Jõulukingitused sõpradele

Millega üllatada sõpru jõulude ajal? Otsusta ise! Jõulukingitused sõpradele kategooria on valmis pakkuma mitmekülgseid kingiideid sõpradele. Südamlikud, ekstreemsed, lõbusad kui ka romantilised elamused - valik on puhtalt sinu!

Olgu sinu jõulukingitused sõpradele originaalsed ja säravad!
Vajad abi? Helista numbrile +372 6 559 165.

Uuri veel lisaks: Jõulukingitused meestele, jõulukingitused naistele või jõulukingitused paaridele .

 

Vali vaade
Tulemused: 281
Vaadatud 60 - 281

Jõulukingitused sõpradele

Sõbrad ümbritsevad meid kõiki aastaringselt. Nad toovad palju õnne ja naeru meie ellu ning on toeks kui tõesti on abi vaja. Sellistele headele sõpradele oleks sobilik ka näidata enda poolt hoolivust ning ilmtingimata ka premeerida nende toe eest. Mõni teeb seda läbi julgustavate sõnade sõbrapäeval ja mõni teeb seda läbi tegude tema sünnipäeval. Sina kui eriline eestlane teed seda kõige uuemal viisil läbi jõulukinkide, sest sel juhul jätaksid ka oma sõbrale mulje nagu ta oleks kui pereliige su jaoks.

Kingiideid välja nuputada võib tunduda raske, aga õnneks oleme koondanud võimalikult palju kingi võimalusi kokku ühele veebilehele, et teie aega ja vaeva säästa. Üllatades oma sõpru meie jõulukinkidega, saab ka nende raske vaev kindla peale tasustatud, tuues veel õnne teile mõlemale ning tagades omakorda nende läheduse ka järgnevateks aastateks. Kõige sobilikuma jõulukingi valimiseks võite alati pöörduda meie klienditoe poole ning aitame teil üheskoos leida parima lahenduse, sest mis muu saaks olla tähtsam kui hoolivad sõbrad meie ümber!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Kuidas valida jõulukingitust?

Mõistame, et jõulukingituse välja valimine võib keeruline olla. Alusta otsinguga sellest, et mõtle, milline on kingisaaja iseloom, kas talle meeldivad aktiviised elamused või on ta rahulik hing. Seejärel leia meie kodulehe kategooriatest või filtritest vastav teema ning kuvatud elamusest saad välja valida selle õige. Kui ikka suur hulk valikut võtab silme eest kirjuks, külasta meie kingipoode, kus abivalmid kingieksperdid oskavad sind kingivalikul aidata. Abi saad ka meile kirjutades või helistades.

Kui kingisaaja näol on tegu inimesega, kellele lihtsalt ei oskagi midagi kinkida või ei tea, mis talle meeldiks, vali kingituseks rahalises väärtuses kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse valida üle 1000 ägeda meeldejääva elamuse vahel. Lisaks võid valida kingituspaki, kuhu oleme koondanud laias valikus erinevaid elamusi, millest leiab kingisaaja kindlasti ühe endale meeldivaima.

Mis on populaarsemad jõulukingid?
• Elamusterohke maitseelamus - Õhtusöök pilkases pimeduses
• Humoorikas õhtu ja suurepärane maitseelamus - Sita teeninduse õhtusöök
• Kingituspakk - Elamused kahele
• Ööbimine keset loodust - ÖÖD Hötels Jõeranna külastus
• Adrenaliinirohke sõit superautoga - Sõiduelamus Ferrari, Lamborghini või KTM-iga
Millised on kõige uuemad jõulukingid?
• Panoraamvaatega õhtusöök - Taevalik toiduelamus Teletorni restoranis
• Hõljumine magneesiumsooladega vees - Floating
• Lõõgastav päev spaas - Mustamäe Elamus Spa ja 21+ Spa külastus kahele
• Romantika uhiuues hotellis - Romantikapakett L’EMBITU hotellis koos õhtusöögiga restoranis ROOF
• Eksklusiivne pakett kinosõbrale - Apollo Kinorestorani staaripakett
Millised on kõige eksklusiivsemad jõulukingid?
• Lend mööda taevalaotust - lend kuumaõhupalliga
• Puhkus Saaremaal - Grand Rose SPA hotelli romantiline puhkusepakett
• Ekstreemne ja meeldejääv - Tandemhüpe langevarjuga
• Närvikõdi pakkuv - hullumeelne sõit driftiautos