpselt õiget. Siit leiad jõulukingiideid nii perele kui ka ühele inimesele. Hea elamus võib olla näiteks valitud jookide või roogade maitsmine restoranis. Kes ei tunneks rahuldust mitmekülgse menüüst või aroomidest tulvil kokteilist? Õige söök võib igaühe enesetunnet parandada ja päeva paremaks muuta, mistõttu on need jõuludeks eriti head kingitused. Kingiideed perele? Ka neid on meil palju. Kuidas oleks põgenemistoaga, kus nad saavad koos mõistatusi lahendada ja oma loogika proovile panna? Või muuseumikülastus, kus nad saavad süveneda ajaloo või looduse saladustesse? Õppimine ei pea olema igav! Vali ainulaadsed jõulukingiideed ja paku oma lähedastele palju rõõmu!

Jõulukingiidee kahele

Kas arvad, et sinu jõulukingiideed on juba otsa saanud ja midagi uut ei tule pähe? Kas kõik jõulukinkide ideed tunduvad igavad ja mitte eriti originaalsed? Aitame meeleldi õige jõulukingi leidmisel, eriti kui otsite midagi paaridele. Esiteks on suurepärane võimalus massaaž kahele. Pole midagi lõõgastavamat kui süvitsi läbiviidud spaahooldus. Soe küünlavalgus, rahustav eeterlike õlide lõhn, kõlaritest tulev rahulik muusika ja lõõgastav massaaž, mis aitab täielikult pingeid maandada– mis oleks veel parem jõulukink? Lisaks, kui lähed koos kallimaga lõõgastama, muutub terve kogemus veelgi erakordsemaks. Selline hooldusrituaal avaldab suurt mõju mitte ainult meie kehale, vaid ka vaimule. See aitab nahka toita, lihaseid lõdvestada ja leida sisemist rahu, nii et pärast massaaži lõppu tunnevad kingisaajad erakordset kergust ja sügavat lõõgastust. See on suurepärane kingiidee kahele, mis jääb neile kindlasti kauaks meelde. Samamoodi võimaldab lend – kas õhupalli või lennukiga – taasavastada isegi tuntud paikade võlusid. Kaunid vaated otse jalge all avaldavad kõigile muljet, eriti kui saad sõidu ajal jäädvustada päikesetõusu või -loojangut. Kui sinu lähedastel pole kunagi olnud võimalust sellisest kogemusest osa saada, on see veelgi parem idee jõulukingiks. Üllata neid ja vii nad ainulaadsele taevareisile, mida nad kunagi ei unusta. Selline jõulukingiidee sobib suurepäraselt kahele ja võimaldab kogeda koos romantilisi hetki.

Universaalsed ideed jõulukingituseks

Ideaalne jõulukink on selline, mis pakub palju rõõmu, on kingisaajale soovidele kohandatud ja jätab palju unustamatuid mälestusi. Mida teha, kui sul pole kingiideed või otsid kingitust kellelegi, keda sa hästi ei tunne? Sel juhul sobivad meie kingituspakid suurepäraselt kingiideeks. Mis need on ja miks need on hea idee jõulukingiks? Iga pakett on paljude erinevate elamuste kogum ja saaja saab nende hulgast ühe valida. Lisaks on pakettidel kindlad teemad, mis võimaldab kingitust rohkem isikupärastada. Seega kui soovid, et sinu jõulukingiidee pakuks palju eredaid muljeid, vali adrenaliinielamuste komplekt ja kui soovid lähedastele lõõgastavat puhkust pakkuda, sobib paremini spaahoolitsusi sisaldav pakett. Lisaks on kõikidel pakettidel pikk kehtivusaeg ja võimalus valida paljude asukohtade vahel. Kingisaaja saab ise valida elamuse toimumise kuupäeva ja tänu sellele ei pea sa muretsema liigsete igapäevaste kohustuste pärast. Kas see ei kõla suurepärase jõulukingi ideena?

Lisaks on head ideed jõulukingituseks ka traditsioonilised kinkekaardid. Just nii saab kingisaaja valida, millise unistuse ta ellu viib. Võib-olla läheb ta koos sõbraga lasketiiru? Või lõõgastavale puhkusele luksuslikus spaas või romantilisele lennule kuumaõhupalliga koos oma kallimaga? Valikus on üle tuhande erineva kingituse ja igaüks neist on suurepärane idee jõulukingiks, et nende kordumatud unistused teoks teha! Lisaks saab kallima elamuse puhul kinkekaardiga tasuda vaid osa hinnast ning ülejäänud summa saab tasuda kas kaardiga või sularahas. Seega ei pea piirduma kinkekaardil näidatud summaga. Kes teab, võib-olla annab see motivatsiooni lõpuks langevarjuga hüppamiseks või unistuste paadireisile minekuks? Unikaalse kingituse tegemiseks oleme me teie unistuste elluviimise meistrid, mistõttu leiad meie juurest ideaalsed jõulukingid! Kingi endale ja oma lähedastele palju unustamatuid hetki.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18